Україна vs Росія

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Latana Royal, 7 бер 2017.

  1. Читай конституцію, то тобі не тролейбус водити.
    Хоча тих хто в тролейбусі жалко.
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А водити тродлейбус те саме, що іграшкову машинку?
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Україна vs Росія

    [​IMG][​IMG]
     
  4. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Напевне, зебіли скажуть що це чергова перемога.
    Чи не так, зебуїни?
     
  5. Власне, лялька яка сьогодні змусила звернути на себе увагу всього українського сегмента інтернету - не перша і не остання в ряду ляльок, які проявляють напоказ своє антиукраїнське нутро. З приходом до влади малоросів личинки цих самих малоросів стали відчувати себе вільніше і стали відкривати свої клювики.

    Спочатку була тік-ток блогерша, яка будучи на Майдані в центрі Києва вибрала між росією і Україною - росію. Сьогодні вилізло це губате чудовисько, зауважте - вікова категорія знову 20-22 роки. Всі ці скандальні вилуплення з яєць на світ малоросійської личинок активно висвітлюються проросійськими говноЗМІ - ще б пак, це ж голос "істини" молодого покоління серед "біндерівськой вакханалії"! Як тут не підняти скандал з наративом "в біндерівськой Україні знову російських ображають".

    Ось тільки все це перестає бути схожим на випадковість, бо 1 раз - випадковість, 2 рази - збіг, 3 рази - закономірність. Раптом нізвідки з'являються одна за одною юні гарненькі дівчата і висловлюються в різко антиукраїнському ключі. Тік-ток блогерша в січні ображала українського офіцера і збиралася подавати в суд проти нього і Генштабу.

    Далі в плані антиукраїнських висловлювань пішла сьогоднішня лялька. Серед всієї тієї нісенітниці, що вона несла в інформпростір була вкинута дуже небезпечна фраза "Він (Крим) уже не наш. Змиріться вже, бл * ть.". Тобто 20-ти річна лялька, у якої в голові музичка Басти, 3-ий курс університету і мозок розміром з горошину раптом заговорила мовою кремлівських методичок і її відео стає вірусним і підриває інтернет!

    Той факт, що при владі малороси дуже сприяє тому, що в країні чутніші антиукраїнські голосу - ну і, буде дивним, якщо ворог не буде ці голоси мотивувати і допомагати бути почутими ще голосніше.
    Nick Vest
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Будь-який політик схиляється до більшості і обставин, чи при певних обставинах не був би проросійським Порошенко, як був в СДПУ (о) чи ПР? Так і Зеленському неможливо явно стати на проросійський шлях.
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Крим вже сім років не наш...
    Просрали його Турчинов, Яценюк, Парубій, Те нюх і Наливайченко...
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут більше самі неофіційні російські статути а-ля "собирания земель", у 2014 використали такий собі "Казус Бейлі", був ще за Єльцина переворот Мешкова, пропагандиський "Брат-2", де мали "Ответить за Севастополь", провокації на Тузлі були, коли і Україна була проросійською, і в НАТО не збирались, і майдану не було... але спровокували РаССєюшку.
     
  9. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Тобто, брехливий і підступний катівский онук, злодій і вандал, падлокловун Зеленский таємно знаходиться на проросійському шляху?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    І оце Ваша провина.
     
  11. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Lanktocha, з чим Ви не погоджуєтесь? Хіба це не логічний висновок з того, що написано Вами?
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо побоюється януковичівського варіанту, то нічого явно не зробить. Поки що критикують, як "найпатріотичніші патріоти" порохоботи, так і ЗаЖОПці.
     
  13. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Отже воно робить таємно. Логічно?
    Лише зебіли лижуть сраку.
    Цікаво, чому їм не огидно лизати сраку взагалі, а тим більше онуку ката?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ні. Я тоді був пенсіонером.
     
  15. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ви мали можливість прийняти участь в Майдані, добитися поваги і стати в.о. президента після того, як сцикливий Овоч здриснув з грошіма до Ростову.
    І тоді, маючі такого як Ви в.о. президента і головнокомандувача, ми би не лишене виддали би Крим, але повернули би Кубань і навіть спалили та пограбували Москву.
    Принаймі Ви могли би стати сірим кардиналом і тоді ефект був би аналогічним.
    Але Ви не зробили цього. Чому?
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я з тими майданутими на одному га ср**ти не сяду. Майдан, як його пафосно називають скакуни, не більше, аніж маніпуляція жменьки шахраїв масами людей, які абсолютно позбавлені знань і критичного мислення. Стадо.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Потім нефіг писати, що як так я із чимось незгідний. Мирно слухати і хлопати ухами не буду!

    Не робить таємно, а не може знехтувати бажання більшості народу. Навіть не запрошення у "Квартал" російських зірок, хіба це не принцип і бажання більшості аудиторії?
    Такий коментар, тільки "Бе-бе-бе...", "скелет" у шафі можна знайти у кого завгодно, лизоблюдством та ліпленням кумирів займаєтесь, якраз ви.
     
  18. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Да хоч в штані накладіть.
    Яке щастя що мені начхати на бажання більшості!
    Це зрада.
    Як це я займаюсь, якшо я викриваю істину про падлу?
    До речі про скелет у шафі: зрозуміло, чому тварюці подобається Совок. Бо Совок дав діду падлокловуна чин полковника за розстріл мирної демонстрації трудівників.
    Я ще задовго до виборів відчував в ньому щось гидотне, якусь мерзотність на генетичному рівні. Як я виявився правий! А ти хто цього не відчували звичайні дебіли в порівняні зі мною.
     
    Останнє редагування: 9 тра 2021
  19. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ну ось! Такий шанс втратили! А було би прикольно, якби під Вашим керівництвом, без армії, без ні хрєна, наші би захистили Крим, повернули би Кубань, та пограбували і спалили Москву, як Кутузов.
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Знову пересмикування і брехня. З армією, з ніхреном... Але хтось, а це Турчинов, Яценюк, Парубій, Тенюх і Наливайченко, здав Крим ні за що...
     
а де твій аватар? :)