Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Дурачок, ты не знало, что доступ к этому и подобным ресурсам зоны.сру в Украине заблокирован?И чтобы пройти по твоей ссылке нужно нарушать законы Украины и обходить блокировки?
     
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Пациент, ты в одной палате с Наполеоном и Маннергеймом?
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як у кого із ковідною тисячею? За рахунок цього, аншлаги в кінотеатрах та театрах, повні зали, навіть на знаючих напам'ять спектаклях, як гоголівський "Вечори на хуторі біля Диканьки", опера чи балет - потрібно це розуміти. Із книг, враження, майже всі нові видання - макулатура, зацікавив один довідник, але він на англійській мові, аж так, для читання, поки що англійською не володію, жаль, що такого не було у мої студентські роки, були тоді потрібні методички, довідники, науково-популярна література енциклопедії... Ліки... мені не 60, рецепт лікаря, майже всі ліки купую без цього, знаю свої можливості і що коли допомогло, ніби ковідну тисячу витрачати на шприци, бинт, пластир, БАДи - не можна. Бачу багато грошей із цієї виплати забере держава і не тільки у мене.
     
  4. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Глупыш, ты всерьез поверил этому разводилову?Бгггггг.Лично я получением этой херни не занимался.И не буду.
     
  5. Ворог біля воріт, союзники організували повітряний міст з ленд-лізом в Україну...
    Міністр оборони повідомляє голову Парламенту, що додаткове фінансування Армії поки що непотрібне.

    Зп військового в окопі на морозі мінус 10 трохи вище зп охоронця в супермаркеті. Жодного дивізіону Нептуна досі немає. Далекобійна Вільха-М не прийнята на озброєння, не виробляється. Про Сапсан взагалі 3 роки тиша. Бронежилети і каски посол просить в Німеччині, бо зелене МО після справи Марченка боїться закуповувати 3 роки.
    Зате казки про виробництво Ірокезів лижним інструктором під Одесою.

    "Додаткове фінансування не потрібне"(с).

    Ні, я допускаю, що бреше Коливан, а Резніков насправді йому цього не говорив, що Резніков вийде через 20 хв і спростує ці слова. Але "нова якість політики", "молодих нових обличч без досвіду договорняків" валить з ніг.

    Насправді там все ясно. Від них вимагають план, що робити на випадок наступу РФ, але пункти того план і так кристально ясні:
    1. Пора
    2. Свалівать.
    3. Із етой страни.

    Прокралися, нажерлися, помінай как звалі!
    Насправді, вони розбіжаться, як таргани, як риги в 2014му, а потім будуть розповідати: при нашому зєльці була стабільность, долар всього по 28, а при вас по 80 став. І знову будуть вести до влади голобородька. Тому і не треба фінансування армії, яке можна витратити на коктейлі і курорти. А ти подихай, якщо лох.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що у вас забере держава? :))) Якщо ви не хочете брати чи не хочете витрачати - забере колись, ясно. Я розраховую витратити на ЖД квитки по Україні.
    Може, книжки. Це подарунок, і до нього так і відноситись потрібно. Це ви шо - заробили?)
    Людям похилого віку радість, що можна в аптеках затаритись. Не чула, щоб не можна було шприці купувати.Де ви про це взяли? Невістка накупила мамі, яка не вакцинована, ліків. У старих сусідів один смартфон на двох - допомогли їм з установкою ДІї і обидва заказали вже ту тисячу.
    Люди нормально реагують, один ви бурчите.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Можна коректніше, га? Людина в Хайфі може не знати наших підробиць.
    А чи він дурачок, чи ви - ці події можемо вважати рівновірогідними.
    Один у вас ебанутий, другий дурачок, а ви такий розумник можете на мові щось написати, а не апшепанятном? Поки не бачу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є такі, хто бурчить набагато більше, та і не заради цього я вакцинувався, без вакцинації, під час червоної зони у жодний торговий центр, навіть для поповнення мобільного мене би не впустили, у лікарні невакцинованих із діагнозами: камені у жовчному, грижа, мікроінсульт... не приймають.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Заплатив за настільну гру внукові, ще десь 200+ грн. лишилося. Немає куди діти.
    Може будуть пиво наливати за цю єПідтримку? :)
     
    Останнє редагування: 24 січ 2022
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хай лежать. У вас не один онук)
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. 20220123_115104.jpg FB_IMG_1642990479586.jpg
    Після провалу з арештом Президента Порошенка, зеленій дрисні терміново знадобилася бодай якась "перемога". Тому на Запорізькому мосту терміново поклали тимчасове асфальтове покриття, щоб наш огризок міг урочисто на ньому заселитися. FB_IMG_1643052263117.jpg
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Йой, лиш би Порошенко не захотів зфотатися на цистерні... :girl_angel:
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    pub_152975722324606.jpg orig_152975771695215.jpg
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Не знал. Хорошо, лично для тебя буду перепечатывать весь текст. Ну для твоего ликбеза
     
  15. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Это представитель русской культуры. Можно сказать интелигент Как то была передача где журналист брала интервью у такого вот гражданина, тот в процессе общения лузгал семечки и сплевывал журналистке под ноги. Та, в какой то момент не выдержав, спросила или он считает себя интеллигентом. Тот подумал и скромно отвелил что образования не хватает .
     
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Кацалапый, какого чёрта этот пациент Рабинович, представитель русской культуры, до сих пор не обвинён тобой в работе на Москву?:facepalm:
     
  17. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Из новостей
    "Сохнут" приказал посланникам в Украине быть готовыми к немедленной эвакуации
    Как бы так помягче сказать : это настораживает
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

а де твій аватар? :)