это правительство в изгнании. типа как наш янукович, только у нас диктатор убежал, а те от диктатора убежали
Але Крим ми втратимо. Може вистачить розуму зайнятися армією та вступити в НАТО, але Крим занадто величезна плата, щоб вважати себе переможцем.
Ромку, вже скільки разів тебе просив - читай, що постиш. Пость МЕНШЕ, але перевіреного. Це - опозиційна газета, і заява опозиційної організації, а не Лукашенка. Зараз, коли на нашому боці вся правда, не треба жодних, навіть суперпозитивних фейків. Будь-яка брехня, будь-який фейк з нашого боку - це мінус в нашу позицію. У мене і ще бугатьох українців по світу за останню добу вже пальці відпадають стукати по клаві, перевіряючи і спростовуючи купу всілякої фігні, перекладати то і передавати людям, які можуть пропхнути в якийсь ефір там. Натомість тисячі отаких от безвідповідальних репостерів, яким не треба напружуватися, лише клікнути по кнопці чи зробити копі-пейст - нівелюють спільну роботу недоформованих державних структур і цього спонтанного інфоополчення. Зрозумій - не думаючи, що постиш - ти шкодиш нашій державі і дієш на користь того, кого так ненавидиш.
То з чого такий висновок? Я зранку телефонував знайомому який служить в Євпаторії, в чувака настрій бойовий як ніколи, більше того, каже місцеві почали прозрівати, і громадська думка за нашими військовими... Путін лох
Українські військовики дуже здивували. ДУЖЕ. Підтримую пропозицію Геращенко про визнання всіх, хто опирався, учасниками бойових дій з усіма подальшими привілеями і соціальними гарантіями. Але думаю, що й цього мало. Взагалі, дії війська викликали відчуття дежа вю - дуже вдало хтось порівняв із грудневим Майданом. Так наче 11 грудня повторилося, тільки тепер мирний спротив довелося чинити проти людей з бойовою зброєю, бронетехнікою і теде. Коли прочитав про те, що кораблі Тернопіль і Славутич відбиваються брандспойтами, відчуття дежа вю посилилося, бо згадав оборону КМДА. Часом враження, що Господь вирішив побавитися...
Чекаю на підвердження новини. Мабуть ось чому карлик почав трохи гальмувати: 04.03.14 14:57 Флагман ВМС Украины "Сагайдачный" вернулся в Черное море во главе авианосной группы ВМС США Корабли НАТО вместе с "Гетманом Сагайдачным" вошли в Черное море. Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ICTV, США отправили по направлению к Черному морю авианосец USS George H.W. Bush из-за вторжения российской армии в Крым. По данным СМИ, США отправили ударную группу на авианосце в направлении Черного моря, в ответ на российское вторжение , чтобы иметь возможность реагировать на развитие событий на Крымском полуострове в Украине. Авианосец сопровождают семнадцать других кораблей и три субмарины, которые 3 марта прошли через Эгейское море. Также утверждается, что данный авианосец на своем борту перевозит 90 самолетов, включая вертолеты разных типов, и несколько истребителей F-22 Raptor. Каждая субмарина имеет двадцать четыре ракетные шахты для запуска ядерных боеголовок.
Кремль збирається воскресити Єльцина Російський президент заявив про намір зламати всю систему міжнародного права Еспресо.тв "Не буду обсмоктувати всі перли, які видав нагора Володимир Володимирович Миротворець під час своєї прес-конференції перед "філіями Першого каналу". Зверну увагу лише на один пункт, який не повинно оминути увагою українське МЗС і який неодмінно має прокоментувати іноземним партнерам. Я маю на увазі оці короткі пасажі, сказані в контексті Криму та Будапештського меморандуму: "Мы ничего не подписывали с этой властью" і "Теперь там возникло новое государство". Чи випливає з цього, що керівництво РФ узагалі не визнає тяглості та наступності в міжнародних стосунках? Тобто, скажімо, можна очікувати денонсації угод про продаж Аляски та повернення Порт-Артура? Чи це стосується лише України? Якщо друге - то як Москва збирається пояснити таку винятковість у термінах міжнародного права? Ще одне питання: чи означає це, що для відновлення статус-кво в стосунках між РФ та Україною необхідно повернути посаду президента Леонідові Кравчуку, за якого було підписано Будапештський меморандум? Чи це, відповідно, відноситься до Білла Клінтона й Джона Мейджора? І - насмілюсь запитати - чи готовий Володимир Володимирович відмовитись від крісла на користь свого першого попередника? А головне - чи російські науковці (Московського Патріархату) оволоділи технологією воскресіння? А якщо так, то чому б не обрати когось достойнішого для пересічних громадян РФ, ніж Борис Єльцин? Якщо ж роботи в цьому напрямі ще тривають, не забуваймо, що за принципом симетрії Україна теж може перестати почуватися зобов'язаною угодами з Росією. Скажімо, обнулити рахунки за газ, розірвати Харківську угоду щодо подовження перебування ЧФ у Криму. Та й узагалі, змінити його статус на окупаційний - чом би й ні? Теза щодо нової держави, на перший погляд, не настільки сенсаційна. Проте вона однозначно має наробити галасу в дипломатії. Чи це заявка на відкликання визнання суверенітету? Як це має втілютватись на практиці? Як буде мотивуватись намагання це зробити через 23 роки після того, як це визнання було офіційно отримано й визнано всією міжнародною спільнотою? Маю великий сумнів, що простого "Мы передумали" буде достатньо. Які мають бути юридичні й суто практичні наслідки такого кроку? Світова практика знає частково невизнані держави. Скажімо, КНР не визнає Тайвань, вважаючи його частиною Китаю. Наважуся провести аналогію - хоч Пекін був куди послідовніший, ніж Москва, й мав куди більше підстав. В такому разі цей путінський пасаж можна сприймати не просто як скасування гарантій безпеки, а як заяву про готовність будь-що і в будь-який момент - тепер чи в майбутньому - приєднати Україну до РФ, зокрема із застосуванням сили. Тобто фактично це можна вважати декларацією агресивних намірів. Світ має знайти спосіб виключити саму можливість цього. Причому в найкоротші терміни."