Українці в Молдові

Тема у розділі 'Українці у світі', створена користувачем sandrastoun, 3 січ 2012.

  1. sandrastoun

    sandrastoun Well-Known Member

    А поки що подивиться на талановитих і дуже привабливих маму з донькою разом.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. sandrastoun

    sandrastoun Well-Known Member

    Надія сама шиє костюми для східних танців, прекрасно танцює і ще навчає мистецтву танцю.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 16:38 ---------- Попередній допис був написаний в 16:20 ----------

    Ще одна грань її таланту - дизайн одягу. Ось дві роботи, виконані Надією з початку до кінця,та ще прикраса до першоі і капелюх до другої - також ії робота.
    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 16:58 ---------- Попередній допис був написаний в 16:38 ----------

    А тепер прийшов час розповісти про АРТ-Клуб. Ніна Джос орендує на чотири години раз на два тижні приміщення в центрі Кишинева і там проводить зустрічі в клубі. На зустрічах кожен може заявити про свій талант і продемонструвати його. За 4 місяці роботи клубу на його зустрічах були скрипалька і балерина, місцевий бард і кілька поетів, пройшли модельні покази робіт Надії Хопти та показ моїх робіт з розповіддю про камені(всього і не перелічиш). І знов все тримається лише на голому ентузіазмі. Але якби ви бачили очі тих людей, які до цього соромилися представляти свої таланти на публіку, коли їм аплодували. Скрипалька після виступу в клубі поїхала на гастролі до Америки (а її творчий простий до цього був щось близько 4 років).
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. sandrastoun

    sandrastoun Well-Known Member

    Ще дуже цікаво проходить етнічний фестіваль

    ---------- Додано в 00:03 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:36 ----------

    Його проводять у третю неділю вересня. У центральному парку міста збирається кілька громад, які проживають у Молдові. Це українська, єврейська, болгарська, російська та інші (близько 15 громад)

    ---------- Додано в 00:07 ---------- Попередній допис був написаний в 00:03 ----------

    Українська громада засновує на один день "Українське подвір'я", на якому на відвідувачів чекають і сало, і горілка, і пироги з сиром, з грібами, з картоплєю.
     
    Останнє редагування: 13 січ 2012
    • Подобається Подобається x 1
  4. sandrastoun

    sandrastoun Well-Known Member

    Співають українські пісні, зустрічають гостей українською піснею.
    А тим часом на інших подвір'ях болгари, євреї, грузини, білоруси та інші пригощають гостей своєю кухнею, співають свої пісні, танцюють свої танці. Всі учасники цього дійства в національних костюмах свого народу. Починається свято в 9 ранку і триває до пізнього вечора. Головна алея відведена молдавським творчим людям.
    Я дуже люблю це свято,людей в парку в цей день дуже багато, відчувається дух "дружби народів", як би банально це не звучало. Але це так, ми дійсно раді один одному.
    Деколи всередині цих спільнот (судячи з нашєї і маючи інформацію про інші громади) присутнє штовхання ліктями - деякі діячі від національної культури намагаються довести, що вони "національніші" від інших (але це особливо свято не псує, так як є більш розумні, які на такі випади просто не звертають уваги)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. sandrastoun

    sandrastoun Well-Known Member


    Хочу представити новий танець Надії Хопти з моїм новим твором (комплект з кольє і двох браслетів для східних танців)
    [​IMG]

    ---------- Додано в 00:35 ---------- Попередній допис був написаний в 00:28 ----------

    Найближчим часом розповім про гастролі молдавських українців в Росії.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Интересно будет послушать.
    Ждём нетерпением.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. zherech

    zherech Well-Known Member

    А это эти симпатичные девушки приедут,которые на фото? C удовольствием посетил бы данное мероприятие.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. sandrastoun

    sandrastoun Well-Known Member

    а ви запросіть нас до Львова, ми приїдемо
     
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    Вы про Россию обещали рассказать.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. sandrastoun

    sandrastoun Well-Known Member

    Завтра я несподівано їду в Косів (Івано-Франківської обл.) І протягом тижня буду в інтернеті нерегулярно (так що зробити хороший звіт, а не наспіх навряд чи вийде). Але на зворотному шляху з Івано-Франківщини (десь числа 11 квітня) збираюся зробити гак до Львова. Якщо хто знає центр народної творчості або відділ, що займається народними майстрами у Львові, напишіть мені, будь ласка, в личку координати діючих структур. Хочу налагодити зв'язок майстрів народної творчості Кишинева зі Львовом.

    ---------- Додано в 00:31 ---------- Попередній допис був написаний в 00:28 ----------

    По приїзду обіцяю ілюстрований звіт про гастролі в Росії (дуже сильно перепрошую - збиралася завтра, але завтра вже буду в дорозі)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. zherech

    zherech Well-Known Member

    А где именно гастроли в РФ будут проходить?
     
  12. sandrastoun

    sandrastoun Well-Known Member

    Уже прошли и фото есть, но я уезжаю, приеду- напишу
     
  13. zherech

    zherech Well-Known Member

    Напишите и фото скиньте,если не затруднит.
     
  14. sandrastoun

    sandrastoun Well-Known Member

    Починаю звіт, правда за один день все не встигну

    ---------- Додано в 20:52 ---------- Попередній допис був написаний в 20:40 ----------

    [​IMG]
    У Норбековському центрі

    ---------- Додано в 20:59 ---------- Попередній допис був написаний в 20:52 ----------

    [​IMG]
    У бібліотеці ім. Волошина
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    Вы сразу коротенько скажите, как эти русские?
    Все с бородами и балалайками?
    И пьяные все?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. sandrastoun

    sandrastoun Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. zherech

    zherech Well-Known Member

    Добрый день! Скажите а где находится Норбековский центр и библиотека им.Волошина?
     
  18. sandrastoun

    sandrastoun Well-Known Member

    В Москві. У березні нас запросив Творчий Союз Професійних художників. Ми поїхали - кожна зі своїм талантом. Надя - з танцями та квітами з шовку, Ніна з ляльками, розповіддю про Кишинівському Арт-Клубі (аналогу радянського "Алло, ми шукаємо таланти"), роботами ще чотирьох майстрів (флористка, вишивальниці, майстрині з бісероплетіння і майстрині тканих рушників) і я зі своїми роботами в шкірі і співом народних українських пісень.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Вы тут аккуратне описывайте, пожалуйста.
    Т.е. никто не бил ВАС в Москве, никто не насиловал, медведями не травили?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. sandrastoun

    sandrastoun Well-Known Member

    Дорогой Полковник, что же Вас так на страшилки тянет - Ваш собственный негативный опыт??? Нас встречали очень гостеприимно. Пригласили нас на пять творческих вечеров.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)