Тур агенства

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем Travel of the world, 24 кві 2018.

  1. Travel of the world

    Travel of the world миється в бані

    Які ви знаєте туристичні агенції ?
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    "Мойсей", "Іван Сусанін".
     
  3. tea man

    tea man 茶人

    "Чумайдан, вокзал, Росія..."
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Rybachka

    Rybachka Member

    Я користуюсь послугами тільки агенції Саквояж і вже більше п"яти років. Ця туристична агенція знаходиться в Києві. А туроператори різні.
     
  5. demiiyan

    demiiyan Member

  6. annakvitka

    annakvitka миється в бані

    Сейчас многие турагенства не работают по понятной причине.
     
  7. demiiyan

    demiiyan Member

    Зимою забронювали путівки в Туреччину зі Львова на 16.06.2020 року. Тепер навіть не знаємо, як бути. Завдяки карантину, переносимо нашу подорож на серпень і маємо сподівання, що все налагодиться і ми чудово відпочинемо. Я не дуже переживаю с приводу такого бронювання, адже з турагенцією "I'm on tour" вже давно маю справу і вони зарекомендували себе дуже гарно. Тому залишається сподіватися на закінчення карантину.
     
  8. Svitlana Grogol

    Svitlana Grogol миється в бані

    Я завжди подорожую сама без агенцій, так почуваюся більш вільною в діях) Можна затриматися в якомусь місті надовше ніж планувалося, якщо грошей, звичайно, вистачає))
     
  9. demiiyan

    demiiyan Member

    Сьогодні важко планувати свою відпустку.
    Але ми вирішили планувати відпочинок на 2021 рік за акції раннього бронювання. Нам повідомили про цю акцію в турагентстві "I'm on tour" - ми завжди користуємося їхніми послугами.
    Ми забронювали готель Alva Donna World Palace на липень 2021 року на 10 ночей. Внесли передоплату в розмірі 10%. Решту суми потрібно вносити за місяць до вильоту. Ціни зараз шикарні - готелі дають великі знижки на відпустку в 2021 році.
     
  10. senivgalia

    senivgalia New Member

  11. fedorivandriy

    fedorivandriy Active Member

    Один спам:facepalm:
     
а де твій аватар? :)