Трамвай на Сихів. Вже скоро?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MARTINI, 5 чер 2013.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    не тре ніяких пікетів, в районі Санти можна здибати кілька ділянок під базар, але влада зацікавлена в продажу ділянок, а не у виділенні їх під базар. Нам потрібен як базар так і трамвай, причому базар має бути близько до Санти, інакше сенсу в ньому не буде, тому шо люди їдучи з роботи, виходять з автобуса, першим ділом прямують на базар.
     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Карабіне, а нащо на Санті ще один ринок? Є ж критий Народний, який чудово справляється зі своїми обов"язками, є Рукавичка на Вернадського. Трамвай значно важливіший ніж базар, імхо. Він би розвантажив до неможливості забиті маршрутки.
     
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    якшо б то був один базар як тих два, питання можливо і не стояло б..
    залишать тільки народний, то там буде так само як в маршрутці
    між іншим на народному вільних торгових місць вже нема, тому шо продавці з Санти, передчуваючи проблеми з виділенням ділянки переселились на народний, який ніхто рухати не буде
    а так, побачимо в який бік закрутять..
     
  4. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Триста сімей без засобів до існування, при підвищенні цін на комуналку - це серйозна проблема.
    Думаю, що підприємці добре заллють сала за шкіру нашим чинушам.
    Більш ніж впевнений, що навіть якщо зруйнують базар, ніякого трамваю не проведуть.
    Гроші, як завжди вкрадуть, користуючись напруженою ситуацією в країні.
    п.с. Краще б вирішили проблему смороду у Львові.
     
  5. Якби курсував трамвай на Сихів то було б супер. Але то швидше фантакстика

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    З трамваєм справи туго. Гроші вже вкрали. Можу розказати як. Гроші, виділені на трамвай, наша дорога далекоглядна, мудра влада тримала в банку Курченка, якого зараз шукає міліція, ну і самі розумієте, гроші переведені в безпечне місце. А Львів має дирочку від бублика. В той час, коли ми намагалися нічого не купляти в регіонів, наша міська влада повністю довіряла ригам, вішаючи нам локшину по TV-ящику.
     
  7. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

    От-от почнеться

    [​IMG]
    Будівництво трамвайної лінії на Сихів, розмови про яку точаться вже багато років, от-от почнеться. Фінвансуватиметься проект спільно ЄБРР, урядом Німеччини та Львівська міська рада. [стукає по дереву]. Біля майбутньої кінцевої на Санта-Барбарі вже з'явилися перші огородження та нові дорожні знаки.
    Фото вчорашні, недільні, сьогодні там вже мала би кипіти робота.

    1. Колії мають пройти по центру цієї смуги. Хоча на мою думку було б краще змістити їх до одного з її країв, що дозволило б організувати на більшій частині непогану пішохідну алею.
    [​IMG]

    2. Частину чорно-білого огородження вже демонтували.
    [​IMG]

    3. Вздовж смуги з'явилися такі квадратні ями з червоними кілками поряд з ними.
    [​IMG]

    4. А це вид в сторону майбутнього розворотного кільця, на місця якого зараз стоїть базар, торговці якого є активними противниками сихівського трамваю.
    [​IMG]




    Оригінал публікації...
     
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    вже почалось. почали знімати дерн від перехрестя вул.Скрипника і пр- Червоної Калини в бік Санти..
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    а днями познімали біг-борди
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Трамвай потрібен 100%!!! А той смердячий базар знести потрібно, взагалі, не пасує там, антисанітарія і на вигляд, як рагульські бараки якісь, портить вигляд! Трамвай людям потрібен зважаючи, що в години пік маршрутки забиті!!!
     
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    частина мешканців санта барбари не погодиться
    головний аргумент від сантабарбарчан, які люблять свій анклав -- БАЗАР ПОРУЧ!!!111)))
     
  12. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Це не аргумент! Базарів, магазинів і маркетів повно в тому районі! Трамвай важливіше, в години пік не їздите напевне!!! А ті бараки (базар) треба знести і привести територію у нормальний санітарний вигляд, а не щурів і сморід розводити!
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    справа в тому шо ділянка землі, яку пропонує лмр знаходиться на Антонича, а ділянка, яку пропонують люди, знаходиться на Скрипника, але бариги з лмр хочуть її продати під забудову і дістати не малий відкат. Нарід з Антонича не дуже ходить на базар до Санти, вони переважно на Іскрі закупляються і їдуть за ґривню маршруткою до хати і якшо переможе бабло, то нарід на Санті залишиться без базару, а на Народному вже нема вільних торгових місць і він не зможе задовільнити всіх жителів Санти. Так шо війна за базар ше тільки починається..
     
  14. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

    Трамвай на Сихів. Прогрес за два тижні

    [​IMG]
    Два тижні тому я писав про початок будівництва трамвайної лінії на Сихів. Тоді лише починалися підготовчі роботи. Пройшло два тижні і вже час глянути, чи є прогрес за цей час. Прогрес є - траву зняли на відрізку від Санта-Барбари до повороту на вул. Сихівську.

    1.
    [​IMG]

    2. Ближче до майбутньої кінцевої котлован вже засипають піском. Привезли стовпи та каналізаційні кільця.
    [​IMG]

    3. На підході до базару котлован наразі обривається.
    [​IMG]

    4. Ось така картина. Вже не дочекають побачити тут рейки з трамваями Електрон на них)
    [​IMG]






    Оригінал публікації...
     
  15. voaaragorn

    voaaragorn New Member

    Привіт всім! Знаю, що зараз напишу геть не у відповідній темі, але я тільки що зараєструвався, і мені потрібна відповідь)
    Де у Львові можна спостерігати взліт літаків на близькій відстані?
    Чув про якийсь міст на Щирецький чи десь там.. (117).. Підскажіть точну адресу або поставте маркер на карті. Велике спасибі!
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    ПЗРК з Сільпо плечі не муляє?



    Надіслано з мого GT-I8190
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Zelinski

    Zelinski Active Member

    Ось тут https://www.google.com.ua/maps/plac...23.977463,15z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0
     
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  19. Санта тепер буде майже як центр на сихову, там усі кінцеві, маршрутки, трамвай, таксі там кучкуються, справжній рай для студентів
     
  20. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    не може бути ... може ще і на підзаче там де вже є колія запустять трамвай ? я вже не кажу що дорогу \ колію перекласти треба
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)