У Львові розгортає свою діяльність чергова фінансова піраміда!!!

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Elnino, 11 лип 2016.

  1. Elnino

    Elnino Member

    Зовсім недавно у Львові стартував новий фінансовий проект - ARSELIC Management Group. До кінця не зрозуміло чим саме займається компанія.

    Основним продуктом організації є - інвестиційний пакет Universal Life, який обіцяє 200 % прибутку річних. Що, впринципі, нереально. Будь-кому зрозуміло що такі “захмарні прибутки” обіцяні задля приваблення клієнтів.

    Хоча діяльність цієї компанії в держ реєстрі зазначена як страхова та брокерська. Навіть вкладаючи у виробництво метаамфетаміну не вдасться отримати такого прибутку. В наших реаліях неможливо добитися такого.

    Регулярно проводяться “бізнес-семінари” для приваблення нових членів. В основному на семінарах робиться акцент на мотивацію(як і в будь-якій "секті" такого ж типу).

    Шкода що вже не мало народу залучено до “захмарних заробітків”, тому потрібно діяти швидко.

    В мене ще багато правди про їхню кантору. Це тільки анонс того, що я знаю
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Elnino, а ви яким боком до цієї ARSELIC Management Group ?
     
    Останнє редагування: 11 лип 2016
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @ІгорМ, мабуть конкуруюча організація :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Elnino

    Elnino Member

    фактично, жодного відношення ні до цієї організації, ні до будь-якої конкуруючої я не маю
     
  5. Elnino

    Elnino Member

    я, в принципі, не рекомендую нести гроші до таких сумнівних фін організацій
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А яке вам діло до чиїхось грошей?
    А куди ви рекомендуєте нести гроші?

    До речі, ви Льоню Голубкова знаєте?
     
    Останнє редагування: 11 лип 2016
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ігоре, я запідозрив, що ви маєте відношення до ARSELIC Management Group.

    Людина просто попередила, що це може бути шахрайство, а ви так ревниво накинулися... грудью на амбразуру....:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Elnino

    Elnino Member

    я не отримаю жодного зиску ні коли туди хтось гроші занесе, ні коли хтось гроші занесе в банк чи іншу установу, ні коли хтось свої гроші буде тримати під матрацом.
    я, звісно, не можу стверджувати про те що вони 100 % вчинять як ммм, чи як меркурій. але схема таких організацій напрацьована. мені просто не байдуже, ось і все.
    раніше не знав, але щойно прогуглив хто це такий(Льоня Голубков)
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нашо мені тота ARSELIC Management Group здалася? Мені і без неї хватає :)

    Просто дуже цікаво спілкуватися з @Elnino
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От бачите, ви не отримаєте жодного зиску ні коли туди хтось гроші занесе, ні коли хтось гроші занесе в банк чи іншу установу, ні коли хтось свої гроші буде тримати під матрацом, ви, звісно, не можете стверджувати про те що вони 100 % вчинять як ммм, чи як меркурій. Але ви берете і кажете.
    Для чого воно вам?
    От бачите, ви навіть за Льоню нічого не знали...
     
  11. Elnino

    Elnino Member

    1. Кілька моїх знайомих вже в'язалися в це.
    2. Коли я почав шукати інформацію про цю організацію, то знайшов дещо цікаве.
    upload_2016-7-11_23-30-26.png
    виплати в січні 2015 не могли становити 470 000 грн. статутний фонд становив приблизно 60 тис грн. дефіцит 410 000 грн..... це дивно.
    - до квітня 2016 на сайті арселіку укрсиббанк зазначався як партнер арселіку. після того, як я написав агенту підтримки укрсиббанку з'ясувалося що вони ніколи не співпрацювали з арселіком - це дивно.(скріни переписки і скріни сайту до і після можу надати. ліньки зараз це робити, оскільки, повідомлення буде і без цього немаленьким. звісно, якщо вам цікаво, то я їх кину).
    - ніде не має інформації про те, як заробляє компанія. а відсотки нарахувань немалі. фактичним доходом є інвестиції нових клієнтів. а це вже ознака піраміди.
    і це ще далеко не все...
     
  12. Elnino

    Elnino Member

    я не такого вже й поважного віку, щоб знати хто це)
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Голубков - це класика.
    Він завдяки піраміді купив жєнє сапогі, дом в Паріжє і єкскаватор. А ви кажете не користуватися послугами всяких груп
     
  14. Elnino

    Elnino Member

    голубков це персонаж рекламної кампанії, а не реальна людина)
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Є реальні люди, які завдяки МММ одержували великі чемодани грошей ;)
    То чому ви намагаєтеся перешкодити комусь одержати гроші? ;)
     
  16. Elnino

    Elnino Member

    без сумніву, люди на цьому заробляють. ті, хто в системі від початку(засновники і кілька перших членів) отримують певний прибуток. потім бульбашка лопається і більшість членів залишаються без нічого. це шахрайство.
    от так і живемо.... в нас є кілька дуже багатих людей і 99,9% дуже бідні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Elnino, а особисто ви відносите себе до дуже багатих людей, чи до тотих 99,9% дуже бідних?
     
  18. Elnino

    Elnino Member

    людина з чистим місячним доходом приблизно 150$ може вважати себе дуже багатою?) я думаю, що ні​
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    то ви дуже бідні?
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    Все пральна, тіко то не шахрайство, а система мережевого маркетингу. Хоча, в кінцевому результаті, таки, шахрайство)))
     
а де твій аватар? :)