Український оператор нового покоління

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Forpost, 15 лют 2007.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    ntk

     
  2. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    Не ясно, чому на картах двох міст різні кольори. Ви лінк відкривали?

    Додано через 4 хвилини
    там немає відповіді на моє запитання, як і взагалі інформації про акцію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    якщо походите по їх сайту то побачите що самим нетом можна користуватись тільки заплативши відразу Ціна пакета без укладення Додаткової угоди — 1185 грн і отримаєте стартовий пакет для підключення до мережі PEOPLEnet, в якому вже є 10 МБ безкоштовного Інтернет-трафіку дальше оплата ваучерами по 10 коп за метр http://www.people.net.ua/inetpack/inetpack_pc/ а акції не об"єднуються,або мобіла на халяву або модем при укладенні додаткової угоди

    Додано через 3 хвилини
    якщо вражувати що модем коштує 645 грн, то авторизація тягне на 100 баків і Вам воно то тре?
     
  4. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    Таки так. Думав довго, і не придумавши нічого іншого, став користувачем мережі третього покоління. Покриття нездале, на інтернет в дорозі (я користувався ГПРС 3 останні роки) розраховувати не доводиться, швидкість (у Києві) нижче обіцяної, але це дешевше телефонного додзвону. Звичайно, якщо не враховувати стартового платежу у майже 200 баків (модем+пакет+аванс). Це найдешевший варіант Якщо захочу телефон - доведеться видати ще коло 200-400.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    Forest, головне мати телефон який підтримує піплів. І там є калькулятор тарифіф.
    Доречі про нет. Я вже писав... у КС мб по 0,02 грн у МТС 1 мб по 0,05 грн.
    Я зара на МТС сижу ... конект 460 кб/с , скачка 10-30 Кб/с
     
  6. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    Мені той телефон непотрібен. дотепер я сидів на МТС, але в моєму пакеті тільки 300 мб в місяць. Тому й відважився.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Michel

    Michel Member

    • Подобається Подобається x 1
  8. Lestatlvv

    Lestatlvv Member

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    потрібна така послуга, була б в самий раз,
    а так на радіобазарі можна рацію купити:) також безкоштовно буде.
    по темі, якщо мати сдма телефон то в пупленет можна стартовий за 50 грн. купити(підключитись).
     
  9. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    Але ж люди добрі, крім Peoplenet'у, є ще й інші CDMA-оператори в Україні. А саме - CDMA Ukraine та Intertelecom. Найбільше покриття згідно офіційних карт на їхніх сайтахї має Intertelecom. Але як це не парадоксально їх у Львові немає, бо їм не видали ліцензію на цю область. Якщо говорити про інтернет від цих операторів, то він у них пронується на меншій швидкості, ніж у Peoplenet'і. Наприклад, у Intertelecom'i заявляють про швидкість у 115 Кбіт/с. Проте, на відміну від Peoplenet'у, ці два оператори відразу при підключенні надають Вам прямий міський номер, тобто на міські номери Ви дзвоните за значно нижчими тарифами (залежно від тарифного плану) і до Вас відповідно теж дзвонять із міського телефону по міських тарифах.
    Ще один момент, коли Ви виходите з CDMA-телефонів в Інтернет ваш телефон не може приймати вхідні дзвінки. А USB-модеми для 3G-Інтернету все ж таки відносно дорогі. То ж чи вартує гра свічок вирішувати кожному самим?
     
  10. Lestatlvv

    Lestatlvv Member

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    щось я сумніваюся те що ти написав, друзі казали що приймали вхідні дзвінки, оператор Пупленет.
    а от у GSM при прийомі/передачі не приймеш вх.дзвінок.
     
  11. Iko

    Iko Member

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    залежить від т/ф (класу GPRS) і поточної базової станції
     
  12. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    Складно на цьому форумі говорити про технічні речі. Коли я створив тему про мобільний інтернет, її перекинули у гілку "телефонія", хоча я створив її у найвідповіднішій гілці. Тема стосувалася виключно інтернету.

    Далі, коли я тут поставив запитання про різницю кольорів на двох картах покриття, - у столиці місця низькоякісного покриття позначені тим же кольором, що і ідеальне покриття у Львові, мені відповіли, що там все гаразд, причому кольори на картах відрізняються понині :)

    Але найбільше я здивувався сьогодні - мій допис, який заперечує потребу телефону для користування інтернет-послугами в мережі People.net було оцінено як негативний допис! Але я справді вже 3 місяці роблю це без телефонного апарату! Що в цьому поганого? Чому така оцінка?!

    Не хочу нікого образити, але складається враження, що спілкуюся з некомпетентними людьми, яким важлива кількість а не якість відповідей. Може я помиляюся?
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    У операторі Peoplenet не приймає дзвінки. Просто він надсилає SMS-ку Вам про те, що надійшов дзвінок. Хіба, що це особлива модель телефону.
     
  14. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    Пане Forest, прошу вибачте мені. Здається, що це я Вас негативно оцінив. Просто ненароком натиснів на кнопку поганий допис. Але я постарався сьогодні це виправити. Щоправда не знаю, чи спрацювало.
    Ще раз уклінно прошу вибачення.

    Щодо операторів нового покоління, то як відомо, нарешті наш рідний УкрТелеком запускає 3G-зв'язок на базі стандарту WCDMA під торговою маркою Utel із 1 листопада. Але на жаль сайт Utel ще закритий для відвідувачів до 1.11.2007. Як я розумію із попередніх повідомлень УкрТелеком планує за зоною свого покриття підтримувати роумінґ через
    Beeline. Цікаво, які ж він запропонує тарифи на Інтернет і чи не буде в них тарифних планів необмеженого доступу до Інтернету і на якій швидкості можна буде в нього промчати по мережі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    Шреку, не захоплюйтеся.
     
  16. Lestatlvv

    Lestatlvv Member

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    який телефон і в якому інтернеті сиділи, 1x чи EVDO Rev.0 ?
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    Поставте запитання Піплам і не заврацайте глови

    Додано через 2 хвилини
    2.9. Будь-який тиск на модераторів, адміністратора, особисті образи в їхній бік і публічне обговорення їх діяльності недопустимі (правила) http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=69

    Додано через 25 хвилин
    http://utel.ua/
     
  18. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    Сайт Utel вже дійсно відкритий для відвідувачів, але вони приймають замовлення на підключення або по телефону, або через Інтернет, тобто ще не мають окремих приміщень, де б можна було піти і подивитися, що ж вони пропонують.
    Цікаво, якої якості буде їхній відеозв'язок по 35 коп. за хвилину.
    Переглянувши їхні тарифи, в мене склалася думка, що цей зв'язок не для людей, які привикли економити на мобільному зв'язку.
    Але може щось поміняється. Щоправда у них на сайті не сказано, по яким тарифам можна спілкуватися за межами їхньої зони покритття через роумінг із Beeline.
     
  19. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Український оператор нового покоління

    Поставив - це доконана форма, тобто це означає, що я вже його ставив. Чи ви пропонуєте зробити це ще раз?

    P.S. Виніс цю тему на форум з таких причин:
    1. Оскільки тут можуть бути давніші користувачі послуги, вони зможуть дати пораду мені і всім читачам.
    2. Якщо тут є люди, які є потенційними клієнтами згаданого оператора, ця інформація може стати для них у пригоді, дозволить їм уникнути незручностей та не тратити часу на описані речі.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    People.net

    Вільвові активізувався оператор нового покоління. Стандарт 3G.

    каже, що дає інтернет на швидкості 200-400 кб/с.

    Перевірив - брехня. Швидкість на рівні паршивого Діал-апу.:dance:
     
а де твій аватар? :)