Україна vs Росія

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Latana Royal, 7 бер 2017.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А для чого Вам той Хомчин?
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та я його не читаю, але випадково заглянув в ігноровані пости і оком зачепився за якогось "мудреця", який пов"язав вислови Путіна стосовно українських територій з Парижським самітом.
    І висловив свою думку, що та Путінова балаканина - розмахування кулаками після бою.
    Ну, а "мудреця" перекопіпастив Хомчин. Тільки і всього.
    Ну, а по ходу ще пару раз тикнув носом Хомчина в те, що Зеленський жодних червоних ліній не перейшов. Бо це визнав навіть сам Порошенко (його намети на Банковій не дали цього зробити :dirol: :cools:).

    І те "махання кулаками Путіним після бою, після того, як Путін трошки обісрався" - не для Хомчина, а для інших, щоб знали, що може бути і інше пояснення причин, чому Путін забалакав про "русскіє зємлі". Не про авіаносець же йому балакати, який наполовину вигорів через п"яного електрозварника! А балакати щось треба. Народу нравітца.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. ЗАЯВА СТРАТЕГІЧНОЇ РАДИ РУХУ ОПОРУ КАПІТУЛЯЦІЇ ЩОДО РЕЗУЛЬТАТІВ “НОРМАНДСЬКОЇ ЗУСТРІЧІ” ТА ПОДАЛЬШИХ ДІЙ

    9 грудня 2019 року в Парижі відбулася зустріч лідерів «нормандської четвірки». Впродовж осені в Україні та по всьому світу тривали численні громадські акції, які були застереженням Президентові Зеленському стосовно “червоних ліній” у переговорах з Кремлем. Під час саміту біля адміністрації Президента України розгорнулася попереджувальна акція “Варта на Банковій”.

    Очікувати позитивних результатів від зустрічі “нормандської четвірки” в Парижі було марно. Їх не могло бути за нинішніх обставин. Однак існувала загроза свідомого або несвідомого впровадження всіх забаганок Кремля. Саме активна позиція громадянського суспільства вберегла Володимира Зеленського від помилкових рішень.
    Утім підстави для суспільного занепокоєння не зникли.
    Аналіз Загальних узгоджених висновків Паризького саміту свідчить про те, що в документі:

    • Йдеться не про міжнародний збройний конфлікт, породжений збройною агресією Росії, а про “врегулювання конфлікту в Україні”. Таким чином, українська делегація погодилася на російське тлумачення ситуації як “внутрішнього українського конфлікту”, до якого Росія начебто непричетна.
    • Всупереч раніше погодженому підходу, наголошується на здійсненні заходів з імплементації насамперед політичних, а не безпекових умов.
    • Висловлена “зацікавленість” сторін у досягненні домовленостей щодо запровадження особливого порядку місцевого самоврядування в ОРДЛО і “забезпечення його функціонування на постійні основі”.
    • Мова йде про організацію місцевих виборів, однак не зазначено, де і за яких умов мають відбуватися ці вибори.
    • Пропонується здійснення контролю СММ ОБСЄ “на всій території України”. Однак такий контроль мав би бути встановлений в ОРДЛО та Криму, а також по лінії українсько-російського державного кордону.
    • Немає й натяку на виведення регулярних та нерегулярних формувань збройних сил Росії з території України і відновлення українського контролю над всією лінією українсько-російського державного кордону.
    • Відсутнє положення про відшкодування збитків Україні, завданих збройною агресією Росії.
    • Положення про звільнення заручників і полонених сформульоване таким чином, що надає Кремлю широке поле для маніпуляцій.
    • Відсутні згадки про Крим та заручників-громадян України на півострові.

    Увесь переговорний процес, відтак, продовжує ґрунтуватися на хибному та нав’язаному Кремлем підході, що “врегулювання конфлікту” має відбутися за рахунок поступок і обмеження суверенітету України.
    Також неприпустимим є факт обговорення питань газових відносин з Росією під час саміту, що мав би стосуватися суто “мирного врегулювання”. Для переговорів щодо газових питань з Росією існує спеціальний формат за участю Європейської Комісії.

    Усе це свідчить про реальність загрози появи в майбутньому таких неприйнятних для України рішень, які фактично заперечуватимуть збройну агресію Росії та окупацію частини наших територій, суперечитимуть національним інтересам та волі абсолютної більшості українців. Слід усвідомлювати, що будь-які сумнівні поступки і рішення влади здатні спровокувати в Україні масштабні протести, протистояння і суспільні потрясіння, що буде використано Росією для дестабілізації в Україні та її дискредитації у світі, блокування курсу України на членство в НАТО.

    Ми закликаємо Президента Зеленського діяти винятково в межах закону та відповідно до національних інтересів України.

    Формуючи свою позицію у переговорах з державою-агресором, Президент України має спертися на Закон України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей” (ухвалений Верховною Радою 18 січня 2018 року), не виходити за межі “червоних ліній”, визначених у відкритому зверненні “Не допустимо капітуляції!” від 17 вересня 2019 року, та діяти відповідно до рекомендацій «Української доктрини безпеки та миру» (ухваленої Стратегічною Радою РОК 31 жовтня 2019 року).
    Останні заяви президента Путіна та дії Кремля свідчать, що Росія не прагне миру і не відмовиться від загарбницьких планів щодо всієї України.

    Окремо закликаємо західних лідерів насамперед змусити до миру агресора, а не чинити додатковий тиск на жертву агресії. Всі наші спільні дії повинні бути зосередженні на тому, щоб агресор був змушений відновити порушений ним міжнародний правопорядок та відшкодувати збитки, завдані війною та окупацією.

    Українська громадськість рішуче виступає не лише проти капітуляції перед зовнішнім ворогом, але й категорично не сприймає капітуляції перед реваншистськими силами всередині країни. Адже за ними також стоїть Росія.
    Закликаємо Володимира Зеленського та його політичну силу не руйнувати Конституцію України та український парламентаризм, не послаблювати єдність країни, її обороноздатність і спроможність до спротиву агресору.

    Неприпустимим вважаємо свавільне знищення адміністративно-територіального устрою, систематичне порушення закону про регламент у діяльності Верховної Ради, згортання свободи слова, ревізію очевидних досягнень України за попередні роки, відмова від україноцентричної гуманітарної політики, розграбування землі як національного ресурсу, переслідування ветеранів, волонтерів та активістів-патріотів, знищення кадрового управлінського потенціалу країни, толерантність до засилля агентури Кремля та його агентів впливу в органах державної влади тощо.

    Якщо Президент не зупинить цих негативних процесів, то нестиме відповідальність за їхні руйнівні наслідки.
    Першочерговими завданнями Стратегічної Ради Руху Опору Капітуляції є:

    • Розробка закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей, оскільки подолання наслідків агресії та їхньої тривалої окупації справді потребуватимуть запровадження спеціального перехідного правового режиму.

    • Участь в обговоренні проектів інших нормативних актів щодо: відсічі агресії Росії, запровадження проти неї санкцій, реалізації відповідальності держави-агресора та українського плану справедливого мирного врегулювання; інтеграції України до НАТО; розбудови сектору оборони, Збройних Сил України і СБУ; безпеки у сфері мас-медіа; гуманітарної політики; досягнення енергетичної незалежності.

    • Робота з дипломатичним корпусом з метою згуртування партнерів та союзників України задля стримування російського агресора і відновлення довгострокового миру у Європі.

    Ухвалено на засіданні Стратегічної Ради Руху опору капітуляції, Київ, 20 грудня 2019 року

    #РОК #ОРДЛО #Стратегічна_рада
     
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Файний нинішній президент і своїх снайпЕрів би сотворив на благо рідної держави.
    Але ж то,та Не То!...Не-то-о...і не НАТО!


    View: https://youtu.be/kAmqJKDt3ts

    Ехе-хе...Стефку,та куди-и,куди Їм дзядам,та до ТЕБЕ!:bandera:
     
    Останнє редагування: 20 гру 2019
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Що за питання?
    Цікавився і колись хотів на екскурсію у Санкт-Петербург, зараз це і небезпечно, і є цьому альтернатива.
    Балалайка, косоворотка, не російські символи, Пушкін не російський письменник?
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Правильніше посилив, припинив негативні процеси, розпочаті янукоїдами.
    І не треба плюватися, що не дуже це знаю, лизоблюд Тарасю Чорновіл точно знає не більше.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Їде хлоп в трамваї, шось так тяжко зітхнув і каже:
    - Щось знову хочеться в Париж!

    Сусідка, так шанобливо:
    - Пан був в Парижі?

    Хлоп:
    - Та нє, не був. Але вчора також хотілося...

    зі

    @Lanktocha, то Ви взагалі в Рашці були чи ні?
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще не був. При таких обставинах, як тепер і не збираюсь бути.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ага, значить про балалайку і косоворотку - це Вам Ваша Скабєюшка розповіла?
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є версії, що "іССонно-руССкіє" лапті і балалайка мають фінське походження.
    Не будемо брати додаткових джерел інформації, спитати когось сплячого після бодуна, символ якої країни лапті і балалайка. Скаже точно, що не арабське чи карибське.
    До чого тут Скабєюшка?
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Вже другу добу клоун бере замах для відповіді на територіальні зазіхання Путіна!
    Другу добу.

    Ось так і під час раптового збройного нападу воно діяти буде. Сховається від ворога і буде робити вигляд, що нічого не було.
    Можливо потім щось пердне з-під куща, як ігуана, але це не точно.

    Але головне, щоб не Порошенко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    То ви молодий дуже. Мої діти вашого віку теж не були, а я була.
    Не один раз, бо в студентські роки ми туди їздили кожного червня на відкриття білих ночей, квиток коштував недорого - це був передчас розпаду Союзу. Довго тримала афішки пітерських театрів, потім при ремонті якось викинула.
    Потім, коли вже працювала, їздила в відрядження в Зеленогорськ - це курортне містечко на півночі Фінської затоки - це містечко було шведським, потім російським, потім фінським. Саме місто навіть не пам'ятаю, а природа там казкова.
    Сам шлях (автобусом) такий був, що не можна було очей од вікна відвести: чарівні озера, валуни, непрохідний ліс.
    Виборг запам'ятався краще. Була я і в Петергофі, і в Оранієнбаумі (зараз М.Ломоносов -супутник СПб), і в Пушкіне (там Великий Екатерининський палац).Та і сам Пітер, його музеї, його Ісакій, Нева та пристані - вражень було багато - у іноземців з Європи, до речі, теж. Там дихає історія.

    У студентів того часу не було навіть і думок про подорожі по Європі,туди тільки партійним бонзам чи артистам було можна, а зараз не буде думок про подорожі до Пітера чи Москви).
    Путіна проклянуть і чужі народи, і маю надію - свій. Хоч не дуже в тому впевнена..

    Але можу заспокоїти @Lanktocha: в інеті можна знайти фото всіх палаців та краєвидів на земній кулі).
     
    Останнє редагування: 21 гру 2019
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Нема чоловікові більше чим зайнятися. Все воює...
    Точечный рисунок (10).JPG
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Ну хоча б одного косолапого з ладу або з рівноваги вивів. Вже менше гімга на форумі буде
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
а де твій аватар? :)