Україна-США

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mykhaylo Khomchyn, 10 лип 2022.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    спостерігаю на ютубі за одним новим каналом...
    мужик, тіпа психолог чи щось таке, дає поради, як краще працювати мізками...

    1) виклав ролик на 10 хвилин, де він несе від себе якусь позитивну муть... десь - 1,2 коментарі...

    2) виклав ролик на 10 хвилин, де він коментує, приміром, Арестовича... і фото його на заставку... 200 коментарів...

    куди котиться світ :mda:
     
  2. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    https://fakty.com.ua/ua/svit/202309...vely-v-omanu-pidtrymka-ukrayiny-vygidna-ssha/
     
  3. А ось і справжні проблеми підгребли: Палата представників Конгресу США затвердили федеральний бюджет для фінансування урядових органів влади, який не передбачає фінансову допомогу Україні.

    Проти включення допомоги виступила більшість республіканців. Зʼїздив один в США…

    Це провал зовнішньої політики ОП і прямий наслідок обмежень керівництвом ВР контактів українських депутатів з американськими сенаторами і конгресменами. Догрались, коротше, на Банковій. А відгрібати з того будуть усі.
     
  4. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Не передёргивайте!
    Это временный бюджет до 17 ноября 2023 года.
    Далі буде, незабаром.
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    чому взагалі від російської агресії повиннні страждати якісь країни?

    де конфісковані російські активи ? де санкції ?
     
  6. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    А що не так з санкціями?Газпром знизив видобуток газу більше, ніж на чверть- нікуди продавати. Доходи Газпрому впали на дві третини. І це тільки по газу.
     
  7. Politico отримало доступ до конфіденційної Стратегії США щодо України.
    Видання робить висновок, що адміністрація Байдена значно більше турбується через високий рівень корупції в Україні, аніж публічно про це говорить.
    На думку Вашингтону, проблеми з корупцією можуть значно зменшити допомогу Україні у відбудові, відвернути союзників і поставити хрест на майбутньому.
    На 22 сторінках цього закритого документу перелічуються як ключові загрози, так і шляхи їх вирішення.

    Очевидно, що черговий «витік» переліку реформ це знову сигнал Києву взятися за розум, і перейти від казок про імітацію до реальної, ґрунтовної, дорослої роботи.

    З вірогідністю у 99% Банкова зробить вигляд, що нічого не чула і не розуміє, що від неї хочуть.
    За цим сценарієм Кучма і Янукович можуть найкраще їм порадити, як далі розгортатимуться події.

    А ми вже знаємо

    П.С. Війна триває!
    FB_IMG_1696256768130.jpg
     
  8. Новина зі США. Середа, 11 жовтня 2023. Новий пакет американської військової допомоги Україні.

    Президент Джо Байден схвалив у середу новий пакет американської військової допомоги Україні на $200 мільйонів. Допомогу буде надано в рамках президентських повноважень згідно процедури PDA передавати зброю, боєприпаси та військове обладнання дружній країні у надзвичайній ситуації безпосередньо з баз Пентагону. Тобто цей пакет допомоги буде доставлено в Україну у найкоротші терміни.
    Президент та адміністрація також закликали Конгрес якомога швидше виділити нові асигнування на допомогу Україні для того, щоб забезпечити Україні можливість боротися з російською агресією. Наразі виділення зброї фінансується грошима, які утворилися кілька місяців тому через виправлення помилки в розрахунках вартості зброї та боєприпасів, яка передається Україні з баз Пентагону
    У заяві Пентагону говориться: «Безпекова допомога Україні є розумною інвестицією в нашу власну національну безпеку. Вона допомагає запобігти більшому конфлікту в регіоні і стримувати потенційну агресію в інших місцях, одночасно зміцнюючи нашу оборонно-промислову базу і створюючи висококваліфіковані робочі місця для американського народу».

    Громадяни США, звертаюся до вас усіх із закликом негайно зв’язуватись із своїми членами Палати Представників, особливо, якщо ваш депутат – республіканець. Вимагайте негайного виділення бюджетних асигнувань на допомогу Україні.

    Згідно прес-релізу Пентагону до пакету допомоги входять:

    • Ракети AIM-9M для протиповітряної оборони;
    • Обладнання для протидії безпілотним авіаційним системам (c-UAS);
    • Додаткові боєприпаси для високомобільних артилерійських ракетних систем (HIMARS);
    • 155-мм та 105-мм артилерійські снаряди;
    • Високоточні авіаційні боєприпаси;
    • Засоби радіоелектронної боротьби;
    • Важкі протитанкові ракети з оптичним відстеженням TOW;
    • Протитанкові комплекси АТ-4;
    • Стрілецька зброя та понад 16 мільйонів боєприпасів до неї;
    • Боєприпаси для розмінування та знешкодження перешкод;
    • Запасні частини, навчальні боєприпаси, технічне обслуговування та інше польове обладнання.

    Слава Україні! Слава ЗСУ!
    https://www.facebook.com/1000071574...CcKULhxwk6ZwdLRPZx5AvYYzyHqyU3gh4KovReaMDHYl/
     
  9. Виступ Президента Байдена осточно зафіксував той факт, що ми живемо у вирішальний час світового протистояння демократії і тоталітаризму.

    «Війна в Україні — це не війна між Україною та Росією, нав'язана другою. Це не війна тільки України. Це війна між "демократичним світом та його майбутнім" і "авторитарним блоком".

    Як на мене, ця промова - дуже важлива.

    1. Спроба Сталіна захопити всю Корею призвела до створення НАТО. Так само спроба Путіна захопити Україну вимагає нового формату оборони демократичного альянсу - від України до Балтики, від Ізраілю до Тайваню. Визнання цієї необхідності США - позитив.

    2. Оцінку загрозі дав колишній міністр оборони США Роберт Гейтс, який писав у журналі Foreign Affairs напередодні нападу на Ізраїль: "Сполучені Штати зараз стикаються з більш серйозними загрозами своїй безпеці, ніж за останні десятиліття, а можливо, і коли-небудь. Ніколи раніше вона не стикалася одночасно з чотирма союзниками-антагоністами - Росією, Китаєм, Північною Кореєю та Іраном, - чий сукупний ядерний арсенал може за кілька років майже вдвічі перевищити її власний".

    3. При цьому колективний Захід насолоджується добробутом і не готовий вмирати на війні проти варварів. Цим користується і Путін, і аятоли і корейський свин, які кажуть німцю чи французу, італійцю чи голандцю: «ми вмремо і станемо мучениками, а ви здохнете».

    4. Напад рос-іранських терористів на Ізраіль нарешті припиняє страусину політику розніженого Заходу. Президент Байден оголосив новий статус-кво: визнання України, Ізраілю та Тайваню в якості по суті стратегічних партнерів, оборона яких - спільний інтерес колективної оборони.

    5. Під питанням проте - як далеко готові піти США, щоб зупинити Росію та Іран. Чи подолала нарешті американська команда давно мертві стереотипи співіснування часів Холодної війни? Чи й далі буде вводити в стратегічну битву за майбутнє надто повільно і надто мало надто старого озброєння….

    PS Про укр політичне керівництво мовчу. Воно зайняте дерибаном і підготовкою до виборів.
    Юрій Луценко
     
  10. США МАЮТЬ ДОПОМОГТИ УКРАЇНІ ПЕРЕМОГТИ МОСКОВЩИНУ, А НЕ ЛИШЕ ПІДТРИМУВАТИ УКРАЇНУ СКІЛЬКИ ТРЕБА

    Республіканець Майк Ґарсія надіслав адміністрації Байдена 12-сторінковий документ, де вимагає відповідей про допомогу Україні. Він задає жорсткі питання, пов'язані з корупцією в Україні, і водночас висуває справедливі претензії щодо точкової допомоги Україні та слабкого санкційного тиску на Московщину.

    Також він задає головне питання, яке дійсно хвилює кожного українця: "Що таке перемога в очах Білого дому?".

    Ось найважливіші тези з його відозви "ЩОДО ДИСКУСІЇ ПРО ФІНАНСУВАННЯ УКРАЇНИ. Терміново потрібен шлях до перемоги, прозорости, підзвітности та сталого миру".

    "Нинішня патова ситуація в Україні не викликає сумнівів. Водночас президент Байден чекає від Конґресу необмеженої і щораз більшої фінансової підтримки для ведення військових дій, не маючи чіткої стратегії досягнення миру. Це має викликати тривогу у всіх нас".

    "США повинні відмовитися від гуманітарної допомоги та припинити будь-яке фінансування, яке субсидує українських державних службовців та працівників. Якщо ми хочемо ефективно підтримувати подальші військові дії, то, на мою думку, Америка повинна звести свою участь до того, щоби знищити московитів на лінії фронту. Це означає надання необхідних систем озброєння та тактики для перемоги, а не для нічиєї. Такий бюджетний крок буде набагато доступнішим і принесе перемогу набагато швидше. Якщо ми продовжуватимемо змішувати гуманітарну та військову допомогу, то ми не підтримаємо перемогу, а створимо умови для залежності від американських платників податків та нічиєї на полі бою...

    Претензії та вимоги конґресмена є більш ніж справедливими. Україна повинна здобути повну військову перемогу над Московщиною, і для цього потрібно надати їй все необхідне. Україна має бути підзвітною за гроші американських платників податків. Білий дім повинен мати чітке бачення завершення війни. Нам потрібна вся можлива допомога на полі бою, а не для утримання державного апарату!

    Далі наводимо переклад усіх умов, написаних конґресменом, особливо зверніть вашу увагу на пункти 5 та 8:

    1. Президент Байден і президент Зеленський мають надати Конгресу США дійсну стратегію перемоги. Прості заяви “ми з вами аж до перемоги” або “ми маємо перемогти” не є стратегіями перемоги. Як перемогти Московщину і коли це станеться? Ці оцінки не повинні бути точними, але ми маємо розуміти кінцеву мету та критерії завершення.

    2. Яка очікувана ціна виконання стратегії перемоги? Вибіркове розкриття інформації та додаткові запити в середньому по 12 мільярдів доларів на місяць є неприпустимим, непідтримуваними та неприйнятними.

    3. Президент Байден і міністр оборони Остін повинні чітко інформувати американський народ про перебіг війни в Україні. Це включає в себе інформування громадськості про прогрес, досягнутий Україною на сьогоднішній день, причини нинішнього патового становища, а також надання оновленої інформації про стан “весняного контрнаступу”.

    4. Президент Байден і міністр Остін повинні пояснити, чому саме потрібні майбутні американські інвестиції. Це включає в себе пояснення того, яка зброя відправляється і як ця конкретна зброя допоможе виграти війну, а не просто продовжити її. Крім того, важливо отримати оцінку того, яку зброю не було відправлено, але вона могла би змінити траєкторію війни до сьогодні.

    5. Президент Байден і міністр Остін мають надати Конґресу список озброєнь, які ще не відправили в Україну, але які могли б ефективно змінити ситуацію, що склалася. Нинішня політика адміністрації з повільної точкової допомоги лише продовжує страждання України, і Конґрес є зобов’язаним відігравати свою роль в ухваленні рішення про те, які додаткові можливості треба запропонувати Україні.

    6. Президент Байден і міністр Остін мають пояснити, що станеться, якщо американські інвестиції в Україну припиняться. Чи віримо ми, що країни ЕС та НАТО тоді також відмовляться від цих зусиль? Чи зможе Україна вижити і перемогти? Якщо ні, то чому? Який основний військовий експорт буде потрібним?

    7. Держскарбниця та Міністерство торгівлі США повинні звітувати перед Конґресом про рівень виконання та дотримання вже затверджених санкцій проти Московщини. Зараз ніхто не надає Конґресу регулярної та детальної інформації про чинні санкції.

    8. США та всі члени НАТО мають задіяти повномасштабну санкційну політику щодо Московщини, зокрема щодо ВСІХ типів нафти, зерна та рідкоземельних мінералів. Ці три найважливіші експортні товари на сьогодні не піддаються істотному впливу глобальних санкцій, і саме вони є основною частиною експортних доходів Московщини.

    9. Президент Байден і міністр Остін мають чітко пояснити, чому запитувані ресурси - це саме те, що потрібно для перемоги.

    10. Чи збігаються цілі США та України щодо Криму? Чи вважають США реалістичним бажання України повернути Крим? Для обговорення цього питання достатньо секретного майданчика.

    11. Президент Байден і Президент Зеленський повинні продовжувати надавати Конґресу повний звіт, наскільки це можливо, про системи озброєння, які відправлено та використано на сьогоднішні.

    12. Президент Байден має надати зобов’язання та докази того, що його адміністрація не ставить під загрозу графік і вартість критично важливих внутрішніх програм озброєння або зобов’язань, які ми взяли на себе за тайванськими програмами FMS та ізраїльськими програмами FMF. Ми не можемо канібалізувати потенціал наших власних можливостей - або інші наші потреби в стратегічному партнерстві - для виконання зобов’язань перед Україною.

    (с) Денис Данилов, https://x.com/denisdanilovl/status/1719398898601472202

    ▶️ https://mikegarcia.house.gov/uploadedfiles/rep._garcia_ukraine_white_paper.pdf
     
  11. Всі Слуги Народу, які знають англійську мову збираються в США. Виїжджати мають в цю пʼятницю.

    Частина буде у Вашингтоні. Частина поїде по всім штатам спілкуватись з місцевими конгресменами та переконувати в необхідності підтримувати Україну.

    В принципі, це те, про що я говорю вже другий рік. Це дуже важливо.

    Але як завжди все через жопу.

    Конгреси Штатів працюють лише пару тижнів на рік. Тобто, зараз там не можна буде виступити перед всіма членами. Будуть ситуативні зустрічі.

    Проблема ще в тому, що в США не зрозуміють, чому лише партія влади приїхала? В США завжди (!) цінують, щоб була влада та опозиція, тоді вони розуміють, що це загальна позиція всієї країни. Візьміть хоч цю Устінову з собою. З неї така ж опозиція, як з мене людина, яка розуміє, що таке чіназес. Але хоч якось. Хоч для проформи.

    Ну і останнє: це вже так пізно робити. Вся хвиля пройшла і зараз її підняти буде дуже складно.

    Як би ОП не займались хернею, а відправили депутатів рік тому - результат був би набагато краще.

    От так у нас все через одне місце.
    https://www.facebook.com/1000008773...otN5TpPtcPRW1LxQmJRKFGz7LgCF3PhPNQURu9o6Fnzl/
     
  12. Слава Україні!
    Слава захисникам України та усієї сучасної цивілізації!

    Солидарность и сочувствие всем израильским друзьям и всем людям в Израиле.

    Новости из США. Вторник, 5 декабря 2023

    Сегодня в выпуске одна тема

    • Брифинг в Сенате и отказ республиканцев голосовать в среду за законопроект о помощи Украине, Израилю и Тайваню

    * Во вторник в Сенате проходил закрытый брифинг для всех ста сенаторов, в котором участвовали государственный секретарь Тони Блинкен, министр обороны Ллойд Остин, Директор Национальной Разведки Эврил Хайнс, председатель Объединенного комитета начальников штабов генерал Чарльз Браун и заместитель директора Агентства США по международному развитию (через которое оказывается невоенная помощь иностранным государствам) Изабель Колеман.
    Брифинг был организован Белым Домом, чтобы убедить сенаторов в необходимости проголосовать за выделение дополнительных ассигнований для обеспечения национальной безопасности США, включающих более $61 миллиарда на помощь Украине, $14 миллиардов на помощь Израилю, $13 миллиардов на укрепление безопасности на южной границе США, а также деньги на помощь Тайваню, островным государствам Тихого океана и инвестиции в модернизацию производства подводных лодок.
    Утром во вторник планировалось, что перед сенаторами также выступит президент Украины Владимир Зеленский. Однако в последний момент его выступление было отменено, как заявил лидер демократического большинства в Сенате Чак Шумер, по инициативе украинской стороны ввиду неожиданно возникших обстоятельств.
    В понедельник письмо спикеру Палаты Представителей и лидерам фракций в обеих палатах Конгресса направила директор бюджетного управления Белого Дома Шаланда Янг. Она написала, что у Пентагона заканчиваются деньги как на доставку помощи Украине, так и на обеспечение заказов для возмещения переданных Украине непосредственно с баз министерства обороны США оружия и боеприпасов и в связи с этим обратилась к Конгрессу с настоятельной просьбой проголосовать за выделение денег на помощь Украине. Если деньги не будут выделены до конца года, Пентагон не сможет обеспечивать военную помощь.
    Лидер демократического большинства в Сенате Чак Шумер, определяющий повестку дня Сената, еще до брифинга, во вторник утром, назначил на среду первое процедурное голосование по законопроекту в том виде, в каком его попросил принять Белый Дом. Согласно регламенту, процедурное голосование необходимо для фактического включения законопроекта в текущую повестку дня и начала его обсуждения.
    Для принятия решения по этому вопросу в Сенате необходимы 60 голосов. По состоянию на вечер вторника этих голосов скорее всего не будет. Законопроект собираются поддержать все демократы – их в Сенате 51. Лидер республиканского меньшинства в Сенате Митч Макконнелл заявил во вторник, что он надеется, что все члены его фракции проголосуют против рассмотрения законопроекта.
    Республиканцы требуют включения в законопроект того, что не имеет к нему никакого отношения – внесения изменений в иммиграционное законодательство США, которые бы сделали фактически невозможным получение статуса беженцев или убежища для людей, нелегально пересекающих границу между Мексикой и США.
    Республиканцы давно требуют внесения таких изменений в иммиграционное законодательство, проявляя особую активность в преддверии выборов, поскольку считают, что такие изменения будут с энтузиазмом приняты их избирателями, которым внушают, в частности, что нелегальные иммигранты отбирают у них работу.
    Но подобные изменения неприемлемы для демократов, поскольку подавляющее большинство избирателей демократической партии считают, что США должны предоставлять убежище и статус беженцев людям, которым угрожает опасность на их родине. Поэтому полный запрет на предоставление убежища и статуса беженцев людям из Сальвадора, Гондураса, Гватемалы, Венесуэлы и Никарагуа (а именно люди из этих стран, в первую очередь из первых трех из них – это те, кто пытаются нелегально перейти и переходят границу США) является для демократов неприемлемым. Это страны, где люди совершенно бесправны, и по мнению либеральной части американского общества, голосующей за демократов, лишать всех этих людей возможности получить убежище нельзя.
    В течение последних трех недель группа из шести сенаторов (по три от каждой из партий) вела переговоры о компромиссном варианте изменений в иммиграционное законодательство. Но переговоры эти в воскресенье закончились ничем. По словам сенатора демократа Криса Мэрфи, участвовавшего в переговорах, у республиканцев не было никакого желания достичь компромисса, но было единственное желание – крайне ужесточить иммиграционное законодательство, продвигая свои партийные интересы в связи с выборами.

    В свою очередь спикер Палаты Представителей Майк Джонсон заявил, что Палата будет рассматривать только такой вариант законопроекта, который будет резко ограничивать возможности для получения убежища и статуса беженца в США.

    Судя по информации, полученной от неназванных сенаторов и их помощников газетой Нью-Йорк Таймс большинство республиканских сенаторов во время закрытого брифинга во вторник Украина интересовала мало или не интересовала вообще. Их интересовал вопрос границы и ужесточения иммиграционного законодательства. Республиканский сенатор Кевин Крмер из Северной Дакоты обрушился на председателя Объединенного комитета начальников штабов генерала Чарльза Брауна, упрекая его в том, что он ни разу не ездил на южную границу США, а по мнению сенатора там, а не в Украине, и есть настоящая угроза национальной безопасности США.

    Лидер демократов в Сенате Чак Шумер предложил республиканцам проголосовать за начало рассмотрения законопроекта, а затем голосовать по вопросу об их требованиях об изменениях в иммиграционное законодательство в рамках рассмотрения поправок к законопроекту. Лидер республиканцев Макконнелл это предложение отверг.

    Чак Шумер заявил во вторник вечером:
    «Если финансирование Украины будет провалено, это не будет двухпартийным провалом. Это будет провал исключительно по вине республиканской партии и республиканского руководства, потому что это было решение этого республиканского руководства, подталкиваемого ультраправыми, многие из которых хотят, чтобы Украина потерпела неудачу, сделать вопросы перехода границы предварительным условием для поддержки Украины».

    Сенатор демократ Майкл Беннет и сенатор республиканец Джеймс Лакнфорд, участвовавшие в течение трех недель в переговорах по законопроекту, в отдельных заявлениях для журналистов сказали, что им все равно придется продолжать переговоры и стараться договориться.

    Ко всему сказанному могу добавить одно. Стыдно видеть то, как одна из двух системообразующих американских политических партий, республиканская партия, занимается политиканством, ставя помощь находящимся в войне союзникам в зависимость от удовлетворения своих идеологических внутриполитических требований, не имеющих к этой помощи никакого отношения. Напомним, что не так давно, республиканцы в Палате Представителей уже принимали законопроект, в котором помощь Израилю обуславливалась уменьшением на ту же сумму бюджета федеральной налоговой службы. Сенат этот законопроект, естественно, даже не рассматривал.

    И тем не менее.

    Спасибо всем, кто прочитал. Берегите себя и своих близких. Берегите друг друга, помогайте друг другу. Здоровья всем.

    Зло будет остановлено. И Добро победит. Иначе быть не может.

    Українські Друзі, обіймаю та люблю вас усіх. Бережіть один одного, дуже вас прошу.
    Україна є і буде завжди.
    А зло буде переможене та покаране. І це неодмінно.

    https://www.facebook.com/1000071574...JozjWoKvWGxFQxdeEKRZfCF59UVnjTz8K6VZFSdD24rl/
     
  13. Чому Зеленський відмінив свій брифінг перед американськими сенаторами?

    Сенат має завтра розглянути питання безпекового пакету, включно з підтримкою України.

    Щоби це було проголосовано, та не зупинено процедурно, треба 60 голосів в Сенаті. Тобто демократів (які підтримують позицію Президента Байдена) має підтримати ще щонайменше 10 республіканців.

    Пару тижнів тому здавалося, що республіканці в Сенаті можуть дати ці голоси. Але за ці 2 тижня домінуючим стало питання міграційної політики. Справа навіть не в грошах на кордон, а саме в підходах. Республіканці вимагають суттєвого ускладнення міграційних процедур. І більш радикальне крило республіканців в Конгресі вирішило зробити це своєю умовою за голосування за допомогу Україні.

    Зʼявилася така теза: «Ми не можемо дбати про український кордон більше ніж про власний».

    Штучність цього - очевидна, але тема зайшла. І якщо спочатку це була вимога республіканців в Палаті представників, то зараз це стало позицією республіканців і в Сенаті.

    Без поступок збоку демократів та Байдена в цьому питанні віддавати голоси на підтримку безпекового пакету республіканці тепер відмовляються. І навіть поєднання підтримки України з більш популярною серед республіканців підтримкою Ізраїлю - поки не допомагає.

    Завтрашнє голосування в Сенаті буде провалено, це вже очевидно. В Палаті представників ситуація ще складніша, бо республіканці мають там більшість. Спікер Палати представників Джонсон навіть написав лист-відповідь бюджетному управлінню Білого Дома, де ще раз жорстоко поєднав голосування зі зміною міграційної політики та вимогою до Білого Дому надати свою стратегію щодо України.

    В таких умовах, звернення Зеленського до сенаторів в закритому режимі вже не могло нічого змінити. Більше того, провал голосування, незважаючи на це звернення, міг виглядати як поразка Зеленського, що не сподобалося би будь-якому політику, а особливо з таким великим его, як у Володимира Олександровича.

    Але історія недобра. Ця відмова від звернення сама по собі стала новиною. Не тільки в Україні, але і в США, і навіть в інших країнах. Мені телефонували і британські, французькі медіа, які висвітлили ситуацію, і навіть присвятили їй свої вечірні ефіри. Краще було і не планувати це звернення, тим більше, що з самого початку було зрозуміло, що результативне голосування в Сенаті дуже примарне. Або вже провести його, як робочий захід і частину системної роботи з американськими законодавцями.

    Ситуацію в США вже не виправиш просто однопартійним десантом в кросовках Balenciaga. Це ще не катастрофа, і ми ще абсолютно можемо отримати життєво необхідний нам пакет підтримки. Але простору для помилок вже майже не залишилося.
    Олексій Гончаренко
     
  14. 9.12.2023 або про консолідацію

    Московити воюватимуть в Україні до тих пір, поки матимуть надію так чи інакше винищити свідомих громадян – тих, хто згоден і здатен воювати, волонтерити, чинити спротив у підпіллі або просто – шанувати своє коріння, народжувати наступні покоління, пам’ятати минуле і передавати їм заповіти. Але як тільки у них зникнуть найменші ілюзії, як тільки зникне шанс асимілювати Україну, вони припинять гинути та нести збитки для власної держави. Бо не буде сненсу. А поки сенс – є, до тих пір, поки існуватиме імовірність, що зрадники – здати країну агресору – знайдуться, а отже майбутнє своїх дітей та онуків можна буде влаштувати в Києві чи Одесі, за рахунок вбитих українців, підкорених українців, принижених українців – повірте, вони воюватимуть. Щоб витравти самі ці слова: «Україна» та «українці». Тобто, шанс перемогти московію лежить в площині кількості справжніх українців в Україні. Ми небезпечні, поки ми – не стадо. Бо ми здатні на консолідацію. Що і показали два Майдани і теперішня відсіч агресору.
    На жаль, факт, що світ закриває очі на агресію Орди, на геноцид українців і на те, що на планеті з’явився новий фашизм – мінус цьому самому світу. Світ грається в «голодаючу Африку» і тим самим заохочує неробство. Свят грається в «багатостраждальну Палестину» і сіє тероризм. Світ грається в «порятунок тварин» і заохочує грантожерство. Але не буде ніякої природи з «екоактивістами», ні «голодних африканців», ні «принижених палестинців» якщо московити з Орди переведуть третю світову війну з розряду повзучої у розряд активної і лупануть термоядерною зброєю. Тому воювати за Україну або Ізраїль означає одне й те саме, що рятувати планету і природу.
    Пам’ятаєте, як українці проявляли солідарність, виходячи з плакатами: «Я – Волноваха» і т.і.? От поки світ не консолідується під гаслами: «Я – Україна» чи «Я – Ізраїль», і не почне накачувати нас зброєю у планетарних масштабах і кращої якості, ніж у ворога – третя світова буде актуальною. Тому що поки цивілізація жує шмарклі, дикуни і ліваки різного штибу консолідуються під гаслом: «я – расія» і «я – палестина». При чому, куди активніше за цивілізацію. Бо розуміють, що поставлено на карту. А от коли зрозуміє, що стоїть на кону середньостатистичний обиватель і політик у країнах «золотого мільярда» – ось питання! Штурхайте ситого бюргера пронизливими кадрами – нехай розчухується, бо «гарно сміється той, хто сміється останнім».
    https://www.facebook.com/1000017336...whik8Ye6wMNFRRY9g6pp3bGSwPdkz4XgUWa1gPkkQARl/
     
  15. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Це навряд чи.
    Світова прогресивна спільнота змусить укласти мирну угоду раніше.
     
  16. На чиїх умовах?
     
  17. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Буде компроміс.

     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)