Un.Known і реконструкція

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Un.Known, 25 лис 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я тепер поняв де всі модери відвисають разом з Полканом.
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    В макдаку? Не знаю, що це.
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Друзі мої,

    маєте бажання обкласти щось плиткою - шукайте порядного плиточника заздалегідь. Навіть не уявляєте, скільки їх перейшло цими днями моєю ванною. ))

    І все-одно переможця не минула можливість обкладати вчора вже обкладену стіну, після того, як я ввечері познімала з неї плитку. Не сподобалась робота.
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А самій покласти слабо?
    І економія, і естетичне задоволення...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Чесно - слабо. А ще є два фактори - відсутність часу і переконання, що кожен має робити свою роботу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Третій фактор - манікюр :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Манікюр я змінюю досить часто і безболісно, так що він мене не стримує. От думка, що то ж треба буде стати і зробити до кінця - так. )))
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Легше майстрам мозок колупати :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Насправді ніфіга не легше. Вони боряться. )))

    Тільки вони прийдуть і підуть, а мені ше півжиття на ту плитку дивитись. )
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тю...
    Перфоратор в руки і за пів-години від минулого життя не лишится і сліду. А по готовій поверхні класти плитку саме задоволення. Так що про "півжиття" це даремно.
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я ще цю не доклала, а Ви вже з перфоратором. )))
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Економія, то умгу. А ось від подальшої естетики мене беруть сумніви. Щось трохи надивився на роботи початківців. ПорЄдний майстер знає маленькі хитрощі, знає які пасують шви і як їх затерти, щоб зменьшити візуальні промахи. Та що там говорити, коли дивлюсь на свою першу роботу (стоїть, висить, чепить ))) вже 26 рік), то все мисля приходить- то я міг так криво положити?? :)
    Основний трабл початківців- завеликі шви, ну щоб напевно все повлазило :), і лінь, небажання швиденько зняти і переложити перекоси, бо ж так довго старався. Щоб виставити неправильну плитку товчуть до упору, поки не трісне, або підважують, щоб потім відвалилась. Сам був таким.
    Ну і наостанок, брак досвіду в початківці при витягуванні стін та кутів, щоб уникати "арбалетів" та "віял". Не всі про то знають, і не у всіх руки заточені )))
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А як відірвати плитку якшо криво? Вона ж присохне до цементу. Я не розбираюся, ремонтами не займаюсь.
     
  16. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    http://youtu.be/ch7p8o6RtuE
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А, ну да. Тілки то стару знімають, а тут про нову. Покришили пару штук, нічого страшного.
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Згідний із Вами.
    Але основа основ - підготовлена поверхня. Якщо стіна має пузо в півтори сантиметри, чи жодного прямого кута в кімнаті, то найліпший супер-пупер майстер нічого не вдіє.
    Моя перша кладка - на кухні. Двадцять років тому. 15х15. Любо-дорого, бо стінка як дзеркало. Я навіть між плитками дзеркало від шафи вложив, для дизайну. А от у ванні прийшлось погратись. Вона мені купу крові випила, та ванна. І не зважаючи на пролиту кров, плитка лежить не ідеально. Якраз через кривизну стін.
    А у малого я не пожалів часу, збив всю штукатурку, замаячив, затягнув в ноль і далі як по маслу. Дуже переживав, коли викладав сходи плиткою. Нічо, мудрі люди дали пару порад, і стоїть дотепер. І мороз і спека не біда.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Взагалі-то плитку варто брати з запасом завжди, а не впритул по метражу.
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Якщо брати по метражу, то плитки не вистачить. Середнвц розрахунок "S" + 10 відсотків. Але такий підрахунок не завжди виправданий. Тому варто рахувати кожен раз виходячи з умов. Якщо кладемо "фартух" на кухні, то там майже немає відходів. Тому і береться чи не один в один. Підлога рахується по кількості рядів, тобто запас робиться, але на кількість різаної плитки. А якщо обкладаєте ванну кімнату, тобто чотири стіни під стелю, то рахується кожна стінка окремо в сторону збільшення і сумується. Нюансів багато, тому варто мати дисконтні картки всіх будівельних магазинів, щоби мати суттєві знижки і не економити на одній-двух плитках.
    Хоча я мав такий клопіт. Сподобалась дружині плитка. Я порахував, поїхав купляти. Дулю... На залишку не вистачало фризу і плитки з малюнком. Взяв те що було, а решту добрав в іншому магазині. Дивно, але в різних партіях тон кольору був один той самий.
     
а де твій аватар? :)