У Львові 23-річна дівчина померла, покуривши кальян

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Nevermind, 20 чер 2010.

  1. Ester

    Ester Member

    це дуже сумно... що так обірвалось юне життя ! і напевно те що усі львівяни некуритимуть більше кальян-це міф і такого небуде,але є люди які прочитавши про цей випадок чи навіть побачивши тоді на власні очі смерть дівчини-точно перестануть курити кальян,не всі але ж є напевне такі....жаль тільки що такою дорогою ціною...а ціна їй-людьське життя ! я наприклад замислилась,і знайомим які це курять передам цей випадок-нехай зважать усі за і проти !!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. andreich

    andreich Member

    А сколько людей просто от сигарет мрут?
    И чето никому их не жалко?
    Наркотики надо разрешить все - быстрее повымирают .....
    Нормально воспитаный человек никогда наркотой баловаться не будет. А кальян...отличная штука - просто надо знать своё здоровье - если позволяет - кури - ничего в кальяне плохого нет. А если здоровья нет - то и нефиг дёогаться. Сиди дома и пей молоко.
    Кто не курит и не пьёт - тот здоровеньким помрёт)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Цю історія з кальяном я чула. Звичайно помре, бо у женщіни легені не більше долоні. А викурити кальян - це все одно, що за один раз викурити пачку "Партагас" (кубинські сигарети). Я читала, як один школяр помер, через те, що викурив 80 сигарет за один раз - поспорив - хто більше. Як каже моя бабуся: "Так їм і нужно!". Ідіоти, нехай мене тут вибачать за це слово. Може це і жорстоко.
     
    Останнє редагування: 7 лис 2010
    • Подобається Подобається x 2
  4. Tony

    Tony Well-Known Member

    мда одні професори медінституту
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)