Україна-Польща. Стратегічні партнери,чи ....

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем alex, 23 тра 2008.

  1. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Ці роки президенства Зелупи- у сраку. Воно нічому не навчилося, а так і залишилося блазнем.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    у наших порохоботів пішли в хід суто кацапське іпсо. Тобто Сирський був не москаль, коли звільнив пів-України, а тепер щоб забруднити ще трохи Зеленського, вони починають навіть бойового генерала паскудити. Це точно кацапська контора на ЛФ...Я не можу повірити, щоб нормальні українці не розуміли, що вони таке кажуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не тобі, засранцю, судити. Де ти, а де Зеленський. :)))
    Які він вирішує питання, а які ти, біженець всратий.
    І яка в нього відповідальність...Ти навіть своє слово не можеш втримати: їхав-їхав за кордон, і знову на форумі, бізнесменчик.
    Чи може не можеш прожити без 7 долярів, що як кажуть виплачують кацапським тролям, які разносять хуйню про Зеленського по мережам? Я давала відео Шейтельмана, де він про ці ботоферми розказує.
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я керував.
    Доволі великим з"єднанням.
    І мій командир українець.
    І його начальник українець.
    І його начальник українець.
    І сухопуткою командує українець...

    Ти ж не йдеш, от і нема кого призначати на міністра оборони і головкомом. А недоофіцерик втік.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У тебе якийсь комплекс меншовартості. Те, що президент/верховний - жид - фігня, міністр оборони - татарин - фігня, що проживає не в Україні, головком - кацап - фігня. Зате я - майор. Я не під'юджую. Насправді, це є сумно.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Сирський не звільняв пів України і завжди був кацапом.
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А чого в тебе грошей менше, аніж в Пінчука, менше ніж в Ахметова, менше ніж у Жеваго?
    Чи в щирого українця мізків менше, аніж в єврея, татарина чи в москаля?
    Чи крім води вкрасти нічого?
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І є у цьому багато переваг? Довго чекати і бажано би було почути протестувальників.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не сідай на пляшку. Це до добра не доведе.:)))
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А дійсно, чого тебе в Львівському Форбсі нема, клепки бракує?
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бо там ти є з клепками.:))):russian_ru:
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нє, мене там точно нема.
    Я дармоїд.
    Мьі нє сєєм і не пашем.
    Только хлєбушек єбашим...(с)
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а може це через відсутність клепок?:)))
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нє, тяжолоє наслєдіє савєцкого прошлого.
    Я ж Казахстану в Стрий приїхав. Яка перспектива у переселенця? :dntknw:
    От і пішов, там де думати не треба і можна жити за рахунок карєннова насєлєнія.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Трудно сі називає.
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нє. Я злякався труднощів. Інакше би пішов у львівську політуху, замполітом. Вибрав командне, з саперним нахилом.
     
  17. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Глибоко лизнула...
    Дурепо, я й зараз їду.Десь дні зо три. А потім ще приїду. Бо нерухомість ще не усю продав. Так що- не треба заздрити.
     
  18. Керовнік, блядь
    Вчи термінологію, сапьор.


    Військове з'єднання

    Військо́ве з'єдна́ння — військове формування постійної організації в збройних силах, що організаційно входить до складу об'єднання.

    Стандартно під цей термін підходить тільки дивізія. Само слово «з'єднання» позначає — з'єднати частини. Штаб дивізії також має статус частини. Цієї частині (штабу) підпорядковуються інші частини (полки, батальйони). В цілому це є дивізія. Проте у ЗСУ основу складають бригади і статус з'єднання має бригада. Це відбувається в тому випадку, якщо до складу бригади входять окремі батальйони і роти, кожен з яких сам по собі має статус частини. Штаб бригади в цьому випадку як і штаб дивізії має статус частини, а батальйони і роти як самостійні частини підпорядковуються штабу бригади.

    До речі, одночасно в складі штату бригади (дивізії) можуть існувати й, так звані, лінійні батальйони й роти. Отже, одночасно в з'єднанні можуть бути батальйони й роти, як підрозділи, і батальйони і роти, як частини.

    Зовнішніми ознаками з'єднання є: наявність власного діловодства, розрахункового рахунку в банку, поштової та телеграфної адреси, власної гербової печатки, таємного та нетаємного діловодства, права командира з'єднання віддавати письмові накази, відкритого (1 аеромобільна бригада) і закритого (в/ч А 0220) загальновійськового номерів.
     
  19. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    :good2:
    Тоді й можна буде "любити" Україну ще потужніше!
     
  20. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Премьер-министр Польши Дональд Туск
    обещал гарантировать
    поставки помощи в Украину
    на фоне протестов фермеров и дальнобойщиков на границе между двумя странами.

    https://www.golosameriki.com/a/pola...iveries-hold-talks-on-border-row/7498481.html

    „Мы им обещаем-обещаем, обещаем-обещаем, а им всё мало!“
    Михаил Михайлович Жванецкий
     
а де твій аватар? :)