Україна vs Росія

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Latana Royal, 7 бер 2017.

  1. Good man

    Good man Обычный человек

    Что там с математикой, стукачка?;)
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    До українських дітей приходить Святий Миколай: чому варто забути про радянського Діда Мороза

    Подарунки і багато свят – саме такі асоціації у багатьох дітей і дорослих із груднем. Хтось чекає подарунків від святого Миколая під подушкою, хтось – від Діда Мороза на Новий рік. Однак останній – суто російський персонаж і не завжди позитивний. Чому Дід Мороз не може бути "альтернативою" святому Миколаю і коли варто дарувати подарунки – читайте в матеріалі 24 каналу.

    https://24tv.ua/svyatiy-mikolay-ta-did-moroz-tse-ne-odne-i-te-zh-yaka-riznitsya_n2211617
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мені до Святого Миколая ООН прислала трошки грошей.
    Цікаво, які суми виплачує ООН пенсіонерам Мухосранська, Росія?
    22200.png
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Премия за ракетные удары? Всё как я неоднократно говорил. Спасибо, что спалил сам себя. Захотел похвастаться, а в итоге подтвердил факт своей работы на кремль.
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :facepalm:футболки Зеленського, поїздка в Бахмут і релігійні війни - від раша-пропагандонів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Кацапи і малороси без щоденного привнесення на ЛФ новин з боліт не можуть
     
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    Дура, ни в какой он Бахмут не ездил. Гугли видео оттуда и смотри видео с Зеленским. Небо и земля. Верите всему бреду, натуральная секта.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А "боліт" - то шо, гугл-перекладач так лажає?:)))
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ты посмотри, пошла прямая трансляция от Скабеевой))Паря, дурачок, тебе даже методичку опаздывают давать?
    Канал Експрессо (Порошенко), ведущая дает видео, которое опровергает российскую пропаганду относительно Зеленского в Бахмуте, слышны взрывы. Порохоботы согласились, что Зеленский был в Бахмуте). Есть флаг, есть медаль, которые передавались конгрессу и Байдену с фронта, от защитников. Уже даже на Раша Тудей согласились, что Зеленский ездил в Бахмуте.

    P.S. Какой-то левый кацапский троль у нас, камрады. :))) А может просто по жизни придурок такой же как Петров и Баширов. Те шпиль смотрели напару, а этот транслирует на украинском форуме пропаганду от рашистов, от которой те сами уже отказались.

    :) Дурачок, соверши суицид. Сделай мир лучше.
     
  10. Для особливо тупої харківської прохвесури:



    ВІДМІНОК ОДНИНА МНОЖИНА
    Називний болото болота
    Родовий болота боліт
    Давальний болоту болотам
    Знахідний болото болота
    Орудний болотом болотами
    Місцевий на/у болоті на/у болотах
    Кличний болото болота



    Р.С - ніколи не думав що можна ставити такі тупі питання.
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Silver bullet , мене просто підмиває почитати, що те гімно написало, що Ви відповідаєте. Але я поки що всіх трьох ідіотів тримаю в ігнорі і не дивлюся, і не читаю. Єдине що зрозуміло -
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Сосна моего мнения, мне без разницы, что там транслируют твои любимчики на российских каналах. На видео две хлопушки, которые только тупая борщеварочка может принять за прилёты. Посмотри видео настоящих прилётов и сравни с тем, что на видео. Разница такая же как между ударом младенца и ударом чемпиона мира по боксу. Никаких видео приезда и отъезда нет. А они в 100% случаях у всех президентов были. Даже у Зеленского абсолютно во всех остальных визитах есть. Так что топай на кухню и вари борщ,:))) раз думать не умеешь.
     
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Придурок, ты уже в 245-ый раз говоришь об игноре и пи этом постоянно читаешь.:))) Такого идиота ещё поискать надо.
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Знаєте, гімно було б тільки радо, щоб його ви та я не читали, воно б тут як хомчин клепало б антиукраїнську пропаганду і провітрювало тухлятинку.Вони приходять же не для спілкування. Гудман пише навіть про те, що президента якоби не було в Бахмуті, чи що телемарафон є українською пропагандою. Уявляєте? Обнагліло і вже не криється.
    Одначе як їх ганяти, і розкривати їхню брехню та роботу на кацапію, то їх присутність таки звертається. Тому оті ваші обіцянки, що ви дали через Гапсі - не дуже доречні. Гапсі не войовнича людина, тому він вважає даремно, що гівно відсохне. Так скільки років як одне і друге прилипло до цього майданчику, вдається до антиукраїнської пропаганди і не відсихає?...А втім як хочте.
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та, знаєте, мені здається, що від того, чи сперечатимуся я з гамнюком Гудманом, чи ні, нічого не зміниться. Все одно Україна переможе Росію.
    А люди швидко розберуться, що Гудман - гімно кацапське, на яке Адмін чомусь не звертає жодної уваги. Те ж саме - модераторші.
    Колись модераторша, не пам"ятаю, котра, бризкала слиною на ІгорМ за аватар, який їй не сподобався. І забанили ІгорМ назавжди.
    Зараз можна було б спокійно забанити гамнюка Гудмана за те, що він використовує, підло використовує, український прапор в якості свого аватару. Але, як бачимо, нічого не відбувається.
    Люди вже розбіглися із цієї "політики". Товчеться тут півдюжини людей. Інші просто не заходять. Слава Адміну!

    ЗІ Доповню. Я наочно хочу продемонструвати Гапсі, що гімно не сохне, а навпаки, як у тій пісні "Всё жиже, и жиже, и жиже"
     
    Останнє редагування: 27 гру 2022
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Тебе самой не стыдно от своего вранья? Вы со мной начинали абсолютно нормально общаться, но когда несколько раз вежливо показал ошибочность ваших позиций, позиций Зеленского, вы начали хамить и оскорблять. Вы только говорите о нормальном общении, а на деле кидаете грязью в любого, кто не согласен с вашим кумиром Зеленским.
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви праві в тому, що Україна все одно переможе. Але неправі стосовно гудмана. Він безперечно кацапський троль, твердо російськомовний, безперечно з якоюсь особистою клінікою в голові, та він чомусь стільки живе на українському форумі, гадить на її президента, на владу, використовуючи наробітки секти Порошенка?
    Хай хоч би адмін і тяжів до Порошенка, але ж це запоребрикове лайно не порохобот.
    Гудман бруднить українській форум, українців, наш прапор.Форум читають багато, не тільки українці.
    І хоч би розумний ворог, а то хворе шизофренічне.
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мене в цьому відношенні більше хвилюють наші україномовні михуїли.
    А кацапощелепий - менше.
    Что ему? Реклама - он и рад (с).
     
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    Столько внимания от людей, у которых я в игноре и которые меня терпеть не могут. :)))
    Больные вы люди, говорите о своём желании нормального общения, а сами своими руками его портите личными оскорблениями.
    Говорите о своём полном неуважении к математике, а потом дотошно ей следуете, достав каждого.
    Называете меня глупым, а потом очень умным и грамотным.
    Заявляете о своем желании трезво оценивать результаты работы Зеленского, а сами сразу льёте грязь на любого сторонника Порошенко за любую конструктивную критику действующего президента.
    У вас не складывается диалог с людьми потому, что вы сами себе противоречите.
     
  20. Good man

    Good man Обычный человек

    Шах и мат вам, секта Зеленского. Глава главного управления разведки министерства обороны Украины Буданов посетил Бахмут.
    Куча фотографий. И внутри помещений и на улице. И это непубличная фигура, не политик, не участник рейтингов. Человек, который по своей должности не должен быть очень заметен. А секта Зеленского хочет сказать, что человек на избираемой должности, лидер рейтингов, участник всех важных мероприятий, публичное лицо, неоднократно выезжал поближе к линии фронта и всегда это сопровождалось тысячей фотографий и десятком видео, поехал на передовую и сделал там меньше фотографий, чем главный разведчик.:haha::haha: Уморы. Сами себя унижаете полным отсутствием логики, а потом обижаетесь, когда вас идиотами считают.:facepalm:
     
а де твій аватар? :)