Уроки англійської мови

Тема у розділі 'Послуги', створена користувачем homesvk, 20 гру 2020.

 1. homesvk

  homesvk Member

  Безплатне вивчення англійської мови і майже цілодобова підтримка в чаті, поки студенти не досягнуть рівня Intermediate (середній базовий рівень), а далі уроки з учителями носіями англійської мови (7-15$ за 30-45 хвилинний урок) в аудіо чаті.
  В наших чатах ми обговорюємо все те що цікаве для студентів: новини, програмування, науку, медицину та повсякденне життя.
  Реєструйтеся якнайшвидше, бо ціна може бути збільшена з часом.
  easy english study
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. homesvk

  homesvk Member

  Буду навчати безплатно тих хто зареєструється першими для того щоб проект запустився, а також оплачу першi уроки з учителями носiями, було б добре знайти студентiв саме з Галичини.
   
 3. homesvk

  homesvk Member

  Для наполеглевих студентiв передбачаються постiйнi знижки та акцiї
   
 4. krakovvalerij

  krakovvalerij Active Member

  хто саме навчає? носій чи просто?
   
 5. homesvk

  homesvk Member

  Доброго дня. Навчання поділене на дві частини.
  Перша частина - підготовча, для того щоб підтягнути знання студента до рівня Intermediate, коли він зможе розуміти і спілкуватися лише англійською (хоча б простими фразами). Для цього достатньо викладача не носія і спеціальних комп'ютерних тестів з нашого сайту. Студенти заповнюють "щоденник англійської" кожного дня або коли їм зручно на протязі тижня про те що вони зробили, щоб поліпшити свої навички. Викладачі це відслідковують, перевіряють, коректують і дають свої поради, також можна безплатно спілкуватися з викладачем у чаті, щоб тренувати навички письма. Ця частина є безплатною увесь час.
  Друга частина - це заняття з носієм англійської мови (це учитель для якого англійська мова є рідною і він спілкується англійською кожен день) в нашому аудіо чаті, де є можливість запису уроків. Уроки можна транслювати у текстову форму за допомогою розпізнавання голосу і прикріплювати до постів щоденника.
  Першу і другу частину можна комбінувати. Тобто ви берете декілька уроків з учителем і потім повертаєтесь до самостійного навчання.
   
 6. homesvk

  homesvk Member

 7. homesvk

  homesvk Member

  На час акції все безплатно. Ви повинні показати мені, що ви заінтересовані у вивченні англійської, щоб я відкрив вам доступ до занять з викладачем носієм. Тобто заповнити свій щоденник англійської хоча б на протязі 2-3 тижнів, а не просто 1-2 пости. Це буде корисним і для вас, бо заняття з чисто англійським викладачем можуть бути дуже важкими на перших порах і ви нічого не зрозумієте в аудіо чаті.
   
а де твій аватар? :)