Україна-Польща. Стратегічні партнери,чи ....

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем alex, 23 тра 2008.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Увійти у Facebook
    * * *
    Ось вам "русский мир". Приповз до Польщі.
    Допис польського юриста:
    "Я кілька днів думав, чи розмістити цей допис, але так мене востаннє дістали всілякі захисники так званих російськомовних українців, що вирішив таки написати.
    Позаминулого тижня був увесь день на судових засіданнях у познанському апеляційному, кримінальному суді. Суд розглядав 14 апеляцій, 6 було - від громадян України. Мені вже стало моторошно, коли я осмислив, що майже половина всіх засуджених за злочини - українські громадяни.
    Виявилося, вони всі російськомовні, я зітхнув з полегшенням.
    Для всіх них був перекладач української мови.
    Усі вони нічєво нє панімалі, але суд це не вразило, суддя - головуючий сказав, що українські громадяни мають знати українську мову і годі.
    Їхня поведінка була жахливою: хамили, кричали, треба було їм безліч разів звертати увагу. Перекладач сказав, що не буде перекладати з російської, суддя - головуючий сказав, для нього це відмова від пояснень. Але кожному дали змогу щось сказати, хоча і не перекладали.
    Один з них просив задовольнити його апеляцію. Він сказав, що не хоче бути видвореним до України, бо ненавидить Україну, це країна бандитська, кримінальна, бидляча а люди там - усі розумово відсталі.
    Я розумів, прокурор розумів і судді (такого були віку), теж зрозуміли. Усім відібрало мову.
    Один суддя не стримався і російською йому сказав: "Я вперше щось таке чую, я судив найстрашніших злочинців, але жодний такого про свою країну не говорив. І сказав: якщо ви так ненавидите країну, яка є вашою батьківщиною, то тим паче ви ненавидітимете Польщу, вам тут не місце".
    Ось вам "русский мир". Приповз до Польщі. Надіюся, ми собі дамо з ним раду.
    Я щодня допомагаю українцям, надаю їм консультації. Ніхто з українськомовних не звернувся до мене з кримінальною справою. Я ніколи такого не чув. А росіяни з України? Ось, бачите.
    У вас теж найвища злочинність у "юґавасточних абластях."

    Przemysław Lis-Markiewicz
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У кацапів на плечах пукани розриває ;)

    FB_IMG_1656537391812.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Це неправда. Фейк
    Але розривами пуканів кацапів задоволений
     
  4. Sharfshtein

    Sharfshtein За мир во всём мире

    Разгорается скандал вокруг интервью посла Украины в Германии Андрея Мельника. Правда, теперь он испортил отношения уже не с ФРГ, а с Польшей.

    После его высказываний о Бандере в программе Jung & Naiv Варшава обвинила Мельника в фальсификации истории.

    Мельник, в частности, заявил, что Бандера был "борцом за свободу" и не имел отношения к массовым убийствам евреев и поляков.

    "Я посещал его могилу, потому что он важен – не для меня лично, но для очень многих украинцев как олицетворение борьбы за свободу. Борец за свободу не подвластен никаким законам. Робин Гуд всеми нами почитается, а он тоже не по законам действовал", - заявил Мельник.

    Журналист в ответ сказал, что бандеровцы имели отношение к массовым убийствам поляков.

    " Это была война…. Вы хотите это политизировать?" – ответил Андрей Мельник.

    На возражения собеседника, что весь мир признает, что бандеровцы были причастны к убийству сотен тысяч евреев, Мельник сказал, что это неправда и что этому "нет никаких доказательств".

    "Это нарратив, который русские проталкивают по сей день и который имеет поддержку в Германии, Польше, а также в Израиле", - заявил посол.

    После этого Варшава обвинила Мельника в фальсификации истории. Дело дошло до того, что разговор на эту тему состоялся между главами польского и украинского МИДов.

    "Состоялся разговор с моим приятелем министром иностранных дел Украины Дмитрием Кулебой в связи с фальсифицирующими заявлениями посла Украины в Германии Андрея Мельника. Польша и Украина должны вместе противостоять как попыткам провокации, так и нехватке благоразумия и ответственности", - заявил министр иностранных дел Польши Збигнев Рау.

    А пресс-секретарь МИД Украины Олега Николенко заявил, что Украину и Польшу "ничто не разъединит", а слова Мельника являются "его личным мнением и не отражают позицию ведомства".




    Даже украинский МИД официально открестился от хвалебных слов в адрес Бандеры.:yahoo:
     
  5. Як працює пропаганда:
    Ні дат, ні ссилок на першоджерела.
    Кацапи, що з них візмеш.
     
  6. Цікаво чим теракт в Кременчуці відрізняється від теракту 11 вересня в Нью-Йорку?

    Десятки тисяч убитих мирних жителів, сотні стертих з лиця землі населених пунктів, знищення цивільної інфраструктури, ракетні удари по торгових центрах, житлових будинках, зерносховищах, дитячих садках. Нахабна брехня усьому світу про те, що Москва б'є "тільки по військових об'єктах". Мародерство, пограбування, зґвалтування.

    ‍На Росії все ЦЕ називається "глибокою повагою до народу України". Боюся навіть уявити, як у російській інтерпретації виглядає протилежне почуття.


    Ця аль-каїда з гівна, лаптєй і палок має бути стерта з лиця землі, і чим швидше тим краще, інакше вона зітре землю
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я наводив приклад, як у роомані "Три мушкетери", якби д'Артаньян проявив страх і слабкість, не призначив дуель мушкетерам, зацікавив би їх до дружби? Так само боягузлива, покірлива Україна цікавить тільки раССєюшку, як васала.
    Для України є ворогом Юзеф Пілсудський, але ніхто не закликає їхати у Варшаву і розбивати його пам'ятник, громадянська війна у США та різні герої по різні сторони забулись.
     
  8. Sharfshtein

    Sharfshtein За мир во всём мире

    Весь интернет взорвался от высказываний Мельника. Уже Израиль высказался, а у него - ничего не знаю, ничего не вижу. И ещё говорит о какой-то пропаганде. Вы своим поведением отлично доказываете лживость украинской пропаганды.
     
  9. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Йди нахуй.
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Цікаво чим теракт в Кременчуці відрізняється від теракту 11 вересня в Нью-Йорку?

    Десятки тисяч убитих мирних жителів, сотні стертих з лиця землі населених пунктів, знищення цивільної інфраструктури, ракетні удари по торгових центрах, житлових будинках, зерносховищах, дитячих садках. Нахабна брехня усьому світу про те, що Москва б'є "тільки по військових об'єктах". Мародерство, пограбування, зґвалтування.

    ‍На Росії все ЦЕ називається "глибокою повагою до народу України". Боюся навіть уявити, як у російській інтерпретації виглядає протилежне почуття.


    Ця аль-каїда з гівна, лаптєй і палок має бути стерта з лиця землі, і чим швидше тим краще, інакше вона зітре землю
     
  11. IMG_20220701_172042_014.jpg
    Село Маяки, Одеська область.

    Дівчинка дивиться на те, що залишилося від її будинку після обстрілів русні.

    Розкажіть мені, як їх можна ненавидіти менше?
     
  12. Sharfshtein

    Sharfshtein За мир во всём мире

    Посольство Израиля в Германии устроило выволочку украинскому послу Мельнику за прославление Бандеры и отрицание его причастности к массовым убийствам:

    «Заявления украинского посла — это искажение исторических фактов, банализация Холокоста и оскорбление тех, кто был убит Бандерой и его людьми».


    Что скажет на это наш израильский друг на форуме?:yahoo::haha:
     
  13. Цікаво чим теракт в Кременчуці відрізняється від теракту 11 вересня в Нью-Йорку?

    Десятки тисяч убитих мирних жителів, сотні стертих з лиця землі населених пунктів, знищення цивільної інфраструктури, ракетні удари по торгових центрах, житлових будинках, зерносховищах, дитячих садках. Нахабна брехня усьому світу про те, що Москва б'є "тільки по військових об'єктах". Мародерство, пограбування, зґвалтування.

    ‍На Росії все ЦЕ називається "глибокою повагою до народу України". Боюся навіть уявити, як у російській інтерпретації виглядає протилежне почуття.


    Ця аль-каїда з гівна, лаптєй і палок має бути стерта з лиця землі, і чим швидше тим краще, інакше вона зітре землю
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Згадав Старий Завіт, Книгу Ісуса Навина, які там описані війни та винищення народів. Ісус Навин ворог для Ізраїлю? Ні.
     
  15. Sharfshtein

    Sharfshtein За мир во всём мире

    Речь о временах текущих и реальных, а не стародавних книжных. Если по существу нечего возразить на заявление Израиля, так и скажите о своём согласии с ним.
     
  16. Цікаво чим теракт в Кременчуці відрізняється від теракту 11 вересня в Нью-Йорку?

    Десятки тисяч убитих мирних жителів, сотні стертих з лиця землі населених пунктів, знищення цивільної інфраструктури, ракетні удари по торгових центрах, житлових будинках, зерносховищах, дитячих садках. Нахабна брехня усьому світу про те, що Москва б'є "тільки по військових об'єктах". Мародерство, пограбування, зґвалтування.

    ‍На Росії все ЦЕ називається "глибокою повагою до народу України". Боюся навіть уявити, як у російській інтерпретації виглядає протилежне почуття.


    Ця аль-каїда з гівна, лаптєй і палок має бути стерта з лиця землі, і чим швидше тим краще, інакше вона зітре землю
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Таки Ізраїль - окрема країна і звична річ, що до деяких персон різне ставлення. Деякі ягнята голокосту були вовками у голодоморі.
     
  18. Sharfshtein

    Sharfshtein За мир во всём мире

    В "гуманитарном" хлебе из Польши жители Николаевской области обнаружили лезвия канцелярского ножа, в связи с чем распространяются просьбы проверять продукты от "доброго западного соседа".

    [​IMG]
     
  19. Фейк. Топорна робота. Два різних сорти хліба. Як завжди склепали з гімна і палок
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Поляки почали збір коштів на 20 дронів-камікадзе Warmate для ЗСУ

    У Польщі оголосили збір коштів на 20 дронів-камікадзе Warmate. Також планують придбати наземну станцію управління. Виробником є польська компанія WB Electronics. Необхідно зібрати 4 млн злотих (24,7 млн грн). Дрони та станцію керування передадуть на потреби Збройних сил України
     
а де твій аватар? :)