УПА, Українська Повстанська Армія - 2

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Robert, 7 січ 2013.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    MARTINI, Ви прочитали рішення ВАСУ?
    Якщо Ви не шукали, чи не знайшли, чи не збираєтесь його шукати ,то заберіть свої слова щодо мене в тільки що зачиненій Вами гілці.
    На вибачення я навіть не сподіваюсь...
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Перед Карабіном будете вибачатись, покличете мене
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Перед Карабіном? За що?
    Я не назвав його брехлом. Я сказав, що стаття в Кореспонденті - брехня.
    Ви ж назвали мої слова брехнею.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а що це було?
    помилка?
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Все ясно...
    Я навіть можу назвати три причини, які дозволяють Вам безкарно поводити себе таким чином.
    Кінець звязку...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "береза... береза...", я "калина", як чуєш мене?
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ви вже рік погрожуєте назвати якісь причини і щоразу забуваєте
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Вищий адмінсуд остаточно визнав воїнів УПА борцями за незалежність

    [​IMG]

    Вищий адміністративний суд 16 січня підтвердив рішення судів нижчих інстанцій, якими визнано законним указ президента Віктора Ющенка про визнання членів ОУН і воїнів УПА учасниками боротьби за незалежність України.
    Про це Українським Новинам повідомив заступник голови Прогресивної соціалістичної партії України Володимир Марченко.
    За словами Марченка, рішення про відхилення касаційної скарги голова ПСПУ Наталя Вітренко отримала тільки 4 лютого.
    Розгляд справи проходив у письмовій формі. Рішення суду є остаточним і оскарженню не підлягає.
    Як відомо, 28 січня 2010 року Ющенко визнав бійців УПА і підпільників ОУН учасниками боротьби за незалежність України, видавши відповідний указ.
    Вітренко оскаржила цей президентський указ у квітні 2010 року.
    Київський апеляційний адміністративний суд і Окружний адміністративний суд Києва підтвердили законність указу Ющенка.
    Крім активістів ОУН і воїнів УПА, борцями за українську незалежність було також визнано членів формувань Української Центральної Ради, Української Народної Республіки, Західноукраїнської Народної Республіки, Української Держави (гетьманату Павла Скоропадського) , Української Bійськової організації, Організації народної оборони "Карпатська Січ" та Української Головної Визвольної ради.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    То пам"ять у Вас коротка.
    Я їх називав. Найголовніша - Ви тут адміністратор, тому, як депутат, недоторканий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    тю... думав щось оригінальніше вигадаєте :) А вас, можна подумати, хтось тут сильно "торкає"

    Motorola Atrix 2
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А Василь каже, жи брехня...

    Motorola Atrix 2
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Вищий адмінсуд обізвати брехунами - як це мислимо?
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я ж не націоналюга пустоголова...
    Брехунами я називаю писак із всяких нетовських сміттярок типу УП.

    Ви вже бачили рішення ВАСУ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви свої слова назад забираєте чи ні?
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    З мокрою печаткою?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Вищий адмінсуд остаточно визнав воїнів УПА борцями за незалежність

    То було в гуглі...
    А то яндекс...

    Вищий адмінсуд остаточно визнав воїнів УПА борцями за незалежність

    Невже всі брешут?о_О
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А шо BBC кажуть?
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Главноє

    http://youtu.be/hdOkS5hece8
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Цікаво, Lenta.ru - сміттярка, чи ні?

    Суд оставил в силе указы Ющенко о прославлении бандеровцев

    Высший административный суд Украины отказался признать незаконными указы, в соответствии с которыми бандеровцы были объявлены борцами за независимость Украины. Об этом сообщает «Украiна молода».

    Добиться отмены этих указов, принятых еще Виктором Ющенко, пыталась глава Прогрессивной социалистической партии Украины Наталия Витренко. Судебное разбирательство продолжалось несколько лет. Иск социалистки сначала был отклонен окружным административным судом Киева, затем Киевским апелляционным судом. Теперь аналогичное решение вынес и Высший административный суд.

    Адвокат Роман Орехов, который представлял в суде Степана Бандеру-младшего (внука главы Организации украинских националистов), пояснил, на каком основании иск был отклонен. Суды пришли к выводу, что оспариваемые указы не касаются Наталии Витренко лично и ее личные права не нарушают. Поэтому было решено, что оспаривать данные решения президента она не может.

    «Можно утверждать, что с большой долей вероятности в этом деле поставлена последняя точка», — отметил юрист.

    Витренко, правда, по информации издания, намеревалась обратиться в Европейский суд по правам человека.

    Указы о признании участников ОУН / УПА (Организации украинских националистов / Украинской повстанческой армии) борцами за независимость Украины Ющенко подписал в 2006 и (повторно) в 2010 году. Президент тогда также поручил парламенту принять закон, который бы определял статус бандеровцев. Однако этого так и не произошло.

    В начале 2010 года, незадолго до своей отставки, Ющенко также объявил лидера ОУН Степана Бандеру и командира УПА Романа Шухевича Героями Украины. Эти его указы, правда, позднее были отменены судами.

    Организация украинских националистов, созданная в конце 1920-х годов, выступала за создание единого государства на территориях, населенных этническими украинцами. УПА была ее боевым крылом. В годы Великой Отечественной войны представители ОУН / УПА сотрудничали с гитлеровцами, Украинская повстанческая армия действовала против красноармейцев и партизан, она также осуществляла карательные акции против гражданского населения. После окончания войны бандеровцы продолжали борьбу с советской властью.

    http://lenta.ru/news/2013/02/05/court/
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Поки Владімір Владімірич лічно не скажут!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)