Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Good man

    Good man Обычный человек

    Понятно, кацалапому нечего возразить, потому сделал вид, будто не заметил моего вопроса. А ещё математиком называется. Бегает от логического вопроса как щенок позорный.
     
  2. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    вы как вчера родились. тот кто матами гнет на каждому шагу, будет бегать от логических вопросов. вы бы ему еще книжку почитать предложили.
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я одному тут був запропонував піти в бібліотеку і почитати книгу, як пишеться українською одне словосполучення, так він відповів, що в книзі може бути опечатка. Тому запропоноване мною - не аргумент.
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Я за качественное общение, поэтому не оскорбляю ни одного главу государства и стараюсь не оскорблять форумчан. Только если они сами начинают неоднократно переходить границу. С удовольствием бы принял предложение о модерации раздела Политика.
     
  5. ️Коротко про Велике Будівництво. В часи Порошенка розходи Укравтодору незначно перевищували розходи Міноборони. Бо розходи міноборони і так підняли до феноменальних висот за всю історію України.

    За Зеленського розходи Укрпавтодору злетіли просто до небес. В той час як потреби Міноборони так і не були закриті на 100%. В той час коли в країні кілька тижнів поспіль від КОВІД помирали по "два Іловайська" на день. В той час як...

    Зверніть увагу. Роходи Міноборони меншими не стали. Але державне оборонне замовлення провалюють, пальним військо забезпечено на 30%, а каски та бронежилети за ЗЕ не закуповували. Що це означає? Це означає що повернулася корупція. Та сама яку долали за Порошенка.

    І ще. Мені до сказу цікаво - звідки уряд взяв аж таке бабло на ВеликБуд? Кому недоплатили? Мені вже дурно від думки, ЩО покаже незалежний аудит діяльності уряду президента ЗЕ?
    IMG_20220125_074716_375.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. В мене не має інших слів, ніж нецензурні вирази.

    Обсяги закупівель обмундирування (тобто того, що можна одягти на військовослужбовця) Міністерством оборони по роках.

    Навіть в 2016 витратили більше, ніж у 2021 (((

    Інформація з NashiGroshi , за що їм великий респект. Посилання на статтю в першому коментарі.

    В мене питання - що з цим робити та як виправити ситуацію?

    П.С. в мене майже такі самі дані.
    FB_IMG_1643131307851.jpg
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Звернув увагу, на багатьох нових виданнях тепер є надписи "Увага! У книзі міститься ненормативна лексика".
    Якби хотіли, було би розкрадання і без ремонтів та будівництва.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчине, запитую у Вас, як колишнього військового пристосуванця: у Вашому обмундируванні за пазухою немає інформації, скільки зброї, ефективної зброї отримали ЗСУ за часів Порошенка і за часів Зеленського? Про "Богдани", що ламаються, говорити не будемо - думаю, на закупку "Богданів" пішло набагато менше грошей при Зеленському, ніж при Порошенкові.
    А от про Джавеліни є статистика?
    Ви за такою от інформацією слідкуєте?
    Близько 300 "Джавелінів" і 79 тонн військової допомоги США прибуло в Україну

    Що, на Вашу думку, краще для солдата: нові гаті, і нова шапка (до речі, Ви щороку собі нову шапку купуєте і нове пальто?) чи сучасна зброя?

    Триста Джавелінів це, у випадку чого, мінус триста танків із бурятами. Чи Ви хочете, щоб кацапську навалу закидали шапками і чепчиками?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    І, до речі, коли закупили щось за менше грошей, то це не означає, що закупили менше предметів.
    Згадаймо рюкзаки Авакова, по якій ціні їх закуповували. І на яку суму.
    Якщо при закупівлях для армії менше красти, то можна обходитися і меншою сумою державних грошей, а закупити стільки ж, або й більше.
    Тому статистика має бути не в грошах, а в предметах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Бачив статистику, приблизна ефективність такої зброї 95%, тобто, направить Росія 100 танків, 95 з яких будуть знищені. Навіть на пропагандисьських шабашах так не скалозубить Скабєюшка, хіба що явийсь диванний експерт для заспокоїння може сказати, типу, зброя застаріла, щоб її не списувати і не утилізовувати - відправили в Україну.
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    То вже деталі. Я - по суті, в цілому. Навіть якщо буряти побачать, що із першої десятки танків буде знищено дев"ять, багатьом "перехочеться" рухатися вперед.
     
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Ещё необходим приказ верховного главнокомандующего на применение. Если он будет себя вести как в истории с вагнеровцами, то 95 джавелинов попадут в руки противника.
     
  14. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Это было бы верно если бы у украины других противотанковых средств не было . А так джавелины это просто небольшая пикантная добавка к тому что есть
     
  15. Індекс борщу за рік збільшився вдвічі.

    Як повідомляє Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки"на продовольчому ринку України спостерігається стійка тенденція до зростання цін практично на всі продукти харчування, яка спостерігатиметься й надалі.

    Подорожчання спричинене низкою чинників.
    Перш за все, це урядове збільшення з січня 2021 року тарифів на електроенергію через скасування пільгового тарифу (+36,6 :wacko:, водопостачання (+10,9 :wacko:, водовідведення (+17,3 :wacko:, підвищення цін на енергоносії, плати за оренду приміщень та комунальних послуг в цілому, рівня заробітної плати працівників, транспортних витрат, зокрема, бензину А-95 (+22 :wacko: тощо.

    Зокрема подорожчання відобразилось і на тих продуктах, які входять до так званого «індексу борщу».

    У торговельній мережі відбулося підвищення роздрібних цін на овочі борщового набору.
    На початку січня 2022 року проти жовтня 2021 року ціна зросла на
    картоплю на 1 % (8,76 грн /кг)
    капусту білокачанну – на 54 % (12,09 грн/кг)
    цибулю ріпчасту – на 26 % (12,09 грн/кг)
    моркву – на 11 % (9,98 грн/кг).

    ⚡️За розрахунками науковців Інституту аграрної економіки, у першому кварталі 2022 року очікується подальше підвищення цін – залежно від виду овочів – на 15-25 % проти цін початку 2022 року.

    ⚠️Вартість борщу у січні 2022 року більш ніж у 2 рази перевищила показник січня минулого року.

    Найменших змін зазнали споживчі ціни на свинину. На початок січня 2022 року ціна на неї порівняно з січнем 2020 року підвищилася на 6,8 % – до 123,75 грн/кг. Споживча ціна на сало збільшилася на 19,8 % і склала 90,24 грн/кг.

    ❗️Тож, найближчим часом витрати українців на продукти харчування будуть перевищувати всі інші.

    Держава хоче, щоб люди думали лише про виживання та харчі, тоді думки про реформи, конфлікти та економіку їх не хвилюватимуть. А влада, тим часом, буде продовжувати «пилити» бюджет.
     
  16. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Продукты дорожают по всему миру.не только в украине. Наверно заговор мировой закулисы
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А от як народ насолоджується в Запоріжжі автомобільними поїздками і відсутністю пробок навіть на початку години пік.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=T2pPP2Kht8s


    З коментів
    Ольга
    4 часа назад
    Ездим с понедельника. Прекрасно, никаких пробок или тянучек. Все супер!!!
    Юрий
    2 часа назад
    Еду сейчас в автобусе на бабурку, ваще ПУСТО, тянучки у машин НЕТ!!!!))))... А раньше в это время была уже тянучка у машин((

    Vlaadik
    4 часа назад
    @Федір Коваленко по утрам красота и свобода, а вечером я через плотину и там тоже свободней стало. Траффик через Хортицу на правый явно вырос.
    Maman My
    29 минут назад
    Спасибо Зеленскому за дороги и мосты!!! И за всё остальное, что строится или реконструируется!!!️✈️️


    Лабачук Володимир
    3 часа назад
    На второй день после открытия моста боты пороха ещё рассказывали что пробки остались и ничего не поменялось. Но они быстро заткнулись)))
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Народ, а шо за кіпіш навколо українського супутника, котрого запустили в штатах?
    Бо Україна мовчить, інгліша я не знаю, а рашці вірити - то тре бути дуже змученому )
     
а де твій аватар? :)