УПА, Українська Повстанська Армія - 2

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Robert, 7 січ 2013.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Згадав деякі факти стосовно насильницьких дій по відношенню до мирного населення. В нашому селищі ще живе та жіночка, яка не може собі простити те, що пожалілась німецькому офіцерові на його солдата, який крав в її городі картоплю. Офіцер в присутності тієї ж жінки в упор з пістолета застрелив цього солдата. В сусідньому селі інша жіночка пожалілась на спробу згвалтування, німецького солдата теж було застрілено.
    В УПА працювала Служба Безпеки, яка теж без проблем присікала будь-яке свавілля проти мирного населення.
    В радянській армії допускаю, що теж контролювався порядок, хоч і можливо їм було не до того. Це була настільки змордована і збідована війною та енкаведистами армія, що навіть з першого погляду викликала співчуття. То де їм було до гвалтувань та інших злочинних дій проти мирних жителів.
    Зате аж ніяк не можу всього цього сказати про "славні подвиги" НКВД. Ці тилові криси з від"їдженими пиками
    не жаліли нікого, бо нічого святого за душею в них не було. Враховуючи те, що особливого контролю, як такого над ними не було, вони робили все, що забажали... . Це та наволоч, яка шкодила як радянській армії так і УПА. Про них потрібно писати і розказувати про їхні злодіяння молодому поколінню, а не "вішати енкаведистську лапшу" на вуха.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Чим Ви тут успішно і займаєтесь.
    Ваша гарна казочка про святу УПА, про справедливу СБ та безгрішну ОУН викликає тільки посмішку, а Ваші откровення про ЧА та НКВС - зівоту.
    Ви нічого не знаєте про всі вищевказані структури.
    Тільки вигадки, міфи, агітація...
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    а я обратного и не говорил, Сталин тоже ничего не делал "ни с того, ни с чего"

    почему не приходил? Антонов-Овсиенко, подавлял Тамбовское восстание - родом из Чернигова ... Украинцы подавляли восстание Тамбовцев, геноцид русского народа украинскими большевиками! жжжуть ....

    ---------- Додано в 03:33 ---------- Попередній допис був написаний в 03:29 ----------

    да-да, не суда трибунала, а расстрел на месте, не за мародерство, а за картошку на оккупированной территории ... один мой знакомый рассказывал что дед его знакомого рассказывал что в кремле выращивали боевых крыс размером с теленка чтоб они немецким танкам дула отгрызали, ей Бо так и было ...
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Dred

    Dred Well-Known Member

    [​IMG]
    http://diasporiana.org.ua/istoriya/1099-druzhini-ukrayinskih-natsionalistiv-dun-u-1941-1942-rr/

    [​IMG]
    http://diasporiana.org.ua/istoriya/75-kalba-m-dun-druzhini-ukrayinskih-natsionalistiv/

    [​IMG]
    http://histans.com/LiberUA/978-966-1633-04-8/978-966-1633-04-8.pdf

    Також про ДУН можна почитати і в цих книгах.
    [​IMG]
    http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=17829

    [​IMG]
    http://files.i.ua/user/2346764/72983/?p=2
    http://www.history.org.ua/?litera&id=1775&navStart=30
    http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2760649
    http://student-library.rusfolder.net/files/21900995?ints_code=d3d7a36c17f39d520893a83010fbecb4

    ---------- Додано в 11:11 ---------- Попередній допис був написаний в 11:09 ----------

    Яка ще законна влада в ЗУ, радянська? Хто її вибрав?
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То ви би хотіли, щоб ніхто нічого не знав про ЧА.

    Мої дідо і баба виїхали з України ще до війни у Францію. І у Франції зустріли асфабадітєлєй.

    Там місцеве населення було в шоці від того, що витворяли красноармійці. Більшість молодих дівчат були згвалтовані, а потім вбиті. Вбивали також батьків, які намагалися захистити своїх дітей. Місцевий магазин був пограбований в перший день приходу. А зовнішній вигляд солдат-красноармійців нагадував жеброту, яка місяцями не милася. По запаху їх було чути. І це не вигадки, а з слів моїх предків-свідків тих подій.

    Саме тому Європа не дуже радіє визволенню від фашизму, бо прийшов комунізм - гірший за фашизм. Саме тому совок носиться по сайтах з "дньом побєди", може хто сприйме. Але у Європі нема совка з промитими мозгами, там є чехи, які памятають празьку весну, там є поляки, які памятають Катинь і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    VasMT, на відміну від Вас та artobstrela я пишу про реальні речі, які в будь-який момент можна перевірити, спілкуючись з реальними учасниками та свідками тих подій.
    Гарною казочкою може бути розповідь про ідейного революціонера Павла Корчагіна, відданого большевицькій ідеї Павлика Морозова та інші маразматичні казки комуністичних фантастів. Посмішку може викликати тільки для Фоми невіруючого, який заперечує факти, а вірить тільки в те, що подобається йому або співпадає з його поглядами. Зрештою краще хай викликає посмішку, ніж сльози і співчуття тим, хто пережив комуно-більшовицькі репресії. Щоб посміятись більше, може напишете, як йшли в атаку, де один солдат замість того, щоб бігти в атаку зі зброєю в руках, змушених був тащити в руках прапор, від чого німці плакали зі сміху. Розкажіть, як поряд із солдатом зі зброєю в руках, бігли один або два без зброї з криком "ура" здобували зброю в бою.
    Зате Ваші откровення про ЧА та НКВС викликають тошноту . Я живу в Жидачівському районі, а Ви в сусідньому - Стрийському, а таке враження, що пишете з будинку на Красній Площі, бо взагалі не маєте елементарного поняття про справвжню ситуацію в тогодішній УПА, а цитуєте лише інформацію з незрозумілих джерел. Якщо у Вас викликає зівоту правда написана своїми словами зі слів учасників та свідків тих подій, то почитайте матеріали одного із з"їздів КПРС може зівота пройде.
    Якщо Вам хочеться екстриму, читаючи про діяння УПА, то немає сенсу його там шукати, тому що він є результатом реакції загонів УПА на більшовицькі та комуно-енкаведистські дії.
    VasMT, скільки раз кажу, а ніхто не хоче переконатись в моїх словах. Особисто Вам недалеко їхати до мене. Приїдьте, перейдемось тими селами де діяла УПА, послухаємо живих людей, а не агітку політруків. Покажу Вам всі криївки в окрузі, подивитись на "Золоту Поляну", де проходили вишкіл тисячі воїнів УПА, оглянете їхні схрони / між іншим літом піду і все це сфотографую/.
    Звідки я можу знати про вищезгадані структури, якщо я народився в 1961 році. Аналогічно звідки про це можете знати Ви? Тут ми в рівній ситуації. Тільки є один нюанс... . Я пишу інформацію з перших уст, а Ви цитуєте матеріали НКВД та політкореспонденцію КПРС, в яких все в буквальному змісті слова є міфічним, починаючи від ідеї утопічного комунізму і закінчуючи героїчним подвигом радянського суспільства на шахті Стаханова та пшеничних полях Казахстану.

    artobstrel, що і потрібно було доказати. Приїдьте до мене я зведу Вас зі свідками того, що написав, а Ви покажете мені того деда, чи знайомого, який розповідав Вам про крис. Тільки попереджую, якщо той дед в клініці Склефасовського, то я не поїду.:)
    В німців, як і в УПА, які діяли не передньому краю боротьби, на відміну від радянської армії не було того недоречно-фальшивого трибуналу. Трибанал потрібен був фарисеям-большевикам, які таким чином показували свою "справедливість", хоч жодний чоловік після трибуналу не був помилуваний, а йшов або штрафбат. або отримував кулю в чоло. То скажіть мені, нафіга той трибунал, чим він кращий від того, що робили німці, або керівництво в УПА? Німці та УПА карали своїх за конкретні провини і це спонукало до дисципліни, а большевики для профілактики, що викликало страх.
    Може назвете неправдою те. що було заборонено здаватись в полон. Але для того,щоб не здатись в полон, потрібно було застрелитись, що теж було проблемою, тому що довжина ствола в трьохлінійці була така, що для того щоб пустити собі кулю в голову, потрібно було роззутись з чобота і натиснути на курок пальцями ноги.
    Навіть не уявляю собі наскільки може бути черствою людина, яка тішиться з вищезгаданого або заперечує факти, які просто нереально заперечити, бо Богу дякувати свідки ще є... . Правда Мих. те, що вони не милися місяцями і нагаддували жеброту і так було на жаль, то не їх вина, а вина комуно-більшовицької системи, яка довела їх до того і не не якістю, а кількістю боролась проти вишколених фашистів.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. zherech

    zherech Well-Known Member

    Просьба пана Бориса Киева свои мысли насчет понимания товарища Жереха держать при себе и не совать свой нос туда,куда не надо.

    ---------- Додано в 19:30 ---------- Попередній допис був написаний в 19:26 ----------

    А ничего страшного,что РККА в принципе не было во Франции? Францию освобождали американцы,британцы и иже с ними,но никак не РККА. Как у Вас там любят говорить"вывчайте спражню историю":)Насчет внешнего вида. Я бы разместил здесь фото своего деда в 44-ом. Все по форме,опрятный,но не буду.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ви чимось керувалися, коли реєструвалися на ЛФ? Ностальжі? Архітектурних, фотографічних гілок бракує? Треба насмердіти в Салуні? До Салуну не ходять у хвуражці й чоботях.
    Терпіть. Деякі кумедні привілеї Полковника на Вас не поширюються.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. zherech

    zherech Well-Known Member

    Да имел я ввиду Ваше видение куда кто и в чем ходит. Рот прикройте и сидите тихонько.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Не нервуйте даремно.
    Краще заспівайте:
    "Вомбат, котяня, котяня, вомбат..."
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    децкій сад.
    нє, який дєцкій сад? то називається прикинувся шлангом.

    ---------- Додано в 01:34 ---------- Попередній допис був написаний в 01:33 ----------

    Хто сказав?
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не гримайте на Жереха, Миху. Вiн просто не в курсi, що Ви з родини довгожителiв, а мова йшла про вiйну 1812-го роkу :mocking:
    Варто брати приклад з таких людей - так берегти сiмейнi розповiдi про минуле... Двiстi рокiв минуло, а спомини, як вчора...:)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    При чём Катынь к РККА?
    Пусть немцам предъяву делают ваши поляки.
     
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    клЯвета .... :)
    чет не пойму, как русский большевик - русськай геноцид, как украинский - детский сад ... гм ....

    Мих не вам мне о том говорить, у вас как не допыс так пардон в лужу ... что "тут" что "там" ....
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. zherech

    zherech Well-Known Member

    История сказал,прошу пана. Прочитайте ,кто ,когда и где воевал во времена 2-ой мировой. Не было во Франции красноармейцев и все тут.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    о да, военный суд, совсем другое дело ... или его тоже не было? в немецкой, французской, английской, турецкой, американской армии - нигде не было - реальные речи? ну-ну идем дальше ...
    тут мне даже нечего прокомментировать, безусловно глубокий анализ дисциплинарных наказаний в двух профессиональных армиях и партизанском движении предшествовал этому монументальнейшему выводу ...

    вы ошибаетесь,
    " М. Делаграмматик Военные трибуналы за работой"
    в очередной раз формула "я пишу про реальні речі" не работает, так зачем вы столь пафосно объявляя истинность своих утверждений между тем - откровенно в лучшем случае ошибаясь???
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  18. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Волинська різанина.
    http://www.youtube.com/watch?v=hRPtDiuos-A

    ---------- Додано в 17:36 ---------- Попередній допис був написаний в 17:28 ----------

    Це, пане Полковнику, теж для Вас та для решти дописувачів форуму, в яких є сумнів щодо диверсій НКВД під виглядом воїнів УПА. Дивіться на боротьбу "доблестних військ" з бандформуванням.:)
    http://www.youtube.com/watch?v=fhm0SzB57HQ
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    гм, так а где доказЫ того что под видом УПА проходило - тероризирование, СБУшнк так и не зачитал документа где написано "под видом УПА проводить акции ... "
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Dred

    Dred Well-Known Member

    Спецзагони НКВС під виглядом УПА.(книги)
    [​IMG]
    http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=24835
    У пропонованій праці вміщуються документи з колишніх спецхранів комуністичної системи, які розповідають про методи компрометації українського національно-визвольного руху спецелужбами більшовицької влади. Читач має можливість переконатися, що багато з тих злочинів проти мирного населення, які перекладалися комуністичною пропагандою на ОУН-УПА, насправді були вчинені спецелужбами СРСР.

    [​IMG]
    http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=28372
    Шановний читачу!
    Пропонуєму Вашій увазі досі не відомий українській спільноті документ, що мав гриф "особливо секретно". Це доповідна записка Міністерства державної безпеки УРСР (92 сторінки машинопису), датована 25 вересня 1949 року і спущена з Києва до Львова (начальнику УМГБ у Львівській області Майструку) для реалізації. Насправді - це детальна інструкція як діяти, органам державної безпеки в західних областях УРСР на виконання наказу МГБ СРСР № 00207 від 22 квітня 1947 року про ліквідацію українського національно - визвольного підпілля. У ній пропонується використовувати спеціальні агентурно - бойові групи МГБ, які, видаючи себе за органи служби безпеки ОУН, здійснювали б провокації.


    [​IMG]
    http://files.i.ua/user/2346764/151238/



    [​IMG]
    http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=24832
    Використовуючи широку джерельну базу, автор вперше здійснив спробу детально висвітлити механізм функціонування репресивно-каральної системи в України як головного знаряддя більшовицького режиму у боротьбі з національно-визвольним рухом. Для юристів, істориків, політологів, усіх, хто цікавиться питаннями історії України.
     
а де твій аватар? :)