Українці у Великобританії

Тема у розділі 'Українці у світі', створена користувачем A_Stella, 25 січ 2012.

  1. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Українці в Англії, описані в першому дописі, це узагальнення не зовсім правильне. Є різні категорії людей:
    1) Діаспора;
    2) Заробітчани, які приїхали сюди 10-15 років тому (переважно мужчини);
    3) Highly skilled migrants + випускники тутешніх університетів;
    4) інші.

    Всіх одночасно можна побачити хіба на великі свята в церкві біля Bond Street, а так їх життя майже не перетинається.

    Я знайома з деякими людьми, які за 10 років проживання і далі не вивчили англійської мови... постійно нарікають, які англійці дурні і як тут все погано. Але додому повертатись не хочуть.

    З іншого боку, якщо людина вирішила жити в іншій країні, то адаптуватись треба і жити за місцевими правилами. Тоді жити набагато простіше :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Freewomen

    Freewomen Member

    Мені б дуже хотілося побути іноді українкою з Велікобританії )) Та випити по чарці зі Стівеном Фраєм.
     
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Только хотелка?
    Разве это не Заветная Мечта?
     
  4. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    І сюди вже залізло. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  5. а він п'є? З його історією депресій, думаю - краще не треба :) Незважаючи, із задоволенням дивлюсь його передачі QI.
     
  6. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member


    :haha::haha::haha:
     
  7. Olenall

    Olenall миється в бані

    а мені хотілось би пожити там, подивитися на власні очі, але недовго
     
  8. dreddys

    dreddys New Member

    Ось читаю ваші пости і не можу зрозуміти , взагалі можна в Лондоні зустріти нормального українця ?))) А то тих що зустрів за перший місяць проживання були якимись "зашуганими" ... Хотілося б поспілкуватись з іншими українцями , які проживають тепер в Лондоні.
     
  9. DesperateHousewife

    DesperateHousewife New Member

    А от цікаво, як по Вашому виглядає нормальний українець в Лондоні? Бо в мене от тепер питання, чи я дійсно зашуганих ще не зустрічала чи й сама така, тому їх не ідентифікую :)
     
  10. YuliyanaH

    YuliyanaH New Member

    Доброго дня! Скажіть, прошу, якщо отримати візу в Англію на підставі однієї оферти праці, чи є можливість по певному часі змінити роботу?
    Чи є це легальним? Дякую
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як так можна?
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "Нормальний" - це буде єврей з Одеси.

    Українці всюди зашугані. А тоті шо на квартиру розжилися навпаки - самооцінка вище неба.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. SerhiyMykhailov

    SerhiyMykhailov миється в бані

    Моя сестра з чоловіком та сином живе у Лондоні 2 роки. Чоловік по роботі запросили на нове місце. Поїхали без остраху. Хочу англійску знав тільки він. Повертатися не збираються:pardon:
     
  14. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Дуже щось підозріл.
     
  15. SerhiyMykhailov

    SerhiyMykhailov миється в бані

    Що підозрілого?
     
а де твій аватар? :)