“Укрзалізниця”

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    “Укрзалізниця” почала скасовувати рейси експреса до Борисполя

    Інтервал руху потягів наразі збільшений до двох годин.

    “Укрзалізниця” почала скасовувати рейси нового експреса “Київ-Бориспіль” на п’ятий день після початку регулярного сполучення між Києвом і міжнародним аеропортом.

    Як випливає з оновленого розкладу, який введено в дію від 00:00 4 грудня, скасовано низку рейсів як в нічний час, так і в піковий ранковий та вечірній.

    [​IMG]



    View: https://youtu.be/HqiMZjzFom4?t=23
     
    Останнє редагування: 6 гру 2018
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Гарна новина :good:

    Євген Кравцов
    7 год ·


    У неділю запускаємо новий поїзд. Він забезпечить сполучення Дніпра, Запоріжжя, а також Білої Церкви із Закарпаттям.

    «Нічний Експрес» № 3/4 "Запоріжжя – Дніпро – Ужгород" у перший рейс відправиться 16 грудня. Новий маршрут стане потужним імпульсом для розвитку туристичної України.

    Поїзд, прикладом, буде зупинятись у Львові, Воловці і на станції Мукачево. Вагони у цьому сполученні пройшли капітально-відновлювальний ремонт, а графік складений з урахуванням побажань пасажирів.


    [​IMG]
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Блін, контора спокою не дає...
    може хто хоче трохи підзаробити? Контора справно платить, вигідні умови, можливість професійного росту

    Бориспільський експрес зламався на півдорозі до Києва, його салон заповнився димом

    Під Києвом в черговий раз зламався експрес, який з'єднує аеропорт "Бориспіль" зі столицею. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив пасажир поїзда Андрій Охота. У повідомленні говориться, що поїзд зупинився, через 20 хвилин після початку руху.

    "Гіперлуп зламався. Від'їхали від аеропорту і через 20 хвилин він" крякнув ". Поруч зі мною люди, у яких квитки на інший потяг, і у них всі шанси не встигнути на нього. Людей чертовски багато, набито як балтійської кільки", - написав пасажир.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А ви берете і кажете...

    Крутіше Гладковського: «Укрзалізниця» купує російські деталі з п’ятикратною переплатою

    ПАТ «Укрзалізниця» закуповує деталі російського виробництва з переплатою в два-пять разів через завищену очікувану вартість та створення штучних умов на тендерах для потрібних фірм.

    Про це пише «Залізниця без корупції».

    У вересні 2018 року Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» провела тендер на закупівлю локомотивних швидкостемірів та запчастин до них загальною вартістю 25,5 млн. грн. В тендері прийняли участь два учасники – ТОВ «Електротех» та ТОВ «НТП «Трансінвест». Їх пропозиції відрізнялися лише на 1000 тис грн., але «конкуренти» не знижували ціни.

    Фірми пропонували продукцію одного виробника – ВАТ «Электромеханика» з міста Пенза (Російська Федерація). Крім того, обидва учасники подали ідентичні довідки і листи погодження.

    Аналіз цін продемонстрував, що вартість продукції досить суттєво відрізняється від ціни на ці товари в Росії. Так швидкосетмір 3СЛ2М залізниця купувала по 86 тис грн. Тоді як в Росії він в роздріб коштує 38 тис рублів (близько 17 тис грн.)

    Таким чином Укрзалізниця закуповує швидкостеміри приблизно в 5 разів дорожче, ніж їх продає виробник.

    Нині ніхто з українських виробників не може виготовляти локомотивні швидкостеміри і запчастини для них, бо для цього треба пройти довгу процедуру погодження виробництва і допуску до застосування. Хоча сам швидкостемір втілює технології середини минулого століття.

    Також «УЗ» зі значною переплатою в останні роки купувала з переплатою в рази російські реле, генератори, російські редуктори і багато іншого. Всі ці закупівлі відбувалися за ідентичним сценарієм – жодної конкуренції та захмарні ціни.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То всьо Порошенко винен.

    Я от нині дивлюсі дощу тре. А через Порошенка дощу нема. Та шо за фігня?
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо Порошенко винен, то відповість ;)
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    аякже
    І тоді запануємо, нє?
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені по барабану

    Знову брехуни в мене вкрали п"ять років.
    Харош.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знаю, вірю.

    І не дивно. Бо:


    Ігоре, я не розумію. Чому люди так легко піддаються брехні. Сам дивуюся.

    Ми кожні 5 років дьоргаємося то на схід, то на захід.

    Набридло - вісьта, набридло - гайта. А насправді стоїмо на місці. Сьогодні не просто вибори. Сьогодні - момент істини. Просраємо - ні я, ні ви не побачимо нормального життя в Україні. Бо ні я, ні ви не є вічні. А час збігає.
    Я вже ні до чого не закликаю. Але знаю одне, як ясний день. Який би Порох не був фіговий, Зе - гірший в декілька разів. І гірший він тим, що він по іншій стороні барикади від України. Він не є самостійна особа. Ним будуть керувати. Не будуйте собі ілюзій.
    Думайте самі. Я все сказав. Дітей шкода.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А шо мені думати? Я то знаю. І ілюзій я не будую.

    Мені Зє ніколи не подобався і не подобається. І голосувати за нього я не буду.

    Порошенко і бпп просрали шанс змінити країну.
    Тепер брехуни, злодії і бариги за все будуть відповідати.
    Каятися!
    І спокутувати!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Повірте, ніхто, ні за що не буде відповідати.

    А навіть, якщо і буде, то нам від того ні тепло, ні холодно.

    Тим більше, що до влади прийдуть проросійські сили.


    Тут ситуація наступна:
    куди йдемо?

    Якщо на Захід, то я готовий дати Пороху і не тільки Пороху - будь-кому шанс.

    Повернення в Росію - не дам шансу, хто би то не був.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Кому, вам повірити?! о_О

    @Мих, дайте си на спокій.
    Такого брехуна і балабола, як ви, я ні в реалі ні в віртуалі ще не зустрічав :)))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нема гіршого, коли людина обманює сама себе і думає, що то її обманюють.

    Тому ви самі себе нахали в черговий раз.:good:
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, у вас і манери і звички бариг-порохоботів.
    Кажете ніби і правильні речі, але не пробуєте приміряти сказане до себе ;)
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тю, штампи і я вмію ставити:

    у вас манери житомирського лісапєда.

    Що далі?
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нічо ;)
     
  18. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Зализницю вашу снести и построить, что-нибудь для людей подобное.
    Как самое отвратительное в жизни, вспоминаю поездки редкие с ее услугами.
    Албания - лучше, даже Узбекистан лучше.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @NorthWind, а вас ноги не болять?
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)