УПА, Українська Повстанська Армія

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем levandivka, 14 бер 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Принаймі в декілька разів більше. Це після визволення. Загалом-то, якшо взяти призови 1939-41 та 44-45, то кількість ще більша. Зараз не хочу шукати офіційні дані, але як я недавно наводив, то по пам"яті з Ровенської обл 106 тис, Львівської чи 67 чи 76, Волинської тід сотню, Тернопільська близько 70 тис, Чернівецька біля 80 тисяч. Це тільки після визволення. Потім була ще призовна кампанія осінь - 1944, весна 45-го, осінь -45-го.
    Підкажіть ресурс, будь ласка.
    І посилання на ці дані. Буду вдячний.
    Ой, Миху, Миху... Якби то так було просто... ;)
    А хочете, я Вам ще про Чорний ліс розкажу?
    Слухайте малята. Згідно звітів командира ВО "Чорний ліс", які я наводив вище, вони, УПАвці, в березні-квітні 44-го вступили в збройне протистояння із партизанськими загонами Шукаєва і Карасьова. Згідно тих же звітів, ЧПшніки (будемо їх називати так, щоби Ви, Миху, не нервувались) робили спроби домовитись із УПАвцями про вільний прохід через той славнозвісний ліс. Дослівно не пам"ятаю, але за словами одного із учасників, замість слів, "москалі почули регіт наших скорострілів"...
    В той самий час, "ненависть до гітлерівського наїзника" дозволила командуванню УПАшників домовитись із командуванням мадярського піхотного з"єднання про безперешкодне і реверсивне пересування їхніх сил і техніки теренами Чорного лісу від фронту до місць перегрупування. Показова вибірковість, нє, Миху...? :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Василю, а що вас дивує? Ну не винуватий Мих, що ви з трепетому серці і образою на УПА подаєте матеріал. Думаєте буду відбілювати УПА у світлі любові до ЧА? Навіть не подумаю! Для мене ЧА, чи Вермахт - одного поля ягоди. Ви розумієте, що вони є ОДИНАКОВІ, чи ні?
    А тепер опустимося до 39-41 років. Скілько було закатовано? вивежено? зварено? Німці, коли прийшли на Україну ще не встигли себе так "прославити". Тому відношення до ЧА було значно гірше. Очевидні речі...

    У 39-му москалів зустрічали з квітами, що заважало нормально жити? Тому все логічно.
    У ті часи ніхто не носився з банером, що фашизм - то є зло, а от "визволітелів" всі добре знали. І якщо б війну виграли німці, відбувся б аналогічний Нюрбергський процес, тіко би засудили комунізм, а слово фашизм пахло б ще не одне десятиліття.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Bittle

    Bittle Well-Known Member

    только в 45-м советские хроники показали лагеря смерти всему миру,
    раньше не могли - защищали свои территории....

    [​IMG]
    Вскоре после освобождения Освенцима: дети, пережившие заключение в лагере, выходят из детских бараков. Польша, после 27 января 1945 года.
    — United States Holocaust Memorial Museum


    и американские хроники тоже были в 45-м....
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та вони б свої показали... думаю, що фільм би вийшов на дві серії довшим.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Bittle

    Bittle Well-Known Member

    в Штатах до Второй Мировой потерялось несколько миллионов жителей с/х районов...
    "великая депрессия"...

    а вообще логика есть в высказывании "историю пишут победители"
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Думаю Ви можете відчути різницю між фізичним винищенням і природнім скороченням і зменшення народжуваності населення в наслідок економічної кризи
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А дійсно, скільки? Тільки не з напмисів на парканах, а з більш-менш правдивих джерел.
    Не правда Ваша, Миху... Коли був знищений Коновалець ще не було ні совітів, ні німців. З якого б то дива московському керівництву вбрело в макітру вбивати зовсім невинного голову ОУН, яка жодного відношення ні до РСФСР, ні до УССР, Ні до СССР не мала... Напевно щось було в діяльності УВО-ОУН таке, що було направлене проти суто Росії і в жодноиу разі не проти Німеччини... Правда,МИху? ;) Часом не знаєте що? :))) Якщо не знаєте можу підказати... :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Проти Росії чи проти комуністів і СССР????
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Бачите різницю? Але ж і суть зрозуміли? То навіщо морочити собі сраку підбиранням термінів? І так зрозіміло, про що мова :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Звичайно....в 39 ше добре памятали як комуністи воювали проти Росії )))

    ---------- Додано в 19:53 ---------- Попередній допис був написаний в 19:52 ----------

    Німеччина на той час ще не окупувала Україну, на відміну від СССРу
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Так і Яворівській повіт на той час не був окупований Москвою...
    Хуліган, давайте або щось розумне, а нє, то бувайте...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Хіба ОУН ставила за мету визволення Яворівського повіту?....Чи всієї України?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Хуліган, може вже досить показувати своє невігластво?
    В Яворівському повіті народився Шухевич, якого вбили задовго до приєднання заходу України до України. А щодо ВСІЄЇ, як Ви висловились, України, то у панів із ОУНу було зовсім інще, аніж у Вас зараз, бачення цього терміну і саме території.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Radvan

    Radvan Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    особливо думка на сході помінялась після 12 000 000 замордованих геноцидом у 30-33рр.... вірніше, не те, що помінялась, вона просто зникла разом з людьми.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Сьогодні річниця депортації кримських татар. Цілий народ (!) як одну людину звинуватили в посібництві фашистам і вивезли в далекі степи вмирати від голоду і холоду. А потім цілий народ зараз реалібітували (!).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member


    Хотелось бы данные увидеть как у УПА в которой не было более 30-40 тыс (А это по данным выводов Гос комиссии уже независимой УКраины погибло 150 тыс. Это с одной стороны.

    С другой. ЕСли вы читали сайт OUN-UPA.org, то там долго так висело про 100 лучших боев УПА с немцами и с ЧА, в кторых погибло аж при 100 боях 700 немцев, и примерно в 100 боях 2500 солдат ЧА. Как вы понимаете это говорит и о размерах боев и числеености с обоих сторон.

    А вот где погибли 150 тыс? В надцати худших боев ? ПРи наличии не более 30-40 тыс ?

    Поэтому, давайте-ка к цифрам и фактам....Иначе мифология.....Она вам нужна?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В чем правда брат?
     
  20. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Ну неправильная это цифра...Тогда уже свободно добавьте еше пару нулей. Именно поэтому в книгу памяти и добыали живых и фотографии с США в период Депрессии, и с РОссии с более раннего голода ?

    Я так понимаю, что националистам этого достаточно и нормально ? Но это не отражает исторической правды и легко ассоциируется с враньем...

    ВАм правда не нужна ? Да не нужна, мое глубокое убеждение при пребывании на этом форуме с конца 2004.

    ---------- Додано в 13:28 ---------- Попередній допис був написаний в 13:24 ----------

     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)