Трихологія

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Hnatyk Oksana 365644771, 8 вер 2014.

  1. Цікавить питання трихології, як науки.
    Чи є кваліфіковані спеціалісти у Львові.
    Чи є заклади, які справді займаються лікуванням, а не видурюванням грошей.
    Чи ходив хтось до трихолога і задоволений результатом?
    Чи можете порадити хорошого кваліфікованого лікаря трихолога?
     
  2. Wili

    Wili Well-Known Member

    довелося прогуглити професію, ніколи не чув про таких лікарів, але бачу що це більше жіночий доктор)
     
  3. Та ні.
    Здебільшого в чоловіків проблеми з волоссям трапляються частіше.
     
  4. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Знаю хорошого трихолога в Києві,дуже кваліфікований спеціаліст.Моя подруга мала страшні проблеми з випадінням волосся,в неї вже облисіня починалось,шкіра голови аж просвічувалась..Бо вона сама зі Львові і тут не могла знайти хорошого лікаря,то побувавши в цього лікаря і отримавши гарну консультацію і поради для боротьби з цією проблемою,то ситуація почала змінюватись на краще.
     
  5. Hrustikk

    Hrustikk New Member

    Доброго дня! У мене такі ж проблеми, які були у вашої подруги. Мені 21 рік, а волосся випадає настільки, що голова просвічується..Соромно іти по вулиці з розпущеним волоссям...Заплетене волосся - моя "любима" зачіска...Допоможіть будь ласка, напишіть координати київського лікаря. Або, якщо хтось знає про хорошого трихолога у вашому місті - пишіть. Чекатиму з нетерпінням ваших відгуків! Дякую!))
     
  6. Lolikuz

    Lolikuz New Member

    Як успіхи? Вдалось когось знайти?
     
  7. Lolikuz

    Lolikuz New Member

    Скажіть будь ласка, а проблеми з волоссям у подруги набуті чи завжди були? Я власне з народження обділена густим, шо вже казати про довжину, волоссям. От вирішила поздавати аналізи і шукаю хорошого лікара. Буду вдячна за контакти. Дякую
     
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ні в неї ця проблема набута,постійні фарбування,не правильне харчування,стреси на роботі та й всякі різні фактори сприяють цьому.
     
  9. Lolikuz

    Lolikuz New Member

    Lvivska Kvitka тоді буду вдячна за контакти трихолога з Києва. Було б цікаво задати пару питань подрузі, якщо вона не проти, також буду рада контакту в соц мережі. Дякую!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Я вам в приват написала де саме вона проходила лікування.)
     
  11. Gannet

    Gannet New Member

    Будь ласка скажіть мені координати трихолога, якщо він справді спеціаліст своєї справи, бо в мене вже сил нема що не роблю все в пусту, а такі проблеми з волоссям що душа плаче, дуже дякую, поможіть!
     
  12. Gannet

    Gannet New Member

    мені ще скажіть будь ласка!
     
  13. foxylima

    foxylima New Member

    Доброго дня! У мене дуже великі проблеми з волоссям !!!. Мені 22 роки, а волосся випадає настільки, що голова просвічується. Допоможіть будь ласка, напишіть координати київського лікаря. Або, якщо хтось знає хорошого трихолога у місті Львів - пишіть. Чекатиму з нетерпінням!! Дякую!
     
  14. Radka

    Radka New Member

    Дайте мені координати цього трихолога, а то вже з ніг збилася. В донечки випадає волосся, діагноз вогнищева а., дуже-дуже потрібен хороший спеціаліст. Дякую.
     
  15. olegl

    olegl New Member

    Доброго дня
    У моєї дружини вже довгий час проблеми з волося дуже випадає для неї і для мене відповідно це дуже є великою проблемою
    вже які тільки методи не пробували нічого не допомагає почули що є по таких проблемах окремі лікарі
    Просимо поділитися інформацією по цьому Києвському спеціалісті
    Наперед будемо дуже вдячні за допомогу
     
  16. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Трихологія - ще одна наука як законним шляхом забрати гроші у лохів :) . Так само як лікар Гомеопат, та ще багато інших новомодних "спеціальностей" і "наук".
    Може в людини безсимптомний гепатит Б С Д ? а від нього всі інші проблеми із здоровям в т.ч. волоссям , трихолог хороший допоможе ! конаткти в ПП дам
     
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А чим саме лікувалася ваша дружина? Бо в мене теж після народження дитини почалася проблема з випдінням, то я проходила курс мезотерапій від випадіння волосся та купляла всілякі краплі і втирала + пила вітамінки в середену та проводила курс кріомасажу. тепер про такі проблеми як випадіння волосся я зовсім забула, вдячна своєму лікарю за терпіння та допомогу!
     
  18. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Так лікування шкіри голови потребує багато часу і терпіння,тому вже якщо братися,то потрібно довести до кінця.А не так як деякі люди хочуть попити якісь вітаміни,щоб перестало вилазити волосся і відростити шевелюру за 1 місяць.
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Дівчата, захворювання шкіри голови і наслідки гормональних змін - різні речі, і оці самі наслідки проходять самі собою (як і вагітність :) ) ми можемо їм допомогти пройти вживанням препаратів, в цьому випадку місяця може бути достатньо.
     
  20. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Але випадіння волосся однозначно треба лікувати, а скільки часу займе то все індивідуально, ніколи не має одного якогось рецепту для всіх)
     
а де твій аватар? :)