Українці у Росії

Тема у розділі 'Українці у світі', створена користувачем -Erebus-, 12 січ 2012.

  1. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Як це в вас називається: примус до миру? Як із Грузією. Там лякайте на своїх форумах собіподібних.
    Між іншим, сьогодні віднайшов цікаву статистику лінгвоциду та етноциду українців в Імперії лиха:
    Дякуючи дописувачу з УП.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. hrim

    hrim Well-Known Member

    Сьогодні по російському радіо чув пісню-хіт чернігівських бабусь "Лісапед мій лісапед" українською мовою. Готуються. Завтра у вишиванці буду знову слухати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. hrim

    hrim Well-Known Member

    Відпишуся. На День Незалежності йду центром обл.центру у вишиванці. Вдалині бачу трьох осіб порізно тримаючих плакати. З далини точно вирізняю одне із написаних на плакаті слів «Свобода...». Ну, думаю, і тут, в Росії, на 24-те почалося. Почав косо дивитися у небо, підходжу помаленьку по діагоналі. Я ж у вишиванці, що Штірліц з парашутом. Вчитуюся в плакат… «Свободные животные – свободные люди». О-о-одним словом - виступали вегетаріанці. Інші плакати вже не читав. Отаке.;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Хм.
    Их сделали русскими или они сделались русскими?

    Как сообщал УНИАН, обнародованные 16 декабря окончательные результаты Всероссийской переписи населения 2010 года свидетельствуют, что в России проживает 1,93 млн. человек, которые назвали себя украинцами (в 2002 году - 2,94 млн.), что составляет 1,41% от общего количества жителей РФ, которые указали свою национальность (в 2002 году - 2,05:wacko:.

    В соответствии с Конституцией РФ, национальная принадлежность в ходе опроса населения определялась самими опрашиваемыми на основе самоопределения и записывалась переписными работниками строго со слов опрашиваемых.

    Он подчеркнул, что большинство этих людей никуда не выехали и не умерли, они просто поняли, что лучше не указывать свою этническую принадлежность или назваться русским.

    «В определенной мере сработал фактор ассимиляции, но, скорее всего, осознание того, что быть украинцем в России сегодня не очень уютно», - убежден Гиржов.
    http://www.utro.ua/ru/zhizn/kolichestvo_ukraintsev_v_rossii_umenshilos_na_million_chelovek1324194482

    Подстраиваются, короче, под ситуацию.
    Сами.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Авжеж, можуть пристрелити або втопити.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Вот нафига в воду пукнул???
     
а де твій аватар? :)