Українці у Росії

Тема у розділі 'Українці у світі', створена користувачем -Erebus-, 12 січ 2012.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    И всё-таки, хотели
    ?
    Или просто
    ?
    У меня тоже иногда проверяют.
    Хотя я не разговариваю на украинском.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    не видумуйте.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    В данном случае слово пан надо брать в кавычки.
    Вот так:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    але не забувайте шо ви живете в столиці.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Так себе столица, с маленькими амбициями...
    Я готов признать, что Львов - культурная столица Украины, а зайдещь сфотографировать дворик...
    Я знаю, почему Вы не любите центр.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    Это москали и нащадки акупантав.
    Это не галичане.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Внешнеполитическое ведомство в четверг пригласило к себе временного поверенного в делах РФ на Украине Андрея Воробьева в связи с инцидентом в Азовском море 17 июля. Внимание российского дипломата обратили на показания пострадавшего украинца «об отсутствии на борту судна любых вещественных доказательств осуществления противоправной деятельности и о беспочвенности выдвинутых против него обвинений».
    «Украинская сторона сделала особый акцент на заявленной ранее позиции о проведении совместного объективного расследования инцидента с учетом всех имеющихся обстоятельств, в том числе и действующей двусторонней договорно-правовой базы, которой определен нынешний статус Азовского моря», — уточнила пресс-служба МИД.
    По ее словам, Воробьев обещал безотлагательно довести содержание этой встречи до сведения руководства МИД РФ.
    17 июля в Азовском море в районе побережья российского поселка Воронцовка произошло столкновение украинского баркаса и катера береговой охраны пограничной службы России. Рыбацкое судно перевернулось, в результате чего погибли четыре украинца, одного удалось спасти. Его 19 июля прооперировали, затем органы правопорядка РФ предъявили ему обвинение.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Адвокат Петро Устименко детально розповідає про «особливості» російського правосуддя. Кримінальну справу порушено з грубими порушеннями. Сама підстава дивовижна: нібито через два дні після шторму на місці події знайшли сітки, які, як припускають, належать українським рибалкам, але доказів цьому немає. І це в Азовському морі, де можна знайти браконьєрські сітки будь-де і будь-чиї. До того ж, рибалки вийшли в море в 16:30, а зіткнення сталося о 17:10, тому вони ніяк не могли встигнути ці сітки встановити.

    Українські слідчі, які ведуть своє розслідування трагедії, у висновках поки що обережні. Кажуть, призначена інженерно-технічна експертиза з питання дій екіпажів кожного судна. І вже за підсумками будуть встановлені причини зіткнення. МВС відпрацьовує інформацію про можливі постріли російських прикордонників в українських рибалок, направлений запит на надання правової допомоги в компетентні органи РФ. Допитати ж самого Федоровича все ще не дозволяє російська сторона. Причина зрозуміла – це єдиний живий свідок трагедії, чи, як все ясніше стає, злочину російських прикордонників, які своїм зовнішнім виглядом (шорти, майки) та діями нагадували середньовічних піратів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

     
  11. - говорите, Ваши знакомые (и знающие Вас) россияне уже перестали называть вас "хохлами" и начали "чурками"? Охотно верю! :empathy:
    - да уж, погодите с этим... :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Ні, я цього не казав. Молоді росіяни називають українців чурками. Таки відмінність нашої європейської ментальності та вашої азійської дає їм всі підстави називати так всіх європейців.


    А хтось починав? Ви прийшли на український форум до єдинонаціональної країни і розмовляєте мовою окупантів. І в Росії живуть люди для яких російська - це є мова окупантів. ви навіть англійською міжнародною не хочете спілкуватись. Колия був цього року у Чорногорії то: 1) Спілкувався спочатку англійською 2) За 2 тижні опанував сербську. Там були ваші росіяни, молоді росіняи не знають англійської, навіть мову не змогли опанувати. Мало вас били, треба вас сильно бити, тоді можна вимагати поваги, інакше ви печерні люди так і не допетраєте.
     
  13. батька-то уважения к себе добился? :))) Походу, перестарался... :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Мене поважають. На тебе мені плювати;)
     
  15. Кто-то из Великих сказал:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Мені байдуже на московитську повагу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. hrim

    hrim Well-Known Member

    Згадав собі як родич розказував про заслання на спецпоселення в Омськ в 1950-их роках. Їх виселили родиною на 9 років. Не пригадую деталей. Родич якось з поселення в лісі потім перебрався в Омськ, там йому місцеві, зокрема, допомогли вступити і продовжити навчання у вузі. Власне запам’яталися гарні відгуки про місцевих, які з ризиком для себе сприяли спецпоселенцям. Називалися конкретні прізвища благородних російських людей. Залишилися в памяті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    А Київ - не Україна? - Цікава думка.... А з москалями - москалі це ті, що живуть в Україні і "не понимают по-украински..."...
    І якщо вже так цікаво - спілкувалась на російській
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Що російська, що англійська - мови окупантів, тому не має значення яку з них вживати, як іноземну.
     
  20. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Англомовні країни хіба були колись для нас в окупантами?
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)