Трихологія

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Hnatyk Oksana 365644771, 8 вер 2014.

  1. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Треба наважитись і спробувати,поки ще суха погода.А то осінню підуть дощі і запах при вологій погоді думаю буде більше чути)А ви робили тільки 1 міс.і потім перерва?
     
  2. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    на більше Вас навряд чи вистачить)
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Можливо)))Але я думаю ватро спробувати,раз ви так кажете.
     
  4. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    варто, тільки не чекайте миттєвого ефекту і не кидайте на півдорозі
     
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    ну от власне я переживаю,щоб цей запах не відбив в мене охоту робити цю масочку.
     
  6. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я робила собі цю маску, протяном двох місяців ефекту вона мені не дала, хіба що запах щн досі його памятаю:crazy:
     
  7. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    От бачите хто як каже,а мені знайома казала,що результат супер був:good:Можливо це все індивідуально,якщо проблема лежить всередині,то я думаю ці маски точно не допоможуть,потрібно більш раціональні методи.А в кого просто слабке волосся,то я думаю за допомогою цієї маски можна добре укріпити волосся.
     
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ох зробила я собі вчора цю масочку,запах не найкращий,тому в маршрутці стараюсь їхати біля вікна,щоб при жарі не було так чутно,а по можливості взагалі ходжу пішки)А коли робила ,то так сплакалась,як ніколи в своєму житті:)))Але місяць мушу витримати і поробити хоча би 2 рази в тиждень,так як ви казали.
     
  9. Radka

    Radka New Member

     
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Все я поробила 8 разів і наразі на місяць припиняю.Бо в кінці вересня маю важливе рандеву,тому хочу,щоб запаху зовсім не було,бо тут казали,що до місяця часу запах тримається.Тепер буду місяць вимивати його))
     
  11. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    і що місяць пройшов є якісь результати, чи лише запах:cools:
     
  12. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ну запах скажу вам чесно тримався довгенько))А от нарахунок результату скажу так:я крім цієї маски ще робила собі 4 рази мезотерапію такий собі коктель вітамінний,то не знаю,що з цього всього дало результат ,але волосся набагато менше стало випадати.Наразі чекаю,щоб почало відростати новеньке.)А там будем бачити.
     
  13. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    До якого лікаря Ви звеоталися і куди саме?
     
  14. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Дайте, будь-ласка, координати цього лікаря в Києві.
     
  15. Kirka

    Kirka миється в бані


    Вот могу посоветовать:
    Попова Ирина Алексеевна
    Кандидат медицинских наук
    (044) 537 66 10
    Хорошие отзывы о ней.
     
  16. bayakka

    bayakka New Member

    Доброго дня. Будь ласка допоможіть.Я з Тернополя у мого похреснека вік 9 років випадає волосся. Лікуємся в Тернополі вже два роки без результативно. Діагноз вогнищева алопеція. Потрібен хороший трихолог у місті Львів з досвідом роботи. Будь ласка порадьте.
     
  17. bayakka

    bayakka New Member

     
  18. bayakka

    bayakka New Member

    Дайте координати будь ласка
     
  19. SonicaS

    SonicaS New Member

     
  20. SonicaS

    SonicaS New Member

    Поділіться, будь ласка, координатами хорошого спеціаліста!
     
а де твій аватар? :)