Туристичні фірми нашого міста

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем Анютка, 10 сер 2007.

  1. Christina

    Christina Member

    я теж уже втретє з пірамідою їду
     
  2. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    Хто порадить хорошого туроператора по Туреччині??? Але бажано туроператора, а не турфірму.
     
  3. Expaw

    Expaw Member

    Я думаю найкращий туроператор по Турціїї і Египту це Turttess
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. syavych

    syavych копач

    Про Міст-Тур хтось шось чув?
     
  5. malibu

    malibu Member

    Підкажіть будь ласка, яка турфірма може відкрити візу в Грецію?
     
  6. malibu

    malibu Member

    Була у турфірму "Сім вітрів" :good:дуже гарно поводяться з клієнтами, прямо говорять, що можуть зробити,а на що краще не сподіватись.
    Дуже не сподобалось відношенні в Пілігримі, о_О(мабуть, мають багато клієнтів... )та на мою думку, від цього не повинен страждати престиж фірми!
     
  7. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    Третій рік користуємось послугами "Авіа-світу", як при виборі путівки, так і для відкриття візи чи придбання квитків. Не навязують готель, де заброньовано номери, а бронюють той готель, який вибрали ми. Не радять того, чого не бачив менеджер, обслуговують швидко, якісно і без лишнього "присідання" на вуха.
     
  8. Kredo

    Kredo New Member

    Про "**********"
    Їздила від цієї фірми в турт Угорщина-Італія-СанМаріно-Ватікан-Австрія-Угорщина у березні 2010 р.
    Якщо Ваша мета зекономити гроші чи скупитись - тоді будь-ласка, але якщо дійсно на екскурсію щоб побачити світ - ні в якому разі і ось чому:
    гід (Наталя) переслідувала тільки одну мету - щоб туристи її не турбували, їй навіть в падло було повторити двічі коли група має після вільного часу зустрітись;
    в Сан-Маріно (одному з найцікавіших і найгарніших міст-країн Європи) замість екскурсовода дали якусь жіночку метою якої було нас завести в так званий "магазин-склад" щоб отримати з кожної нашої покупки свій відкат, і жодних екскурсій (хоча за них було заплачено в путівці);
    три дні перебування в Римі, де було усьго дві екскурчії по 2 години, а решта часу робіть собі, що заманеться, це ваші проблеми, тільки не морочте нам голову;
    з дев'яти днів чотири нічних переїзди у повному автобусі (хоча обіцяли 50% завантаження) - уявіть собі, що Ви цілу ніч намагались знайти позу в якій можна заснути, а після цього з 9.00 екскурсія і вільний час до 19.00 чи багато ви сприймете?
    Після україно-угорського кордону закордонних паспортів нам не повернули мотивуючи це вказівкою керівництва;
    Гід відмовлялась зупиняти автобус частіше ніж раз у чотири години не дивлячись на те, що серед туристів були діти по 6-12 років
     
    Останнє редагування модератором: 1 лис 2011
    • Подобається Подобається x 1
  9. Janini

    Janini New Member

    Це не перший негативний відгук про цю туристичну фірму. Ціни в них звичайно заманливі проте сервіс бажає кращого. Їздила в тур Краків - Прага через туристичну агенцію "хороша агенція" враження від поїзди тільки позитивіні. Їхня фішка те, що вони не тільки відправляють туристів, але і зустрічають, що дуже приємно))) І після однієї поїздки через "хороша агенція" я тала постійним клієнтом з персональною карточкою і знижкою на всі види туристичних послуг!!!!! Фірма невелика, але працює гарно і менеджери дуже привітні.
     
    Останнє редагування модератором: 24 січ 2011
  10. olsers

    olsers New Member

    Можу порекомендувати туристичну Агенцію)

    У Львові є дуже класна туристична агенція ! "дуже гарна фірма" дуже гарна фірма,кваліфіковані працівники,великий вибір послуг в туристичній індустрії,все є що потрібно)
    Їздив недавно до Іспанії дуже сподобалось, "дуже гарна фірма" надала все що хотів!:good::good::good:

    ---------- Додано в 13:36 ---------- Попередній допис був написаний в 13:34 ----------

    Чувак я відкривав візу у "дуже гарна фірма" :) більше мені ніде нехотіли відкривати!!!
     
    Останнє редагування модератором: 24 січ 2011
    • Подобається Подобається x 1
  11. maksym1990

    maksym1990 Member

    Привіт усім! Може хтось знає хорошу туристичну фірму для відпочинку в Болгарії? Дякую.
     
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Гуугля знає. А рекламний відділ теж деякі чув.
     
  13. Стас

    Стас цікавий

    я все-таки пораджу тур-фірму "*******":good:, яка вам порадить ліпшого оператора. Сам колись шукав оператора, бо думав, що дешевше буде, поки не зрозумів, що там інша система ніж купи-продай. Фірми не накручують, а відсотки беруть від Операторів. А крупний і хороший оператор з людьми не працює напряму, тільки через агенції. От і шукай тих що ліпше порадять і підберуть. В тур де Львів на сайті можна швидко прогнатись по всіх операторах і вибрати що дешевше. А що з того ліпше -- спитай в тих дівчат.:good: Вони і правда вміють радити. Та і якщо сам підбираєш тур вони ще тобі знижку роблять автоматично. І їхні ціни не вищі за операторські, і за послуги там платиш зовсім щось символічне. А на другу поїздку маєш вже картку зі знижкою і можеш надрукувати фотки з поїздки за 1,10 грн/шт як їхній клієнт. Словом не заморочуйся на Операторові:) спробуй туди http://www.гуугля.ua/
     
    Останнє редагування модератором: 1 лис 2011
  14. airport

    airport Member

    де найкраще купувати авіаквитки у місті? може хтось дає реальні знижки?
     
  15. Savannah

    Savannah New Member

    Може хтось порадить хороші турагенства у Рівному? Самі живемо у Львові, але так виходить, що якраз перед відпусткою їдемо у Рівне. Тому шукаємо варіанти турагенств у Рівному, щоб одразу звідти їхати кудись, і не вертатися до Львова.
     
  16. mandaruna

    mandaruna New Member

    Найкраща турфірма у Львові та що на вул. Академіка Гнатюка 24 , біля "Залізничних кас" - "ГАЛОПОМ ПО ЄВРОПАХ", дуже багато позитивних відгуків про неї чула від друзів , знайомих і взагалі на різних форумах про них суцільний позитив. Вирішила звернутись до них на рахунок відпочинку в Туреччині на травневі свята. Дівчата просто супер, зразу видно професіонали своєї справи. Підібрали саме те що треба і ціни в них просто бомба, значно нижчі від решти тур фірм до яких я зверталась. Ми з чоловіком дуже задоволені і тепер на відпочинок тільки через них. РАДЖУ ВСІМ
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Cwirid

    Cwirid Member

    А чи пропонують ваші туроператори туристичний тур саме по Львівській області?
     
  18. zallegro

    zallegro New Member

    Доброго дня. Щоб не відкривати нової теми поцікавлюсь тут , чи знаєте де в Львові проводяться курси по туризму, знаю, що деякі турфірми проводять, хотілося б з хорошими відгуками
     
  19. Я також погоджуюсь дуже хороша фірма:good: , справжні професіонали, правда тепер вони називаються "Галопом по світу":)
     
  20. virkus

    virkus New Member

    Рекомендую туристичну фірму Христофор-Тур. Тури тестувала :) особисто - тільки приємні враження.
     
а де твій аватар? :)