Учим румынский?

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Вергунка, 14 лют 2007.

  1. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Відповідь: Учим румынский?

    YOKO
    Какая разница между русским и россиянином? Или все кто живёт в России русские, или все русские россияне? У вас с логикой всё в порядке?
    Так в Одессе все достаточно сносно говорят по-украински, но это не значит что обязаны подчинятся украинизации. Вы же не адаптируетесь в русском городе, даже многие утверждают что в некоторых регионах проводилась русификация, хотя при этом говорят и общаются по-украински. При этом владение языком не значит принятие его как родного. В противном случае весь мир уже должен был давно говорить на одном языке.
    Заявления что ваша подруга в большинстве случаев говорит по-украински немного странно принимая во внимание что Одесса Русскоговорящий город, а значит или подруга супероригиналка, не боящаяся быть белой вороной в окружении, чаще всего, особенно в последнее время в свете проводимой внутренней национальной политики, негативно ставящегося к украинскому языку. Или она пытается удивлять своих собеседников, так как это немного экзотично.
    Интересно есть разница между жителем Одессы и одесситом? Интересно как львовяне и киевляне и другие горожане воспринимают человека приехавшего в их город и поселившегося там? Всё таки как проживающего или горожанина? Тем более что человек имеет и сохраняет свой менталитет.
    Я сам езжу в маршрутках. И о украинском языке чуть ли не в массовом порядке не слышал. Или вы спутали пригородный транспорт с городским? Так там и не на всех направлениях звучит мова. Или вы только в летний сезон в маршрутки попадаете? Ну так тогда и не только по-украински говорят.
    И вообще не путайте львовский украинский и диалект используемый в Новороссии.
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Учим румынский?

    схоже на "мина мазайло" — тільки навпаки...

    хочу нагадати причину, чому в містах (вийнятком є, здається лише донецьк), в яких мешкає більшість українців, розмовляють російською...
    тому що була політика тотальної русифікації...

    а спроби встановити статус кво (чомусь :)) вас дуже дивують...
     
  3. Відповідь: Учим румынский?

    "какаються москалі — вам треба бути ще й уважнішим..." © пупер

    Вот сейчас нам пупер расскажет про тотальную русификацию Одессы, и откуда там большинство украинцев по национальности взялось, и в каком году это внезапно выяснилось... :)
     
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Учим румынский?

    ваша національність мене не цікавить...
    судячи з дописів і так зрозуміло, тому нагадувати що в чужому домі керує господар не буду...

    хоча, вам що нагадуй, що не негадуй "как рибай аб льод"...
     
  5. YOKO

    YOKO Well-Known Member

    Відповідь: Учим румынский?

    У мене так, а у вас?
    "Русский" и "россиянин" українською буде однаково - "росіянин" ЯКЩО не помиляюся звичайно.

    Не звернули уваги, ми з вами про одне й те ж вже по десятому кругові мусолимо?
    Вам хоч кілок на голові теши, але ви на своєму - в Одесі немає україномовних, а якщо є - то вони просто вміють розмовляти українською, а якщо це їх рідна мова - вони не одесити.

    Ось така ваша філософія.

    Ось!
    Російськомовне, українське місто, а не російське.
    І ви знову створюєте щось із нічого - бурю в склянці води.
    Людина собі просто живе і не тужить, спілкується зі своїми друзями і по роботі, а для вас це вже щось, що варте обговоренню на міждержавному рівні. :D
    Як то кажуть, собака гавка, а караван іде. Типовий випадок. :)

    Нема різниці.
    Хоча б тому, що так чи інакше Одесу населяють різні люди і не обов`язково їх батьки чи діди жили в Одесі. Люди постійно мігрували по країні з тих чи інших причин і будуть це робити й надалі. Одеса, тому й така цікава і різноманітна, бо тут намішалося купа народів, національностей, звичаїв та культур. Але у вас для одеськості є один єдиний і самий головний критерій - МОВА.

    І якщо одесит розмовляє не російською - це вже не одесит по вашому. :D

    Ну я вже писав, що ви чуєте лише що хочете. :)

    зи. чоми ви ігноруєте важливі запитання, а замість них генеруєте багато зайвих букв, які не несуть чогось змістовного?

    Вам набудь забули повідомити, що Новоросії більше не існує. ))
    зи. Тільки що ходив в магазин ТиД, по дорозі зустрів графіті на стіні "Цой жив!", у вас мабудь щось із цієї ж опери. :)
     
  6. Відповідь: Учим румынский?

    Да не о моей речь. Вы ж сами говорили:
    "какаються москалі — вам треба бути ще й уважнішим..." © пупер

    Посмотрите на свою подпись, и будьте внимательны. :) А на вопрос, стало быть, отвечать не будем? Ляпнули чё-та, и ладушки... ;)
     
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Учим румынский?

    будзєм...
    на мою цитату прошу не звертати увагу, вона мною була сказана у товаристві моїх друзів (російськомовних), і була ними оцінена, бо у них є почуття гумору... (про російську мову)....

    русифікація україни відбувалася сторіччями — і російськомовними це зараз сприймається як само собою...
    коли починається мова про українізацію, тобто відновлення того, що повинно бути — крики про націоналізм ітд...

    я не москаль, я галичанин і українець, тому какаюсь не я, а ті хто не любить (не поважає, ненавидить, боїться) всього українського, хоч і живе тут... тобто — ...

    минулого разу, коли я писав про "какання" хотілося написати інше слово, не "москалі", а "кацапи", але собі такого дозволити не можу, навіть тоді, коли так думаю...
    тому довелося стравжню назву змінити на евфемізм...

    пс. може, щоб в майбутньому не виникало двозначностей я поміняю слово "москаль" — тобто людина, яка приїхала сюди з росіі, та мешканці росії на "людину російського походження...

    ппс. от, скажіть мені, невстранцю, ви що, справді так не любите все, що пов’язане з українськістю?..
     
  8. Відповідь: Учим румынский?

    Надо было не бред размазывать на "побольше", а на вопрос про Одессу ответить. То есть, какими "многими" столетиями её русифицировали, а ещё проще - когда она была украиномовной. Ответьте, - и разбирайтесь ради Бога, кто там у Вас в мозгу больше какается эвфемизмами, москали или кацапы... :)

    пыпыэс: Я правда не люблю всё, что связано с брехнёй и безответсвенным трёпом. Тем более, негативным. Даже по-украински в исполнении... этих... ну, как Вы там, разобрались уже, кто Вы? ;) :D Так вот, даже в их исполнении! :)
     
  9. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Відповідь: Учим румынский?

    YOKO
    В своё время работая с румынами и поляками я бегло говорил и по-польски, и по-румынски но от этого я не стал не румыноговорящим не польскоязычным.
    И что вы так в одесситы напрашиваетесь? Не приемля ни традиций, ни культуры не уважая историю Города заявляете что одессит. Лично для меня это не приемлемо, как это уехать с места где родился и вырос, заявлять что ты уже не принадлежишь своей Родине. Иначе как можно называть себя одесситом, только если отречься от своего родного места. Конечно запретить называть себя одесситом я тебя не могу, но я сомневаюсь что человек действительно любящий свою Родину может отречься от своих истоков. Обратно же заявлять что: «Я ОДЕССИТ» только по тому что проживаешь в Одессе вполне может человек для которого всё равно где жить, завгара переехав во Львов последует заявление «Я ЛЬВОВЯНИН», в Киев: «Я КИЕВЛЯНИН».
    Действительно тема дурацкая.

    А о Новороссии … время рассудит.
     
  10. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Відповідь: Учим румынский?

    Это вы о чём или просто температура? Можно по конкретнее когда и где началась русификация?
    Состояние равновесия это возможно только при равноправии а не доминировании на государственном уровне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Учим румынский?

    звідки ви?..
    чому не зізнаєтеся?..
    українофобія — зашкалює...
    незалежно що написано — на все лише ненависть...
    чому? українці образили сильно?..
    прапрадіда поранили?..
     
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Учим румынский?

    1654 рік про щось говорить?..
     
  13. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Відповідь: Учим румынский?

    Это одна из дат от Рождества Христова? Ближе к делу.
     
  14. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Учим румынский?

    Пупер, навпаки. Він дуже любить все, що повязане з українськістю. Особливо ЛФ. Він тут сидить і дописує повні робочі дні (субота - неділя вихідні). Так що він справжній українолюб.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Учим румынский?

    бліже нєкуда...
    починаючи з цього року — почалася поступова "емансипація" мешканців північного сходу на українські території...
    а що стосується одеси...
    назвіть, будь-ласка, приблизну дату заснування...
     
  16. Відповідь: Учим румынский?

    ОК, таки Вам не буду (можно? сделаете мне такое послабление по работе? ну и ладушки...)

    Пупер, Вас в какой-то молодёжной организации научили, когда лично Вас поймают на брехне орать "ой, украинофобы!" :D :D
     
  17. YOKO

    YOKO Well-Known Member

    Відповідь: Учим румынский?

    Я зрозумів.
    Тепер я буду вас хапати за вашого брехливого, вибачте язика і вимагати, щоб ви доказували фактами те що стверджуєте. Принаймні цитатами.
    Що значить, "в одесситы напрашиваетесь"?
    Я і є одесит, не залежно подобається це комусь чи ні.
    Звідки взялося твердження, що я не поважаю традицій, культури чи історії міста? Переконливо прошу цім слова підтвержувати фактично!
    Інакше я це розцінюю як наклеп і хай з цим розбирається модератор. :ireful1:

    Я не раз і не два казав, що дуже люблю Одесу і все що з нею пов`язано.
    В тому числі і російську мову, якою спілкуюся вільно і без найменшого акценту. І зустріли б ви мене на вулиці, то ніколи б не подумали, що я насправді україномовний.

    Дуже дратує ваша трактовка "одеста" і те, як ви це намагаєтеся обставити. Нехай я не народився в цьому місті, а лише став одеситом згодом, а взяти ту ж знайому про яку я говорив, ЯКА НАРОДИЛАСЯ І ВИРОСЛА В ОДЕСІ, нікуди не переїзджаючи. Вона ж по вашому теж не одеситка. І все тільки тому, що розмовляє українською. :p

    Боюся ви трохи не в темі. :)
    Час ВЖЕ РОЗСУДИВ! ;)
     
  18. Відповідь: Учим румынский?

    Извините, что вклиниваюсь в Ваш разговор, по сути спора вмешиваться не собираюсь, кто настоящий одессит а кто нет - мне, москвичу, не понять :D но рассчитывать на реакцию модератора на "наклёп" (в смысле вменения позиции) не стоит. Видите - пупер пишет чё попало, и как живой! :) :) :) (а Вас потом из-за таких "помощничков" по ошибке оппонент обвиняет в том, чего Вы как раз не говорили). Тут лучше стараться не принимать близко к сердцу некоторые вещи.
     
  19. YOKO

    YOKO Well-Known Member

    Відповідь: Учим румынский?

    А хто вас взагалі звав?
    Я звертався не до вас і не з питанням щодо того, хто з нас одесит, а хто ні.
     
  20. Відповідь: Учим румынский?

    Я вообще-то извинился заранее :sad: Хотя мог бы и не извиняться. Тут форум. Не забывайтесь. Личные вопросы в привате или по мылу. :)
     
а де твій аватар? :)