Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    [​IMG]
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не треба допускати фальстарт, Трамп ще не у Білому Домі. У нього високий антирейтинг, тому ймовірна перемога демократів, хто висунеться замість Байдушки.
    Якщо порохоботи розраховують на подібний сценарій, як там, витіснив Трамп Байдена із Білого Дому, тепер виборці пожаліли і все вийшло навпаки. В обох випадках, 2 реваншисти мають високий антирейтинг.
     
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ... на зустріч з міністром екології...

    треба бути чесним...
    тепер Кім хай відпочиває не у Турції, а на одному зі сміттєзвалищ Миколаївської області
    або на спаленому полі..
     
  7. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Всі НАХ, бо НЕХ, хоч ПОХ!
     
  8. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

  9. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Це ти будеш на сміттєзвалищі. А мультімільйонер Кім буде у віп-готелі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    шо таке... знову дитячі комплекси ?
    ображали в дитинстві ? :sad:
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І далі "Євангеліє" від чорноволохів, знову "баян", який порохоботи хочуть видати за свіжачок.
     
  12. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Я не знаю, що з тобою робили у дитинстві, що ти таку дурню верзеш. Кім- мультімільйонер. І буде відпочивати у віп-готелях. Щоб ти там не верещав про "сміттєзвалища". Така сувора правда життя.
     
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    та мені якось... аби працював, і не молов дурниць :smokedup:
     
  14. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Дурниці мелеш ти. А Кім "працює"- труби для водогону закуповувалися у тричі дорожче, аніж у виробника. Дерев`яні колоди для фортифікацій- ціна завищена у тричі.
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну значить - або світ недосконалий... або ти брехун :beach:
     
  16. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Та мені по цимбалах, що ти там верещиш. Це тебе обкрадають, не мене. Подобається- ну то жри те.
     
    • Креативно Креативно x 1
  17. З посади "куратора України" йде пані Пріцкер. Йде не зважаючи на особисте прохання Президента США залишитися на новий строк. Причини вона сама назвала під час спілкування з активом американо-українських громадських інституцій. Основні тези від реального друга України який щосили намагався привести до нас у країну американський бізнес.
    "Мені здається що нам (американцям) відновлення та залучення інвестицій потрібні набагато більше ніж вам (українцям)".
    "Я втомилася виправдовуватися перед нашими бізнесменами які бажають вкладати у вас гроші, але нічого окрім невиконаних обіцянок згодом не отримують".
    "Ваш уряд вкрай має вкрай погану виконавчу дисципліну - його розпорядження майже постійно саботують нижчі ланки виконавчої влади".
    "Ваша влада відштовхує залучення американських інвестицій неадекватними вимогами розподілу прав власності при створенні спільних підприємств та дивними маневрами навколо землевідведення та підключення до комунікацій",
    "Я ВВАЖАЮ ЩО МЕНІ НА ЗАМІНУ ПОТРІБНО ПОСТАВИЛИ КОГОСЬ З НАШИХ ГЕНЕРАЛІВ ЩОБИ ТОЙ ВІДДАВАВ НАКАЗИ ТА ВИМАГАВ ЇХ ВИКОНАТИ ЗА БУДЬ ЯКУ ЦІНУ НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ОБСТАВИНИ". Це вона висловила як жарт, але... Може вона і не жартувала...
    Новий керівник буде призначений, скоріш за все, вже після американських виборів. Команда залишається працювати у повному складі. виконуючого обов'язками призначать згодом.. Мені дуже сумно з приводу її відставки. Дуже. І я дуже злий - наша влада не змінюється, вона як той бегемот якого тягнуть щосили з болота, а він замість того щоби допомагати рятівникам висуває вимоги - як його потрібно тягнути. І зараз я не "накидую на владу" - просто констатую факти.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

  19. Нарешті бидло буде більше вірити холодильнику, а не ебломарафону
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вірити холодильнику? Зовсім глузд втратив з @Мих (
     
а де твій аватар? :)