УПА, Українська Повстанська Армія

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем levandivka, 14 бер 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Dred

    Dred Well-Known Member

    Може це ЧА воювала за Україну?
    не вам судить и рассуждать за что воевала левобережная Украина,
    Нам нам ,судити вони прийшли на нашу землю і і на своїх штиках принесли кривавий режим.
    Так що і далі можете носитися із ЧА і "дньом пабєди".

    ---------- Додано в 19:28 ---------- Попередній допис був написаний в 19:27 ----------

    Третій вихід боротьба І УПА боролося вони не хотіли стати рабами комуністів на відміну від декого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Багато, Романе... Ваша правда...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dred

    Dred Well-Known Member

    Та довго в Україну червоносракі поверталися без американського взуття і тушонки якось не воювалося, за те драпалося ой як файно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вони хотіли стати рабовласниками і панувати, панувати, панувати... На подобу до комуністів і нацистів...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dred

    Dred Well-Known Member

    О згадали про комуняцьу підстилку.

    ---------- Додано в 19:39 ---------- Попередній допис був написаний в 19:36 ----------

    О це добре що ви підтримуєте мої слова, що комуністи робили з людей рабів.
    То що ж ви так активно червоносраких підтримуєте?
    Рабство я бачу вам до смаку, добре було під комуністами?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Robert

    Robert Well-Known Member

    Коли червоні, б"ючи рекорди, драпали до Волги, перед меншою кількістю німців і міліонами здавались у полон, партизани УПА не тікали зі своєї землі ні від німців, ні від червоних, навіть коли був наказ проводу відійти з України в Європи. До середини 50-х був рух опору. А червоні стукачі, опинившись під німцями, бігли наввипередки здавати один-одного.
    Нема змісту щось пояснювати тим, які роками служили режиму, получаючи від нього всякі пільги і зарплати, а тепер їм платить пенсію та держава, проти захисників якої вони виступають. Чей совість не кривиться, брати в кишеню гривні з тризубом, за який умирали упівці.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я Вам більше скажу, я сам був комуністом. Дотепер партквиток маю. І рабів, чи як Ви там солдат називаєте, мав тисячі. Всяких. Від Алтаю до Закарпаття. Може тому? Як гадаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Полковник

    Полковник миється в бані



    Гы-гы, пани Китана, Вы минус мне ставите или Галану Ярославу?
    Знакомы с его творчеством?
    Но лучше кино посмотрите.
    С Рождеством Вас!
     
  9. Dred

    Dred Well-Known Member

    Тоді ваша любов до комунізму зрозуміла, ще б вам не подобалося комуністичне рабство.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Да и мультик, снятый клятыми москалями... Сорок пять минут, однако... Это ж сколько зубов стерли до пней, от злобы к Украине. Не, щирые?
    http://www.youtube.com/watch?v=OOrPuBoUwRc

    ---------- Додано в 20:31 ---------- Попередній допис був написаний в 20:28 ----------

    От тільки халепа, Дред. Не люблю я комунізм. І націоналізм не люблю. І нацизм. Мені все не подобається, що ставить одну людину, вище за іншу за рахунок походження...
    От припустимо, нагуляла Вас мама із жидом чи москалем, а Ви пхаєтесь в українські націоналісти, як бути?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    О, про коммунизм началось?
    Так я тоже состоял и состою.
    Никто меня не исключал.
    Пан Дред что-то имеет сказать про коммунистическое рабство?
    Может, для начала, почитаем Моральный кодекс строителя коммунизма?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. kitana

    kitana Banned

    Ваш "фірмовий стиль" - маніпуляції і висмикування.

    VasMT, не забувайтесь.
    Ваша неповага до опонентів вже переходить за рамки.

    (це було обгрунтування мінусу відповідно до п. 2.7.1 правил форуму)


    А тепер я хочу послухати, як Ви пов'яжете оці два речення:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Dred

    Dred Well-Known Member

    От диво комунізм не подобається а керувати рабами бути над ними подобалось, дивина та й годі.
    А коли це жиди і москалі пхалися в українські націоналісти?

    ---------- Додано в 20:44 ---------- Попередній допис був написаний в 20:33 ----------

    Мало на колгоспах напахалися? На суботніки захотілося.
    Знаєте де я бачив ваш кодекс? Дуже далеко.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І в чому маніпуляція?
    Невже? І з чого це випливає, шановна Сівілла?
    Мені фіолетові як Ваші плюси, так, і тим більше, мінуси. Так що не переймайтесь виправданнями.
    А танк Вам не підбити?
    Поверніться до початку гілки, там фактів і витягів з ОУНівських програм і документів викладено достатньо...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ага, правда за советскую Украину, это гораздо лучше чем остерайх ...

    судить? не, а рассуждать очень даже да, воевали еще как ...

    немного истории ... красная армия в 39м году напала на восточную Польшу, так что они не к вам пришли а к полякам, вы - пардон своей земли не имели, насчет режима спорить не буду - о нем уже стотыщ раз говорено, согласен - кровавый ...

    и будем носится, есть чем гордится очень много было вложено, очень дорого досталась, вам то что до нашей победы?

    ну разумеется, для этого она и создавалась, деятельность УПА привела к ответному удару ... вы поймите - я не собираюсь никого осуждать, действительность надо воспринимать адекватно, но не несите чушь про рабов коммунистов, кто рабы коммунистов русские? восточная Украина?

    о как, драпали ... первое поражение немцы понесли под Москвой, из-за чего повернули на Волгу, пздюлей они получали изрядно в чем сами признаются, причем с первых дней войны, опять же не верим гэбне верим немцам ...

    и сдавались тоже, особенно в первые дни войны, особенно солдаты набранные с ЗУ, читаем мемуары о Брестской крепости - осуждать не берусь, это война ...

    бред ....

    сидеть в лесу в схроне не так опасно как воевать открытым фронтом, напомню что пока КА якобы "драпали" на "продрапаной" земле оставались партизанские соединения по численности куда как по более УПА, сеть подполья и т.д.

    верхом на медведе и с балалайкой в руках .... :wacko:

    вы сейчас служите режиму, платите налоги этому режиму ...

    эти захисники ничего не сделали для этой державы, как мы уже рассуждали в другой ветке - незалежнисть организовала коммунистическая верхушка КП УССР, нынешним территориями Украина обязана советской Украине а следовательно тов. Сталину и немного Хрущеву, не подеребань Сталин с Адиком Польшу, так и были бы вы в составе ее сердешной, согласен вам было бы лучше там, если так но тогда не надо кричать Ура-УПА ... зарплаты ... так вот вся промышленность Украины это "тяжелое наследие" оккупации - так что это не держава кормит это сссрия продолжает кормить ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Кацапизм рулить...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Dred

    Dred Well-Known Member

    Угу УСРСР назва є а за нею пшик.

    Угу там українців не було тільки одні поляки. Тоді не ясно навіщо вони на Польщу нападали залишили б Гітлерові.
    Цікаво а як ці землі в Польщі опинилися часом не за Ризьким договором (1921) між Польщею і Радянською Росією.

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нє, нє чуваки... Мухи окремо.
    Я командував і керував солдатами, сержантами, прапорщиками і офіцерами, військовослужбовцями, одним словом. Рабами я не керував. І не знаю, подобалось воно мені чи ні, через відсутність прецеденту.
    А от вміння Ваше бачити через простір і час, та ще й вміння роздивитись чужі емоції та думки, вражає...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Хм, а как же можно рассуждать о предмете, не имея представления о нём?
    Берите пример со своего Выдающегося Земляка ВасМТ.
    Прежде чем тут писать, он столько не советских книг про УПА прочитал, что Вы даже их названия прочесть не осилите.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А,зрештою,чому дивуватись?
    Була б українська держава,а так - колонія рашки...
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)