Туристичні фірми нашого міста

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем Анютка, 10 сер 2007.

  1. Veronika Hudyma

    Veronika Hudyma New Member

    Добрий день. Хочу порекомендувати у Львові Жіночий Туристичний Клуб Вікторія, що знаходиться на Коперника 16. Сама ідея туристичної фірми з клубною концепцією є дуже цікавою і новітньою,тут жінки можуть ділитись своїми враженнями з подорожей і дізнаватися про цікаві туристичні новинки.Я просто в захваті,наскільки все пройшло в атмосфері теплоти і затишку.Організатор заходів Лариса своєю захоплюючою розповіддю про подорожі залишила незабутнє враження, гарний настрій та позитивні емоції.
    Вдячна організаторам за їхню працю!Дякую за Ваш ентузіазм і старання) Обов’язково прийду ще не раз):)
     
  2. heneralov

    heneralov New Member

    Подорожуємо з компанією "Галопом по Світу" вже близько 3-х років, кращого сервісу немає ніде. Менеджер Ірина ЗАВЖДИ вгадує настрій, підбирає найкращий варіант відпочинку, будь це сімейний відпочинок або молодіжний це завжди буде Найкращий варіант, уважність до клієнта і найвигідніша ціна ! "Галопом по Світу" спасибі вам за вашу роботу з величезною ДУШЕЮ !!!
    P.S.Інформація відносно попередніх коментарів про них. Галопом по Світу переіхали з вул.Гнатюка 24 на вул. Городоцьку 12.
     
  3. Mori

    Mori Member

  4. Iryna Nevkiv

    Iryna Nevkiv New Member

    Уже третій рік поспіль відпочиваю з турфірмою ******** У фірми є 2 офіси, ми їздимо від тої, що на Франка, 38. У мене мало вільно часу, виховую маленьку донечку, а також працюю, зручно, що по телефону та електронці менеджери можуть проконсультувати, надіслати варіанти, і не втюхують якесь гімно, хай по нижчій ціні, як роблять багато фірм, а чітко наголушують, наприклад цей готель трохи дорежце, але є це і це, тут дешевше, але не буде того і того. Точто кота в мішку тут ви точно не придбаєте. Постійсним клієнтам роблять подаруночки, а також розсилки, що дуже зручно. Доречі, для таких як я туристів є дуже зручна пошукова система на сайті, зразу з відгуками та оцінками готелів. не треба витрачати купу часу та шукати по нету відгуки про готелі
     
    Останнє редагування модератором: 29 лют 2016
    Reason for edit: Реклама на форумі платна
  5. leshiy

    leshiy Member

    напишіть назву троператора
     
  6. OksanaTraveller

    OksanaTraveller New Member

    їздили від агенції на Куліша - TAStour – Туристична агенція TAS tour
    Все було супер, молодці
     
  7. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Доброго дня!Хто користувався послугами турфірми Dizzy Travel?Що можете розповісти?Дякую
     
  8. Anton Sagaydak

    Anton Sagaydak New Member

    Моя улюблена туристична агенція "Квитки у Літо" що за адресою Львів, Личаківська 5. Там власники сімейна пара яка дуже багато самі подорожують і дуже багато цікавого радять з свого досвіду. Ось сайт їхній Главная страница
     
  9. Xasski

    Xasski New Member

    А де краще купувати квитки?
     
  10. Slusarenko

    Slusarenko Member

    Турция является оптимальным вариантом для тех, кто хочет провести осень за границей на море. Высокое качество местного отдыха и его приемлемая стоимость известны уже давно. Приобретя тур httрs://bomba-tour.com/ru/categories/turtsyia осенью в Турции можно отправиться на побережье сразу четырех морей: Эгейского, Черного, Средиземного и Мраморного. Достопримечательностей в стране очень много: чего стоит одна лишь легендарная Троя!
     
а де твій аватар? :)