Улюблена цитата з Біблії...

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Coffe13, 4 чер 2008.

  1. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Поправді кажу вам: коли не навернетесь, і не станете, як ті діти, не ввійдете в Царство Небесне!

    j1w.com/bible/verse/matthew_18:3/all
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Cирах 29:21 Не завдавай душі своїй жалю, не муч себе думами сумними. 22 Радощі серця - то життя людини, а чоловіка веселощі - довголіття. 23 Розважай себе, втішай своє серце, геть проганяй від себе печаль: багатьох бо сум уже погубив - немає ніякого з нього пожитку. 24 Заздрість і гнів позбавляють віку, а журба завчасно старість приводить.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Псалом 136

    1 Над вавилонськими ріками, там ми сиділи й ридали, як згадували Сіон.

    2 На вербах, серед нього, повісили ми наші гусла.

    3 Бо там пісень у нас просили ті, що в неволю нас забрали, просили радости у нас тії, що мук нам завдавали: «Співайте нам пісень сіонських!»

    4 Як нам пісень Господніх на чужій землі співати?

    5 Якщо тебе, Єрусалиме, я забуду, нехай забудеться моя десниця!

    6 Нехай прилипне язик мій до піднебіння, коли тебе я не згадаю, коли Єрусалим я не поставлю понад найвищу мою радість!

    7 Згадай, о Господи, день Єрусалиму синам едомським, що кричали: «Руйнуйте, руйнуйте його аж до підвалин!»

    8 О дочко вавилонська, руїннице! Щасливий, хто тобі відплатить те, що ти нам зробила.

    9 Щасливий, хто, вхопивши дітей твоїх, розіб'є їх об скелю.

    http://www.youtube.com/watch?v=kULhS9cpnMY
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Євреям 13:8
    8. Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий!
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    21. Бо для мене життя то Христос, а смерть то надбання.
    (До филип'ян 1:21)
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. лариса

    лариса Member

    “Ибо так возлюбил Бог мир, что отдал Сына Своего Единородного, дабы всякий верующий в Него, не погиб, но имел жизнь вечную” (Иоан.3:16)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. GIFTmedia

    GIFTmedia never give up!

    Тож покоріться під міцну Божу руку, щоб Він вас Свого часу повищив.
    (1Петр.5:6)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. лариса

    лариса Member

    А в нашей действительности актуален Екклесиаст ... " 16 А еще я видел под солнцем такое: где место суда, там царит беззаконие, и где место справедливости, там произвол. 17 И подумал: Бог рассудит и праведника, и грешника, и каждому воздаст по его делам."(Книга Екклесиаста) А так хочется, что бы при нашей жизни воры, убийцы, насильники получали по заслугам. Что бы судьи были честными, суды справедливыми. Что бы ни один невиновный не пострадал от судебного произвола.
     
  9. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    • Подобається Подобається x 1
  10. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Уздоровляйте недужих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених, виганяйте демонів. Ви дармо дістали, дармо й давайте.
    http://j1w.com/bible/verse/matthew_10:8/all
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Сираха, 15
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Дуже люблю цю книгу!
    Сирах50:6...Душа моя наблизилась до самісінької смерти, й моє життя було вже долі, поблизу від аду; 7 звідусіль я був оточений - помічника не було, рятунку людського виглядав я - його не було. 8 І згадав тоді я, Господи, про твоє милосердя і про діла твої, що від віків стаються, про визволення тих, які на тебе надіються, про те, як спасаєш їх ти від рук ворожих, - 9 і возніс я з землі прохання своє, і благав, щоб звільнитись, мені від смерти. 10 До Господа візвав я - до батька мого, Господа, щоб він мене не покинув за днів тієї скрути, за часів, де діють горді й де немає допомоги. Повсякчасно буду твоє ім'я хвалити, і славословитиму його піснями. 11 І мольбу мою вислухано: ти спас мене від згуби і врятував від лихої години. 12 Тому славословитиму тебе й хвалитиму, - і благословитиму ім'я Господнє.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    І я. )
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    1
    ¶ Є ще зло, що я бачив під сонцем, і багато його між людьми:

    2
    Ось людина, що Бог їй багатство дає, і маєтки та славу, і недостатку ні в чому, чого зажадає, не чує вона для своєї душі, але Бог не дав влади їй те споживати, бо чужа людина те поїсть: Це марнота й недуга тяжка!...

    3
    Якби сотню дітей наплодив чоловік, і прожив пречисленні літа, і дні віку його були довгі, але не наситилась добрим душа його, а до того не мав би й належного похорону, то кажу: недоноскові краще від нього!...

    4
    Бо в марноті прийшов він, і в темряву йде, і в темряві сховане буде імення його,

    5
    ані сонця не бачив він, ані пізнав: йому спокійніше від того!...

    6
    А коли б він жив двічі по тисячі літ, та не бачив добра, то хіба не до місця одного все йде?

    7
    ¶ Увесь труд людини для рота її, і пожадання її не виповнюються.

    8
    Бо що більшого має мудрець, ніж безглуздий, що має убогий над те, що перед живими уміє ходити?

    9
    Краще бачити очима, аніж мандрувати жаданнями, і також це марнота та ловлення вітру...

    10
    Що було, тому ймення його вже надане давно, і відоме, що він чоловік, і він не може правуватися з сильнішим від нього,

    11
    ¶ бо багато речей, що марноту примножуть, але яка користь від них для людини?

    12
    Бо хто знає, що добре людині в житті, за небагатьох днів марного життя її, які пробуває вона, немов тінь? Та й що хто розкаже людині, що буде під сонцем по ній?

    Еклезіяст 6
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    17. щоб збулося сказане Ісаєю пророком:
    18. “Ось мій слуга, якого я вибрав, улюблений мій, що його душа моя собі вподобала. Я покладу на нього духа мого, і він звіщатиме поганам правосуддя.
    19. Він не буде ні змагатися, ні кричати і голосу його ніхто не буде чути на майданах.
    20. Він очеретини надломаної не доломить і гнота тліючого не загасить, аж поки не доведе право до перемоги.
    21. На його ім'я будуть надіятися погани.”
    (Євангеліє від Матея 12:17-21)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Бо Бог, що звелів був світлу засяяти з темряви, у серцях наших засяяв, щоб просвітити нам знання слави Божої в Особі Христовій.
    А ми маємо скарб цей у посудинах глиняних, щоб велич сили була Божа, а не від нас.
    (2 до Коринтян 4:6,7)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    1. Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків,
    2. та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує!
    3. І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене, що родить свій плід своєдчасно, і що листя не в'яне його, і все, що він чинить, щаститься йому!
    (Псалми 1:1-3)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    1 Іколи Він зняв сьому печать, настала безмовність на небі, десь на півгодини.
    2 Ія бачив сім ангелів, які стояли перед Богом, і дано їм сім труб.
    3 Іприйшов інший ангел, і став перед жертовником, тримаючи золоту кадильницю; і дано було йому багато фіміаму, щоб він з молитвами всіх святих поклав його на золотий жертовник, що перед престолом.
    4 Іпіднісся дим фіміаму з молитвами святих від руки ангела перед Богом. 5Івзяв ангел кадильницю, і наповнив її вогнем з жертовника, і поклав на землю: і з’явилися голоси і громи, і блискавки, і землетрус.
    6 Ісім ангелів, які мали сім труб, приготувалися трубити.
    7 Перший ангел затрубив, і сталися град і вогонь, змішані з кров’ю, і впали на землю; і третя частина дерев згоріла, і вся трава зелена згоріла.
    8 Другий ангел затрубив, і ніби велика гора, палаюча вогнем, упала в море; і третя частина моря стала кров’ю,
    9 і вмерла третя частина одушевлених створінь, що живуть уморі, і третя частина суден загинула.
    10 Третій ангел затрубив, і впала з неба велика зірка, що палала подібно до світильника, і впала на третю частину рік і на джерела вод.
    11 Ім’я цієї зірки “полин”; і третя частина вод стала, як полин, і багато з людей померло від вод, тому що вони стали гіркі.
    12 Четвертий ангел затрубив, і уражена була третя частина сонця і третя частина місяця, і третя частина зірок, так що затьмарилася третя частина їх, і третя частина дня не була світла – так само, як і ночі.
    13 І бачив я і чув одного ангела, який літав посеред неба і говорив гучним голосом: горе, горе, горе тим, що живуть на землі, від останніх трубних голосів трьох ангелів, які будуть трубити.

    9. П’ятий ангел затрубив, і я побачив зірку, що впала з неба на землю, і дано було їй ключ від колодязя безодні.
    2 Вона відкрила колодязь безодні, і вийшов дим з колодязя, як дим з великої печі; і затьмарилося сонце й повітря від диму з колодязя.
    3 Із диму вийшла сарана на землю, і дано було їй силу, яку мають земні скорпіони.
    4 Ісказано було їй, щоб не робила шкоди траві земній й ніякій зелені, і ніякому дереву, а тільки одним людям, які не мають печаті Божої на чолах своїх.
    5 І дано їй не вбивати їх, а тільки мучити п’ять місяців; і муки від неї подібні до мук від скорпіона, коли ужалить людину.
    6 У ті дні люди будуть шукати смерти, але не знайдуть її; захочуть умерти, але смерть утече від них.
    7 За виглядом своїм сарана була подібна до коней, приготованих на війну; і на головах у неї ніби вінці, схожі на золоті, обличчя ж її, як обличчя людські;
    8 і волосся в неї – ніби волосся в жінок, а зуби в неї були, як у левів.
    9 На ній були броні, ніби броні залізні, а шум від крил її, як стукіт від колісниць, коли безліч коней біжать на війну;
    10 у неї були хвости, як у скорпіонів, і у хвостах її були жала; влада ж її була – шкодити людям п’ять місяців.
    11 Царем над собою вона мала ангела безодні; ім’я йому по-єврейськи Аваддон, а по-грецьки Аполліон*.
    12 Одне горе пройшло; і ось, ідуть за ним ще два горя.
    13 Шостий ангел затрубив, і я почув один голос від чотирьох рогів золотого жертовника, який стояв перед Богом
    14 і говорив шостому ангелу, що мав трубу: звільни чотирьох ангелів, зв’язаних біля великої річки Євфрата.
    15 Ізвільнені були чотири ангели, приготовані на час і день, і місяць і рік для того, щоб умертвити третю частину людей.
    16 Кількість кінного війська була дві тьми тем; і я чув кількість його.
    17 Так бачив я у видінні коней і на них вершників, які мали на собі броні вогненні, гіацинтові й сірчані; голови у коней, як голови у левів, і з рота їх виходив вогонь, дим і сірка.
    18 Від цих трьох покарань, від вогню, диму і сірки, що виходили з рота їх, померла третя частина людей;
    19 бо сила коней була в роті їх і у хвостах їх; а хвости їх були подібні до змій і мали голови, і ними вони шкодили.
    20 Інші ж люди, які не вмерли від цих покарань, не розкаялись у ділах рук своїх так, щоб не поклонятися бісам та золотим, срібним, мідним, кам’яним і дерев’яним ідолам, які не можуть ні бачити, ні чути, ні ходити.
    21І не розкаялися вони у вбивствах своїх, ні в чародійствах своїх, ні у розпусті своїй, ні в крадіжках своїх.

    Одкровення святого Іоана Богослова
     
  19. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    • Подобається Подобається x 2
  20. yasam

    yasam Well-Known Member

    Там ціла глава гарно описує відносини чоловіка і жінки.
     
а де твій аватар? :)