Українці Канади та Америки

Тема у розділі 'Українці у світі', створена користувачем Liliyah Romanova, 13 січ 2012.

  1. sumarva

    sumarva миється в бані

    А ось i росiянку ведуть. Хтiла поза чергою поласувати .
     
  2. prius

    prius Well-Known Member

    Гастарбайтери це в кацапії,в інших країнах працівники
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Нічого подібного. Везуть літаками готові торти в морозилках: з України, з Прибалтики, з Ізраїлю. Знаю про що говорю, бо працювала 16 років у цьому бізнесі, а мій брат має велику продуктову база і по сьогодні. А те, що печеться тут, печеться нашими тут: є такі компанії Gold Star, Royal Sweet Bakery десь в Нью-Йорку, які одні з перших і найпопулярніші. А є вже купа інших, бо місцеві люди повідкривали в себе з часом. А ще тепер "рускі" магазини печуть самі поголовно.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    В великих містах , особливо на Сході - Н.Й. , Торонто і навколо них -ці бізнеси тримаються.На одній вулиці може бути 5-6 цих european deli магазинів і у всі багато людей , всі при ділі.
    B нас на Заході щось ці бізнеси не дуже.
    В моєму містечку не має.Є в Едмонтоні.Деколи купляю зефір (цей що розфасований в мішках , не в пачках).Кефір, кілька разів купляв шпроти і бички в томаті , рибу копчену.Купив червоної ікри на вагу - зробив канапку малій з хлібом , маслом і ікрою , то вона виплюнула - і сказала що це disgusting.
    Ще купляю там овочі і фрукти бо вони з місцевої ферми.
    ... деколи кусок торта Наполеон.Люблю чорний Бородинский хліб.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Не знаю чи є канадська але американська є. Російської я не купляю з принципу. В Канаді здається можна купити чорну ікру з Ірану.
     
  6. prius

    prius Well-Known Member

    image.jpeg
    Я купляю ікру американську називається Pеter Pan,дуже смачна
     
    Останнє редагування: 30 січ 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Вашинґтон (штат) і Аляска. Зустрічав тільки звідти. Там і червона риба свіжа і дуже смачна. На сході вона вже не така. Я колись в Сіетлі її любив запікати цілу, на вогні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Ікра з бочки , розвісна -канадійська.З Брітіш Колумбії , здається.
    Товарів з Росії теж не купую.Дивлюся щоби штрих код не починався з 46.
    В звичайних магазинах тих товарів не має , а в "руский" ходжу рідко.

    P.S.Ця Столічная що продається тут - вона зроблена в Латвії і власник є якась голландська фірма.Я все одно її не купую , бо є інший вибір.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Irinamama

    Irinamama New Member

    Шановні форумчани, я перепрошую за турботу, наша сім'я в складі чотирьох чоловік три роки йде по імміграційному шляху, але так склалося що на фінальній стадії ми по своїй необережності стали жертвами шахрайства, всі засоби відкладені на імміграцію в Квебек у нас вкрали, не залишилося грошей навіть на життя тут в Україні. Ми з чоловіком щоб прогодувати хоч якось наших діток віддали в ломбард золото і мобільні телефони. Ми дуже хочемо поїхати в прекрасне місто Монреаль.
    Нам більше сподіватися нема на кого, наша держава нам не допоможе.
    Коротко про нашу сім'ю і наш імміграційний шлях.
    Мама Іра 34 роки, за професією маляр-штукатур.
    Папа Толя 35 років, за професією інженер-зварювальник.
    Син Саша 7 років.
    Дочка Віка 4 роки.
    Чи не від простого життя ми хочемо іммігрувати в Канаду, збирали гроші на імміграцію, та ось на фінішній прямій через халатність чоловіка ми залишилися без коштів на адаптацію в Квебеку. Та що там адаптація, у нас не залишилося грошей навіть на життя тут. Ми дуже хочемо поїхати в Квебек.
    Я вас дуже прошу зрозуміти нашу ситуацію.
    Попередньо вам вдячна.
    Якщо у кого то буде можливість нам допомогти
    Моя карта Приват банку 5168 7556 3117 6423
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Irinamama, щось вас в соціальних мережах ніде немає...:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Так.
    Ще залежить якого вони віку.
    Частині з віком може пройти.Частина розчарується з цих чи інших причин і змінить погляди
    А частина залишиться.Жиючи в Західному світі і користуючись його благами будуть його ненавидіти і старатися щось напсувати.
    Якщо він/вона звичайні робітники на заводі , чи власники маленького магазину- то багато не напсують.А якщо з доброю освітою і будуть вибрані в Парламент (чи в німецькому випадку в Бундестаг)...то тоді вже гірше.
    Я не знаю чи має Німеччина якийсь закон проти таких.Може @Samojlovu4 скаже.
    В США, Канаді і решта англомовному світі існує закон про нанесення шкоди державі /тероризм і екстремізм і тому можуть депортувати.
    І цей закон час від часу пускають в дію.Так був депортований батько разом з сімєю Володимира Познера.Раніше були засуджені і депортовані багато німецьких і японських сімей.

    Зараз тут звичайно є такі люди для яких Путін герой , Лугандон воює з фашистами , Рассeя лучше всєх і скоро Западу буде пісєц.
    Але вони сидять тихо і свої думки в голос не висказують.Бо якби висказували то FBI ,або RCMP в Канаді до них би гості прийшло.

    Украінці були інтерновані в Канаді в табори під час Першої Світової війни, черeз це , що вони мали австрійські паспорти.
    Бо Австро-Венгрія була на боці Німеччини.
     
    Останнє редагування: 20 чер 2016
  12. taras shvets

    taras shvets New Member

    Підкажіть, будь-ласка, може хто знає...де у Торонто без зайвої тяганини можна терміново зробити УДЗ. Дуже потрібно.
     
  13. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    В кожному medical centre це можна зробити , а також в лікарнях.
    В українській дільниці - це медичний центр перехрестя вулиць Блюр і Джейн.

    Тільки Вас туди без направлення від сімейного лікаря не приймуть.
    Спочатку треба взяти направлення (referral) від вашого сімейного лікаря і з тим направленням вже йти
    на прийом.
    Якщо маєте OHIP або приватну страхівку , то це буде безплатно.
    Якщо ні , ...то ціна від $99 до $300.
     
  14. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Coriolis

    Coriolis New Member

    Ось тут є підбірка цікавих статей про Канаду з погляду українського емігранта, може комусь стане у нагоді, хто зараз там або тільки збирається туди Канада
     
  16. Vasya Tsvyk

    Vasya Tsvyk New Member

    Доброго вечора всім!!)) Чи є тут хтось з людей хто може підсказати як можна виїхати в канаду як там з роботою і взагальному яка там атмосфера панує??? Дуже вдячний!!!
     
  17. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

  18. uaincanadatwoday

    uaincanadatwoday New Member

    Канада, м. Оттава, Парк ОМЕГА - Українці в Канаді - відео за посиланням

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. IvanBobitko

    IvanBobitko New Member

    Завітайте на MEDIACAST та отримайте 5 днів безкоштовного перегляду!!
    www.mediacast.tv


    Компанія MEDIACAST.TV надає своїм користувачам можливість дивитись рідне українське телебачення далеко за кордоном. Для вашої зручності ми обрали найкращі телеканали, котрі приємно та цікаво дивитись щодня. Кількість телеканалів постійно зростає. Наявність власного потужного обладнання на декількох континентах дозволяє з легкістю транслювати якісне в HD якості телебачення на великі відстані.

    Однією з цікавих переваг MEDIACAST.TV є можливість зміщення ефіру в часі (timeshift). Увімкнувши телебачення в 9:00 в Канаді ви будете переглядати ті телешоу, які були в 9:00 за українським часом.

    Також для вашої зручності перегляду нами було розроблено додатки для популярних платформ: ROKU, Fire TV, iOS, Android, Samsung Smart TV, DuneHD та MAG.

    Спеціально для наших користувачів, які перед покупкою хочуть спробувати весь функціонал ми впровадили безкоштовний пакет послуг. Він включає в себе всі телеканали, включаючи з HD якістю та архів телепередач на 7 днів.

    Спробуйте MEDIACAST.TV вже сьогодні. Приєднуйтесь до наших глядачів та отримуйте незабутні враження від перегляду.

    Дивіться українське телебачення з США та Канади.

    Компанія заснована в 2016 році вихідцями з України.

    Основною діяльністю компанії являється трансляція українських телеканалів на теренах США, Канади та інших країн. Ми молода компанія, котра має чітке бачення та ідеологію. Ми працюємо для того, щоб кожна сім’я котра покинула батьківщину – не забувала про неї. Ми працюємо для того, щоб діти цих прекрасних родин продовжували спілкуватись українською мовою.

    Також однією з основних колон на яких стоїть Mediacast є чітка проукраїнська позиція. Ми категорично не транслюємо московські пропагандистські телеканали і не несемо бруд в Вашу оселю.

    Найбільша кількість
    українських каналів для діаспори
    В жодному іншому ОТТ сервісі на ринку США чи Канади Ви не знайдете таких українських телеканалів. Ми транслюємо більшість теaлеканалів які доступні українському глядачеві за кордоном. Кількість телеканалів постійно збільшується.

    номер ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ - 888-720-09-28
    ( БЕЗКОШТОВНО)

    Завітайте на MEDIACAST!!!

    www.mediacast.tv

    unnamed.png
     
  20. PavloL

    PavloL Member

    Не розумію тих українців, які відмовляються від свого громадянства на догоду особистим інтересам.
     
а де твій аватар? :)