Ну то й що? У кожної з країн, що оточують Ізраіль, є свій кістяк у шафі...От курди, наприклад...Які у Ізраїля є проблеми з курдами? Ніяких. А чи є у курдів проблеми з арабами? Є. Тепер у Ізраїля з'явились проблеми з гарячими турецькими хлопцями, а у курдів вони давно...То чому б Ізраїлю не налагодити плідну співпрацю з курдами? А попередження США так попередженнями і залишаться. Бо куди ж подіти впливову єврейську спільноту США? Та й в Європі все вже не так ясно...Там є свої проблеми з арабами...
Католики готовы с мусульманами сговор заключить, лишь бы продолжить свой крестовый поход на Православие. Не ведают, что творят. Не ведают. Аукнется. "Воевать против мирных людей недопустимо, - говорит министр внутренних дел Сербии Ивица Дачич. - Я думаю, что мы уже поняли: мы - сербы не преуспели в том, чтобы заставить албанцев жить с сербами, но нет и такой силы, которая заставит сербов жить в независимом Косове, потому что это просто невозможно". Контрольно-пропускной пункт "Ярине" стоит на административной границе между центральной Сербией и самопровозглашённой республикой Косово. В северной части края живут, в основном, этнические сербы. Приштина пытается взять погранпост под свой контроль, посылая туда албанских полицейских и таможенников. Им помогают солдаты международной миссии KFOR. Пытаясь помещать этническим албанцам, местные сербы построили на дороге, ведущей в центральную Сербию, баррикады. Во вторник - миротворцы попытались их разобрать и встретили сопротивление. Солдат KFOR забросали камнями, а те отстреливались. В результате 7 сербов с пулевыми ранениями попали в больницы.
Я був і є принциповим противником надання Косово незалежності...Але якщо вже так сталося, то може треба подумати про розподіл Косова між албанською і сербською спільнотами? Дві албанські держави - це якійсь нонсенс, який існує доти, поки не вирішене сербське питання... Може міжнародній спільноті розробити якійсь план по розподілу Косово, який би взяв до уваги і інтереси сербських біженців з цього краю? Розподілити територію пропорціонально населенню (враховуючі і біженців) і покласти край цій проблемі?
Нам вішають локшину, що в Україні мало людей підтримують вступ до НАТО, а от погляньте на голосування в цій темі і ми побачимо що це не так. До речі тут на форумі не лише люди із Західної України тут також є люди і з Центральної і Східної України, і є навіть люди з Росії, отже голосування достатньо об'єктивне.
НАТО було засновано в 1949 році, а зараз спадає на думку що по суті то війська НАТО в повномасштабних бойових діях участі не приймали. При чому блок був створений спеціально проти червоної загрози. Зараз часто звучить "Та не буде НАТО воювати за Крим". А буде воювати за Польщу чи Естонію?
Ніхто нічого не мусить. Німеччина постійно відмовляється посилати війська в гарячі точки. По суті з початку 90-х всі операції НАТО базуються на авіаударах - дешево і сердито. Але це відбувалося в країнах з низьким рівнем ППО. Рюслянд це добре знає. Подивіться що Рюслянд робить з Криму - протиповітряний бастіон з різними типами ППО, як проти висотної авіації, проти крилатих ракет, так включно до "Тунгусок", які з вертольотами борються. Яким чином НАТО мало би знаходити підходи, вони не думають про це, хоч перед ними знову Ред Алерт 2014. ---------- Додано в 02:14 ---------- Попередній допис був написаний в 02:14 ---------- Молодець, Миху. Сідай, п'ять.
Авіаудари це не тількі дешево і сердито, це ще зберігає життя солдат,може памятаєш чому американці відмовились штурмовати Берлін,коли треба буде і німці відправлять
Я в курсі, тому сказав шо дешево і сердито, ще є якісь міркування? ---------- Додано в 02:31 ---------- Попередній допис був написаний в 02:23 ---------- Скидається на те, що старенька Європа такий гальмівний шлях має, що не встигає ніколи з реагуванням. Збирають без перестанку ці асамблеї, ради, самміти, сотні чоловік, а супротивник у них - одна єдина людина, команди виконуються в рази швидше. Так шо на місці поляків чи болгарів я б теж побювався за свою долю, коли те НАТО по-справжньому когось захищало, ніхто згадати не може.
Поведінка США + НАТО справедливо порівняли з повчаннями до дворового хулігана з балкона поверху. http://www.charter97.org/ru/news/2014/3/18/90910/
В якомусь сенсі воно так і є. Проблема здається бути аналогічна як з питанням захісту / не захісту кримських воєнних частин. Сумна правда є така, що на самом ділі не було (нема ?) плану реакції на кризовую ситуацію. Ціна за Обаму за рульем. але Дрібна різніца в тому що в випадку НАТО, ця славкість стосується далекої зовнішної зони, (де мабуть і реакції досі взагалі не плановано, вважаючи її зоною потенціїного конфлікту країн, із яких жодна не була навіть потенційним союзником НАТО) а в випадку України - своїй теритрорії.