У Львові вбито нігерійця ...

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Deus igrok, 19 січ 2009.

  1. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Нема проблем. Очевидно, хтось в Чехії, чи в Іспанії, а ще швидше - в тій самій Москві так само весело заспіває про вбитого українця.
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Гм-м-м...
    Відкрити тему "Вплив форумного туцькання на екологію Всесвіту"?
     
  3. Мало що бачив ваш син. Є статистика. До речі, таким займаються араби-мусульмани, а не негри.
    Так як наші повернуться, якщо їхні місця зайняли інші? Щось ви скрізь тільки націоналістів бачите.

    Вбивати завжди погано. Але якщо вбивають бандита чи наркобарона, мені якось не шкода.

    Ще раз запитаю: ви знаєте, за що його убили?

    Відповім: я не фашистка. Я проти вбивств чи дискримінації. Я просто за різке обмеження міграції. Дозволити тільки тим, хто колись жив в Україні, має тут родичів, чи спеціалістів його спеціальності у нас не вистачає. Якщо після отримання громадянства помічений у криміналі - громадянства позбавити. У Японії міграція дуже обмежена, японці складають 98% населення. І нічого, живуть.

    Навіть якщо була б - я що, вивчала б детально особисто цю ситуацію? Спілкувалася з тими, хто був. Всі кажуть, що у негритянські квартали заходити страшно - можуть просто напасти, поліція не контролює.
     
  4. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Я переконую, що в нелегальній імміграції негрів чи арабів в Україну винна корупція громадян України, і саме корупція винна також в тому, що понад 10 мільйонів українців виїхало за кордон, а ви стверджуєте, що в тому "винні" негри чи араби, які "понаєхалі", "місця позаймали", тощо.

    Я припиняю писати тут, бо це в подібних випадках безнадійно.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Я теж припиняю, бо розмови у нас не вийшло. Я вам про одне, ви мені про інше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ninal

    ninal Member

    у нас в університеті усі кошти на науку йдуть за рахунок коштів іноземців..
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Що, ніхто на бюджеті не вчиться?
     
  8. ninal

    ninal Member

    дуже мало бюджетників.. я сама з тернопільського технічного університету...:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. У нас інша ситуація. Іноземців мало, частина на бюджеті.
     
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Это Вы придумали или на фактах галиматья основана?
     
  11. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    [​IMG]

    а ви кажите...
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я б це назвала "наївною вірою в пропаганду, яку ведуть куплені масмедіа". Смішно це читати, їй-Богу. Якщо говорити про негрів, то в Європу мігрують переважно ті, хто має достатньо грошей для міграції. Багато з них студенти. А щоб вчитись в Європі, не достатньо бути статистичним негром. Враження склалось по тих, кого зустрічаю на вулицях Лодзя. Вони дуже добре одягнені, відвідують дорогі заклади, їздять на дорогих машинах. Ці люди не приїхали сюди, щоб грабувати, хуліганити, гвалтувати. Частіше це роблять місцеві. Бо щоб емігрувати, потрібно пройти багато установ, зібрати багато папірців, витратити гроші. Кому після всього цього захочеться палити машини, щоб отримати депортацію?
    А якщо говорити про себе, то я боюсь на червоне світло переходити дорогу, ходити по траві, не те щоб палити машини і когось гвалтувати :)))
    І це кажу як жителька Європи, яка не дивиться телевізора, а зустрічається з тим всім в реальності. Тому неварто сліпо вірити у все, що намагаються Вам втлумачити. Коли читаю подібні кумедні стереотипи, то виникає думка, що комусь просто вигідно такі брехні поширювати. Звісно, Польща - то не вся Європа. Але все таки думаю, що живучи тут, маю більш об'єктивну думку щодо цього питання, ніж ті, хто ніколи не був за кордоном.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Вопрос не праздный:
    http://top.rbc.ru/society/28/06/2010/428423.shtml
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    хм...Польша - то не Франція...
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Нірванко, а в Польщі багато іммігрантів? Це має значення.

    Щодо ЗМІ - ні, я не дуже їм довіряю. Довіряю лише статистиці та очевидним фактам.

    До речі, статейку надибала:
    http://politiko.com.ua/blogpost21705
    Щось я не чула, щоб такий факт дискримінації обговорювали у ЗМІ. Небось якщо б неграм у Європі заборонили володіти фірмами, мусолили б це на кожному кроці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Так. але в Африці то вже расизм. Правильно би мало бути - громадянину Зімбабве дозволяється вести бізнес... Якщо національний захист, то національний захист.
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Звісно. Але все таки то не Київ :)
    Так, багато.
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Є в мене колєга з радіобазару.
    Його донька,за якоюсь програмою,поступила у Варшавський університет.
    Але мала мрію - вчитись в Парижі.
    Якимсь чином.втративши рік навчання і кошти,їй це вдалось.
    Через рік вона волала - назад у Варшаву!!!!!
     
  19. Можна докладніше? Причина?
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Негри.
    Араби
    Розпуста.
    Безпрєдєл.
    поки достукаєшся до поліції...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)