Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

  1. Тю. За комп'ютером з 1987 року. Тільки тоді це називалось ЕОМ-45.
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Я про его село говорил.:))):cools:
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Цензор.НЕТ

    Відео

    ‍♂️ За підключення майбутнього українського заводу з виробництва "Байрактарів" до електрики у мене просили $10 млн, - гендиректор Baykar

    Гендиректор Baykar Defence Халук Байрактар розповів, що він повідомив владі України про таку пропозицію: "Але зараз, через ці обставини чогось просити я не люблю. Але це критично для України. Для майбутнього України".

    Підтримати| Telegram| Facebook | Twitter
     
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Повертаючись до дискусії про мільярд дерев...
    Ось для наших хомів невірних (Миха та Хомчина) про те, як за сучасними методами саджають дерева.
    Можна порахувати, скільки часу потрібно, щоб висадити мільярд дерев, за умови, що таких тракторців буде з десяток.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=Eup9PAm6RcU
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    По моей информации в ближайшее время уволят главу таможни Демченко и двух его заместителей - Черкасского и Шуцкого.
    Пишу специально, чтобы потом можно было проверить достоверность источника.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Навіть якщо обшук у Коломойського був постановочним, то рішення Лондонського суду дозволити арештовувати в країнах Заходу активи цього зрадника - цілком реальне.

    Світ позбавляється від впливу відморозків та їхніх брудних грошей, і в Україні змушені реагувати теж, нехай поки що скоріше декоративно, але будуть інші наслідки, міжнародне правосуддя рано чи пізно поставить "новиє ліца" перед вибором "або-або".
    ..............
    Шкода тільки, що добрі українці схоже так і не усвідомлять як з ними вчинили під всенародний хіт "Горіла хата" - а якщо не усвідомлять, то дєлать їх вмєстє продовжать і без Бєні, святе місце пустим не буває.

    Valeriy Prozapas
     
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Вот этих девушек к тебе бы в огород вместо сидения в интернете.
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Євросоюз долучив Валерію Гонтареву до складання плану Маршала для порятунку Украіни.
    Що скажете,зелебоби?
    20230205_231729.png
     
  15. Коли ми казали про шкоду від "позітивних" Єрмака-Подоляка в цілому та Арєстовіча зокрема, то саме це малося на увазі - колискова про "двє-трі нєдєлі максімум", "в Крим до кінця року" та інше побєдобєсіє виявилась такою самою згубною ілюзією як раніше "швидкий мір" та "нагнєтают паніку".

    Тепер вслід за гаслом "армія, мова, віра" та наприклад запізнілим визнанням вагнерівців террористами, доводиться визнавати, що "усталость от войни" не на часі, і треба продовжувати мобілізацію та воювати не за чиюсь "вигоду", а за виживання держави та нації.

    Проте за довгу інформаційну окупацію звикший до "великих" ін'єкцій заспокійливого народ болісно сприймає реальність, і це проблема.

    Але чому з ним продовжують говорити мовою ботоферм, поворознюків, раєвськіх-мосійчук, гівноротих лєщєнків-ісландій, купою сумнівних "експертів", двадцятидоларових "лідерів думок" та іншої "кварталівщіни" на "єдиному", це ще та загадка.
    ..................
    Таке враження, що "новиє ліца" мало того, що отримують в голову свої ж бумеранги, але запускають нові, з відповідними наслідками для всіх.

    Valeriy Prozapas
     
  16. - Ярослав .....(батькович). А що ви скажете про сьогоднішній закон про мобілізацію і продовження військового стану?
    - А чого ви так заметушились? В країні війна.
    - А ви бачили скільки бабла знайшли і яка корупція при закупівлі продуктів для військових? - Бачив, а що, хіба це новина для мене?
    - А ви стежете за тим, як Буданов класно розмазує kak capiv?
    - Ей, стоп. Давайте по порядку. Як вас зачепила війна в 14 році? Ви за кого голосували в 19 році? Куди пішли гроші ще із закупівлі вакцин і масок ще при епідемії? Куди подівся асфальт із великого будівництва? Чия студія зараз працює в підерації? Як готовились до війни? Яку конкретну зброю закупили чи почали виготовляти перед 24 лютого? Хто зараз наживається на війні? Хто зараз ,,барига''. Хто зараз розмазує как capiv на війні, Буданов чи все таки Залужний? Назвіть мені хоч одного Начальника Української Контрозвідки по прізвищу, починаючи із початку Незалежності. Якщо дасьте собі відповіді на ці запитання, тоді поговоримо. Бо я і так знаю всі відповіді. А от ви станьте перед дзеркалом і поговоріть із собою. Що стосується продовження військового стану і мобілізації, то я вас поверну в місяць липень - серпень. По перше, вони, плісняки, як завжди, знову proipaly мобілізацію. Тому що абсолютно не готовили чоловіків призовного віку до того, що рано чи пізно все рівно прийдеться іти на війну, допоки останній mas kal не здохне на нашій землі. По друге. Замість того, щоб день та ніч проводити пропаганду і переконувати що нам необхідна перемога над ворогом, зелена пліснява витягувала на єдиний марафон різного роду кнурів та аферистів, які убаюкували пильність українців, чоловіків призовного віку теж. Ви коли останній раз були на цвинтарі? Бачили свіжі могили? Невже ви думаєте, що добровольців вистачить на рік, два, три роки війни? Знає один Бог. А може Зеленський запросить спецназівців чи військових із США, Канади, Франції, Німеччини чи Чехії і Польщі, які є нашими сусідами? Чи можливо вас вже переконали, що війна закінчиться літом? Я не нагнітаю, я знаю історію воєн, я знаю ситуацію і не дивлюсь жодних марафонів.
    Ось такий діалог був у мене сьогодні із молодими людьми, яких знаю вже давно, кого із 2014 року, а кого із 2008.
    https://www.facebook.com/1000254149...UqGWivek4MHxGmvnDXRXDjChFx89L6HXsQvrANeF8Whl/
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Далі "Євангеліє" від чорноволохів.
     
  18. Good man

    Good man Обычный человек

    Ты в 14-м году за кого голосовал?
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Давно це було, було багато подій, з впевненістю на 100% не скажу, Зеленський тоді ще не балатувався. Обрали КОМПРОМІСНУ кандидатуру, "вадінтуру-2" вже не було.
     
  20. Good man

    Good man Обычный человек

    Ты не помнишь за кого ты голосовал в 2014-м году на президентских выборах?о_О
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)