Трамвай на Сихів. Вже скоро?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MARTINI, 5 чер 2013.

  1. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

    Перший рік будівництва сихівського трамваю

    [​IMG]
    Сьогодні у торгово-офісному центрі Інтер-Сіті на Сихові відбулася прес-конференція щодо річних підсумків будівництва трамвайної колії на Сихів за участі мера міста та представників ЄБРР, Львівавтодору та генпідрядника - компанії Онур. З цікавістю йшов туди, очікуючи почути подробиці про проект, але все обмежилося вітальними словами головних дійових осіб та презентацією зі слайдами про дуже загальні параметри майбутньої гілки. Щоправда, було задекларовано бажання враховувати думку громадськості, заради чого започатковано промо-кампанію Я люблю трамвай. До речі, обговорення зауважень почалося ще до презентації з критики доцільності закладання кількох кілометрів колій бруківкою, тоді як на цьому місці можна зробити більш приємний для ока та міської екології газон.
    До речі, ознайомитися з проектом будівництва сихівської колії можна у моєму блозі. Майже ексклюзивно :) І не забувайте ділитися думками та зауваженнями.


    1.
    [​IMG]

    2.
    [​IMG]

    3.
    [​IMG]








    Оригінал публікації...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Щось ні робітників ні робіт - не спостерігається на Новому Львові та Стуса - ФінітаЛяКомедія ?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Вчора бачив робітників трохи нижче будівлі АТС і біля стоянки. Ходили з хитрими приладами, заглядали в них і малювали фарбою якісь позначки на асфальті. Мабуть, як трохи потепліє, будуть щось робити.
    Але досі невідомо, що буде з колектором, внизу біля заправки WOG.
    Там ще і будівництво почалося. Цікаво буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    так отожбо..
    колектор на 15 метрів залягає..
    не так всьо просто..
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я знаю город будєт,
    я знаю городу цвєсть
    когда такіє люді,
    как Садавой
    в странє совєтов єсть!

    Катрин від Маяковського.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ой я вже сама чекаю не дочекаюся того трамвая))
     
  7. muravey

    muravey Well-Known Member

    А я, честно говоря, радуюсь, что ул. Стуса перекрыли - теперь мой район обеспечен объезжающим прокладку путей транспортом не хуже Сыхова :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    muravey движение и транспорт есть , но попасть в этот транспорт пасажиру в час пик очень сложно,
     
  9. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А цікаво по Сихову будуть ходити лише нові трамваї,чи пустять парочку старих?
     
  10. muravey

    muravey Well-Known Member

    скорее наоборот...
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

    ще в 80 х минулого сторіччя обіцяли цей трамвай,колись казали що обіцяного три роки треба чекати,а тут обіцяного вже сорок років чекають,ну за воду яка цілодобово я вже мовчу
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    по старому Сихові - старі, а по новому - молоді.
     
    • Смішно Смішно x 4
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    На якій зупинці чекаєте? Я чув, що наступний рейс припадає на листопад.
     
    • Смішно Смішно x 3
  14. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    мені хоч на Сихів не треба, але проїдуся :))) мушу оцінити ))
     
  15. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Трамвай на сихів то така сама епопея як і сихівський міст... Скіки живу то тіки і памятаю шо 20 років той міст будували, тепер 10 трамвай ведуть... :facepalm::facepalm:
    Найгірше шо всьо на Санта-Барбару. Поки транспорт звідти доїжджає до шувару вже сісти не можливо...
    Був тролейбус від довженка, так нє, треба було провести на санта-барбару... Тепер шоб поїхати тролейбусом в центр мушу аж на зупинку до іскри йти, щоб сісти в тому напряму...
    Ні**я собі - все людям... diablo:diablo:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. muravey

    muravey Well-Known Member

    Так потому туда и тянут, чтоб перегрузки снизить :)
     
  17. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Перегрузки чого?
    Люди зранку з довженка/шувару їдуть в центр на роботу, хтось на навчання в політех... Всі маршрутки їдуть з санти... На шуварі залізти в них не реально вже і часто пропускаєш пару маршруток потім шпротом і з матюками кудись таки влізаєш. Скільки б не було транспорту з сантабарбари, всі маршрутки звідти їхатимуть вже битком.
    А розворот трамваю можна було б чудово зробити на кільці біля кінотеатру. Місця більш ніж достатньо для цього.
     
  18. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Я не такая ,я жду трамвая:)))
     
  19. avax

    avax Member

    Стуса:
    [​IMG]

    Міст:
    [​IMG]

    І кінцева (на базарі):
    [​IMG]
     
  20. avax

    avax Member

    Отже, буде базар, а не трамвай :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)