Україна vs Росія

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Latana Royal, 7 бер 2017.

  1. Цифри
    Політики не люблять тих, хто застосовує науковий метод. Таких людей важко "розводити як котенят". Наприклад...
    У нашому місті публікують коротку біографію кожного воїна, якого хоронять. Якщо припустити, що гинуть воїни із усіх міст відносно рівномірно, то можна порахувати загиблих і скласти пропорцію, врахувавши кількість населення міста. Можете взяти і самі перевірити президентські цифри.
    Іван Хом'як
     
  2. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Канцлер Німеччини Олаф Шольц
    категорично проти постачання Україні крилатих ракет Taurus.


    Як пише видання RND, свою причину відмови
    від обґрунтував “ризиком втягування Німеччини у війну”.

    — Ми не повинні бути пов’язані з цілями, яких досягає ця система,
    в жодному випадку і в жодному місці.
    Ця ясність також необхідна.
    Я здивований, що деякі люди не хвилюються,
    що вони навіть не замислюються про те,
    чи може те, що ми робимо, у якомусь сенсі призвести до участі у війні,
    – сказав Шольц.

    https://fakty.com.ua/ua/svit/202402...stachannya-ukrayini-taurus-i-nazvav-prychynu/
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Такі речі робляться таємно з введенням в оману противника.
    Як на початку війни німці постачали тільки каски і спальні мішки, пізніше впирались, що ніяких танків не може бути... буде так само з ракетами.
     
  4. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

  5. Минуло понад тиждень, як я повернувся з Європи. Як я вже писав, мене там не було три місяці, і після щомісячних поїздок змін накопичилося. Як я писав, я не доріс до політичного рівня євробюрократів і спілкуюся з робочим рівнем. Там нормальні негідники, такі. Більшість з них за нас, ну принаймні, ті, хто не за нас, зі мною не спілкуються. Так от вони зараз дуже ожвавлені. Всі вони кажуть, що після 17-го березня світ стане зовсім іншим, але яким він стане - ніхто не знає, і вони будують різні сценарії. Від зовсім депресивних до дуже позитивних. Я написав на цю тему пост великий, але навіть не зберіг його: незважаючи на те, що майже все написане там уже публічно, хз, не підставлю чи я когось такою публікацією.

    Але напишу коротко:

    1. Вибори відбудуться. Вони будуть нелегітимні, їх ніхто, крім Китаю, не визнає. З точки зору оркостану там не буде порушень, і вони заб'ють на реакцію, але з точки зору фундаментального демократичного підходу до виборів вони абсолютно нелегітимні. Так що після виборів ситуація в цьому плані буде цікавою, але складною: з одного боку він палить усі мости, а з іншого боку йому втрачати вже нічого зовсім.
    2. Після виборів, на жаль, кабаєв зможе зробити те, чого не міг робити до того: це, наприклад, масова відкрита мобілізація, про яку багато говорять, але все одно ведуть обережно і не чіпають москвабад і місто на кістках. Або різкий поворот до мобілізаційної економіки. Незважаючи на те, що з точки зору економіки - нам на руку, але на оперативно-тактичному відрізку часу нам буде не просто складно, а дуже складно.
    3. Зрозуміло, що до виборів, оркостан буде тиснути на нас незважаючи ні на що - їм треба рапортувати і виносити свого безпрограшного кандидата на вибори переможцем. Але й ми повинні щось зробити. Я, наприклад, впевнений, що в найближчі два тижні ми будемо нарощувати кількість і якість ударів дронами по території оркостану, щоб створити відповідний фон.

    Основне, що я привіз з Європи: вони вважають, що найближчим часом світ сильно зміниться. Не стане кращим чи гіршим, стане по-іншому, і не треба планувати, а треба готуватися реагувати на виклики, з якими ця планета не стикалася. Є надія, що нам буде легше реагувати на все це, ніж оркостану. Єдине, що мене турбує, - це якою ціною.

    Автора не вказую.
     
  6. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Глава естонського уряду Кая Каллас заявила,
    що не відправлятиме сухопутні війська своєї країни в Україну.


    Її слова повідомляє агентство ERR.

    — Жодної мови про відправлення сухопутних військ не було.
    Я можу вас так само запевнити, що наші солдати не поїдуть туди воювати.
    Я можу вас запевнити в цьому, як і інші керівники держав-партнерів,
    – наголосила Каллас.

    https://fakty.com.ua/ua/svit/20240306-estoniya-ne-otpravit-vojska-v-ukrainu-kallas/

    :dntknw:
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Це не дивно. Естонців мало. Загроза війни є. Ще як підуть воювати в Україну, хто захищатиме Естонію?
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А скажи но, Мих: Ось якимось дивом Петрик став Президентом в червні 24-го року. Ти прийдеш у військомат щоби захищати Україну?
    За недоофіцерика не питаю. Це непорозуміння ховатимется за народ при любій владі.
     
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    він цілком логічно каже:

    ракети технічно дуже складна штука...
    для їх обслуговування потрібні німецькі солдати...
    тобто це виходить втягування їх у війну...
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. Твій синуля ховається з 2014 року.
    Мене по віку вже не беруть 26.02.2024 мені так і сказали, коли побачили мій ВОС - діду йдіть бавте онуків.

    Вася, ти навіть не чув, що у нас є такі ВОС.
    Маю право вже розказувати, 20 років підписки минули, а питання навіщо і кому?
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Називають таке.
    А ще, Німеччина була ініціатором 2 світових воєн, боїться бути третьою.

    Але, яка артилерія і танки... зарікались від такого, спочатку тільки каски і спальні мішки.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    То не коректне запитання. Йти служити Україні треба полюбе. А особисто я б мав більше мотивації, якби верховним був Порох, або навіть не обов'язково Порох. Зеленський демотивує.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще як сказати, вічні "мирні плани", сидіння в окопах з автоматами, коли навколо їздять рашиські танки і неможливо їх підбити, таке не зробиш з автомата, не сильно таке мотивує.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тобто сама Україна тобі піхуй, бо мотивації нема...
    Нагадав анекдот з 90-х:
    - Ти, Вован, сотку за скільки пробіжиш?
    - За штуку баксів, не менше...
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Не займайся іпсо-м.:)))
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мих, в 223-му полку, це мій рідний Стрийський ПВО-шний полк, слава Богу за два роки немає загиблих, хоча збили вони підарського лайна багато. І далі збивають... Це тебе мало би мотивувати більше, аніж Пйотр при владі... Ти ж зенітник, сержант. Дуже потрібна тзараз професія... Давай, я можу посприяти.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Спасибі за турботу, я вже якось сам справлюся.
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Є ще перша бригада, взагалі поруч, в Ковирях (Липниках)... Можу ще в 540-й, Камьонко-Струмельовий, порадити...
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я знаю не менше, повір.
     
  20. На Кам'яний горі всі посади зайняті
     
а де твій аватар? :)