Та що ви кажете?! Порівняно з 2019 роком держборг України навіть трохи більше. Але ж ми говоримо про відсоток держборгу до ВВП, то ж, можливо, ВВП України зріс? Але ж ніт! Нагугліть все це самі, якщо бажаєте. Вірити цбому блюзніру - себе не поважати.
1. Посадити за рік мільярд дерев,; 2. Побудувати і створити президентський університет; 3. Створити дієві і потужні кібервійська; 4. Створити потужний і працюючий центр протидії пропаганді; 5. Побудувати два нових аеропорти в Донецькій області; 6. 4000$ заробітної вчителям (хоча уе вже стало мємом); 7. Побудувати 36 нових наукових суден; 8. Проведення зимової Олімпіади в Буковелі (нахрена?); 9. Залучення оманських інвестицій (особливо цікаве бажання); 10. Відкриття по одному новому заводу в кожній області за рік; 11. Новвий вітчизняний авіаперевізник (не плутати з МАУ коломойського) 12. Програма термоефективності з повною відмовою від газу (тут вірю бо ціни на нього вже скоро будуть космічні) 13. Сьогодні додалось і «Забезпеченнч житлом усіх учасників АТО/ООС» ? Так що з цієї чортової дюжини буде таки зроблено?
Зрозуміло. Дочекаємося результатів року і цифр за 2021 рік. Бо для Вас, мабуть, і Запорізькі мости - "оптічєскій обман здрєнія". View: https://www.youtube.com/watch?v=zShu1RaTR4M
Фактчекинг сказанного Зеленским в ВР. Тот, кто лжет, не отдает себе отчета в трудности своей задачи, ибо ему предстоит еще двадцать раз солгать, чтобы поддержать первую ложь. Выступление Зеленского в Верховной Раде - Что сказал президент, анализ фактов
На рахунок цього вже писали правильний коментарій. Фантазувати і перекручувати можна що завгодно, але діючий політик може зустрітись із діючим політиком, при такій зустрічі про щось домовитись, укласти якийсь договір... Інша зустріч, це як українська приказка "Біг пес через овес, псу нема шкоди і вівсу нема шкоди". Заперечення, як завжди буде в десятий раз якесь "Євангеліє" від чорноволохів.
Я нагуглив. Україна закінчить рік з найвищим доларовим ВВП за всю історію – міністерка економіки Мені здається, не слухати виступу Президента і робити якісь висновки із власних хотєлок - це тільки самого себе і поважати. Але недовго вже залишилося чекати даних Світового Банку за 2021 рік. Тоді і подивимося, хто був правий, а хто - ні.
Яке їхало, таке здибало. Туск користується в Польщі такою ж "популярністю", як Порошенко - в Україні. Дональд Туск — Вікіпедія