Український прорив

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. bmp

    bmp Well-Known Member

    Відповідь: Український прорив

    Саме тому в "УКРАЇНСЬКОМУ ПРОРИВІ" воно і стоїть на першому місці. І Вам дається унікальний шанс самим надати пропозиції, якщо вони в Вас є і Ви можете їх сформувати.

    Ви самі поставили питання і самі дали на нього відповідь. :)
    Приклад Добкіна якраз і є типовим прикладом обрання владної вертикалі знизу. :) Що з цього вийшло - не мені Вам розказувати. Може справа не в системі обрання (хоча вона не є досконала) а в системі ефективного контролю над обраними, відсутності дієвого механізму відкликання обраних.
     
  2. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Відповідь: Український прорив


    Мне понравилось особенно вот это : «Для покращання демографії в країні пані Тимошенко планує збільшити розмір допомоги при народженні …третьої і далі – 25 тисяч грн.»
    Заманчиво… только на очередной блеф поведутся только «законченные романтики». :agree:
     
  3. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Український прорив

    А что, брехаловка регионов лучше? Такой же точно блеф! Специально обоих послушала.... Я свой голос отдам за БЮТ. Существенной разницы не вижу, то чего ради я должна мотаться в другую сторону...
     
  4. bmp

    bmp Well-Known Member

    Відповідь: Український прорив

    А проФФесора януковича , Ви, шановний слухали. Взагалі то, мені це нагадує гру - " я вгадаю це слово з шести букв, а я з трьох" . Так само і проФФесор , послухав 3 серпня, що Тимошенко по 25 тис. дає а вже наступного дня на "сходняку" по 50 тис. запропонував. В такому випадку НУ-НС , яка своє "зібрання кумів" проводило на два дня пізніше по 100 тис. могла сміло пропонувати.
     
  5. Mike

    Mike Well-Known Member

    Відповідь: Український прорив

    Та нічого подібного!
    Система обрання у місті така ж сама, як у державі. Люди не можуть висунути кандидата, бо не мають грошей, не мають своїх громадських організацій, не мають низових структур, діючих законів про відозву. Поки що більшість, я так думаю, не вірить у те, що порядна людина може піти у владу з самого низу, та дійти догори. І мають на те багато підстав.
    Поки що людям пропонують зверху кілька прізвищ - Поганий, Зовсімпоганий та Щегірший. Обирайте. Фактично це призначення, а не вибори.
     
  6. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Відповідь: Український прорив

    Быстренько ярлычки повесили и пошли спать … я что агитацию за «регионы» вёл? Ваша фантазия ограничена только … вашей фантазией. Могу вас успокоить я не голосую за «оранжойдов» и «бело-голубых»
     
  7. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Відповідь: Український прорив


    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=117827&postcount=806
    вот тут ответ на вопрос. Интересно когда появятся люди без фантазий а с обычным любопытством?
     
  8. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Український прорив

    Это вы ярлыки лепите, а я просто под впечатлением "Свободы слова"... Гнать их надо всех, так не выгоняются... Хватит вам воевать со мной, вы меня вряд ли переделаете, а я вас.. Так что, "главное спокойствие".. :)
     
  9. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Український прорив

    :eek: А кто нами руководить будет???:scare:
     
  10. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Український прорив

    за час "безвладдя" в Україні троха оговталася економіка, і навіть почала припіднімати голову... Всупереч указам та постановам президента та уряду - попіднімалися реальні доходи громадян (не на державних підприємствах, звичайно)
    --
    може, зо штири роки безвладдя - було би в самий раз?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Український прорив

    Один мій товариш, доволі крутий бізнесмен (для нашого регіону) має таку думку, що чим більше вони чубляться "наверху", тим краще працювати бізнесу. Їм не до нього!:)
     
  12. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Український прорив

    Согласна с ним. Это и сестра работающая в налоговой подтверждает, но мы, бюджетники, скоро загнемся...
     
  13. bmp

    bmp Well-Known Member

    Відповідь: Український прорив

    Про гроші промовчу. Щодо іншого. Я не розумію, як може людина, котра не користуєтьсяавторитетом серед жителів, і не здатна зібрати підписи на свою підтримку, котра не може об'єднати навколо себе однодумців і створити хоча б громадську організацію претендувати на роль лідера громади.
     
  14. bmp

    bmp Well-Known Member

    Відповідь: Український прорив

    Цілком погоджуюсь з поважним бізнесменом. Але все так тривати не буде. Якщо б ПР вдалось до цього часу проштовхнути у ВР, проект податкового кодексу ім.Азарова то тоді б Ваш бізнесмен заспівав іншої.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mike

    Mike Well-Known Member

    Відповідь: Український прорив

    Ви кажете "авторитет", "громада"... Якраз цього і нема. А є звичка очікувати рішення "зверху". Це є об`єктивна проблема, і саме її треба поступово вирішувати наділяючи правами низові об`єднання, рекламуючи і показуючи як це працює.
    А то як може бути авторитет, коли громади нема? ви ж подивіться як зараз об`єднані люди, скажімо, в районі міста - ніяк, тільки через телевізор, більше ніяк т.з. "громадська думка" не формується. Які "однодумці"? про що ви кажете? де їм узятись? Для того, щоб це сталось, потрібні роки, десятиліття вирощування ТРАДИЦІЇ самоврядування. А цим хтось займається?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Український прорив

    Навпаки! Суть у тому, що бізнес не хоче уваги влади.
     
  17. Salata

    Salata Well-Known Member

    Відповідь: Український прорив

    У соседей попытка "передачи власти органам местного самоуправления" провалилась уже дважды: в 91-м и сейчас. Люди не готовы самоуправляться, не готовы распоряжаться бюджетом... Мне этот процесс поясняли образно: если завтра примут закон, чтобы все заговорили по-французски, а в городе этот язык знают 200 человек...
     
  18. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Український прорив

    Ніяким обіцянкам і цяцкам я не вірю і ніколи не повірю так як добре знаю цю кухню за соетів і за 20років незалежності.
     
  19. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Український прорив

    Я готовий підписатися під кожним Вашим словом, Майк. Я прожив в країнах Заходу вже 17 років і мушу визнати, що головна різниця між ним і скажімо, Україною, що майже всі питання якраз вирішуються "громадою". Думаєте, тут політикам хтось вірить? Чи мільйонери готові поділитися хоча б одним центом? Чи не так само ті хто має гроші чи владу не готові здирати з простого громадянина останню сорочку? Думаєте, суд вам багато допоможе, коли ви не маєте грошей? Але люди боряться, обєднуються, протестують, добиваються. До речі, тут і партії не створюються під одну людину.
    Коли ж люди в Україні зрозуміють цю істину, перестануть плакати і шукати доброго царя?
     
  20. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Відповідь: Український прорив

    А я и не воюю, только высказываю личную точку зрения.:feminist: Для того и форумы существуют. :radist: :rolleyes:
     
а де твій аватар? :)