torrents.ru

Тема у розділі 'www', створена користувачем Максим Великий, 25 гру 2008.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    На форумах Рутрекера подейкують, що це - експеримент. На мою думку, вже ясно, що провальний.
    Із читерством може й поборються, проте читерська система топікстартера цієї гілки нікому шкоди не завдавала, бо я, наприклад, роздавав під своїм "рідним" екаунтом. Інакше доводилося би підхоплювати свіжак - дебільні серіали і ток-шоу для накрутки рейтингу.

    Тайм-бонуси корисні як додаток для рейтингу (накопичення і обмін кнопкою на гігабайти до рейтингу). Але по-розумному, треба зараховувати години сидування зі швидкістю, не меншою за певний ліміт.
    Я би ще заохочував тих, хто відгукнувся на прохання повернутися до старої роздачі.
    Бонуси "єдиному сіду" - теж не зовсім правильна річ: ось висить тижнями сид за NATом, порти заблоковані, і лічер, який теж за NATом, нічого не стягне. А прийде другий сід з публічним айпі і швидко роздасть 4 гігабайти. Саме він і мусить отримати бонус, хоч він формально і не єдиний. Тільки хто буде займатися цими підрахунками?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Для мене торентс.ру (рутрекер) став неактуальним. Причини:
    1. Рубання роздач нових фільмів. На інших трекерах вони скорше доступні для закачування.
    2. Немає актуального платного софта (Вінда, Файнрідер, Офіс, Фотошоп, ...)
    3. Відштовхування звідти української мови.
    Зовсім не розумію для чого ті таймаути появилися, та й не хочу тим грузити себе. На інших ресурсах з тим все значно проще. По-моєму рутрекер пережив свій підйом і плавно втрачає позиції лідера в СНД.
     
  3. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Як правило це "камріпи", "теески" і т.п. сміття. Мені м'яко кажучи незрозуміло у чому сакральній зміст переглядання цього непотребу.
    Виштовхування української мови пішло на користь нашим вітчизняним трекерам. Впевнений багато користувачів з сру є їх постійними відвідувачами.
    Чим унікальній для мене рутркакер так це в першу чергу найкращим зібранням некомерційного кіно/анімації/музики та навчальної літератури у галузі IT.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Я зареєстрував на torrents.net.ua до біса екаунтів на прохання росіян, азербайджанця та литовця (меломанів). Пояснив їм налаштування щодо "світового трафіку" і вони пасуться там з великим задоволенням.
     
  5. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Рубають ДВДРіпи, цікаві передачі, які є актуальними. Екранки то таке, їх можна не враховувати.
    100% . Подбаймо за розвиток національного піратства:)
    Тут дійсно рутрекер потрібний ресурс.
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Тіпа трохи порозумнішав їхній адмін.

    Сьогоднішнє доповнення:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ці доповнення практично нічого не міняють. Створено умови, за яких віддавати не обов"язково, можна тупо собі качати 3 торенти щодня, обмеживши при цьому віддачу на рівні 1кб/сек . А значить загалом по трекеру і швидкість впаде і шанси скачати непопсові роздачі.

    В обговоренні були доволі здорові пропозиції. Диференціювати заробляння рейтингу залежно від кількості сідів на кожній роздачі. Тобто чим менше в роздачі сідів, тим більший у них коефіцієнт нарахування рейтингу. Це був би хороший стимул залишатися на непопулярних роздачах

    Але поживемо-побачимо, можливо нова схема виявиться життєздатною, та й скоріш за все її все таки будуть ще вдосконалювати.

    Щодо заборони роздачі частини нового кіно і софту, вважаю, що з цим миритися можна. Ми ж в Європу хочемо, а разом з тим дивуємося, чому це хтось сміє авторські права відстоювати. Якщо ресурс не підпільний, а працює офіційно, то їх можна зрозуміти. А якщо хочеться нового фотошопу чи двд-ріпу модної найновішої кіношки, то є й так багато сайтів, де їх можна знайти :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Та яке там офіційно, його зміст в тому що тут все на шару. А рубають там де бояться, або там де правовласники наїжджають. От Славік Вакарчук не воює, і тому його новий альбом вільно ву відмінній якості lossless лежить собі на трекері. Та й половина там всього певно порушує чиїсь авторські роздачі. Для мене ТОРЕНТ, ТРЕКЕР і ПІРАТ майже синоніми.
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    [​IMG] Читатель_Обкома (Нині)

    Ось хто баааальшой спєсіаліст в торентах!

    Читателю! Торенти в рулони не намотують, на оптовому ринку не продають і ними не закусюють!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Це як Пилип з конопель, вискочив, кинув камня і втік геть нічого не сказавши. А люди тут ведуть серйозну розмову.
    Є така думка, що коли чогось не можеш зрозуміти, то починаєш його боятися і робити шкоду (кидати камінням-мінучувати карму). Пригадайте фразу "И всё-таки она вертится", реакція була подібною в тих хто не розумів.
    Щось так навіяло для прикладу.
     
  11. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Да мне по барабану Борисе!!!:give_rose:я действительно даже не знаю что ето такое...:haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

     
    • Подобається Подобається x 2
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Шо за фігня? Поставив µTorrent 2.0.2. пробую качнути фільм - починає і скидує. Пише - Ошибка: Системе не удается найти указаній путь.
    З різних пробував - теж саме. Чує серце в цих магічних цифрах справа :)
     
  14. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Причин може бути багато. Так зразу і не скажеш. Мало наводящої інформації в запитанні. Але легше,мабуть, відкат до старішої версії.
     
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Не читал, но осуждаю!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Summer

    Summer Well-Known Member

    в мене таке буває...я просто ше раз пробую , проходить ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    що за фігня ?починається зкачування а потім видає-"нема дозволу на доступ".Де свиня зарита?до того всьо грало
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Московский суд навсегда заблокировал RuTracker.org в России

    "Сегодня рассмотрен иск о пожизненной блокировке. Исковое заявление ООО "Издательство "ЭКСМО" к корпорации "Дримторент" удовлетворено. Вынесено решение о пожизненной блокировке ресурса", - сообщили источнику в пресс-службе Мосгорсуда.
    Там добавили, что решение суда подлежит исполнению лишь после вступления в законную силу, то есть либо после рассмотрения жалобы на него, либо после истечения 30 дней.
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)