torrents.ru

Тема у розділі 'www', створена користувачем Максим Великий, 25 гру 2008.

  1. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Вже дійсно працює
     
  2. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Бекапили базу скоріш за усе тому 1.5 години домен був у "downі".
     
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    До кінця лютого - оголошено фріліч.

     
  4. Shlyak

    Shlyak Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  5. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  6. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    • Подобається Подобається x 1
  7. syavych

    syavych копач

    А шо, фішку з підставлянням лівого ІД в торентс.ру вже прикрили? Бо шось останні дні в мене не працює...
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Фішка працює. Тільки тепер паскей у торент-файлі прописується двічі або тричі. Всі треба перебити.

    На трекері з 1.02 по 31.03 - фріліч. Тобто завантажене не враховується, а віддане - зараховується повністю.
     
  9. syavych

    syavych копач

    Ніфіга. Прописував всюди - рахує як миленький :sad: Навіть попри фріліч до 31-го...
     
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А який паскей Ви бачите у торент-клієнті ? "Правий" чи "лівий" ?

    Трекер показує Ваш добовий "лічильник", але о 0 год по москві завантажене не приплюсовуєьюся.
    Крім того, поточний лічильник дуже гальманутий: Ви давно закрили клієнта, а на сайті Ви все ще висвічуєтеся.
     
  11. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Я теж сиджу на цих торентах,подобається укр.переклад.Тай на них є золота роздача.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. syavych

    syavych копач

    Лівий, причому статус "User not found". Не знаю шо там добове показує (рідко заглядаю на сайт), але за останній тиждень 20 гіг накрутило.

    ---------- Додано в 23:21 ---------- Попередній допис був написаний в 23:19 ----------

    Хм... Давно не заглядав на робочий комп... Можливо якась сволота качає з мого акаунта - завтра йду на розборки :)
     
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Так подивіться свої закачки на сайті!

    ---------- Додано в 23:38 ---------- Попередній допис був написаний в 23:27 ----------

    Сявичу, не поспішайте скаржитися адмінам. Бо засечуть Ваші конекти з одного айпі під різними паскеями.

    З рейтингом поки що все нормально.
    Ось у мене (легальний екаунт):
    Вчера
    Скачано - 9.13 GB
    Отдано - 1.45 GB

    Рейтиг збільшився на 0,04 пункти.
     
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    На рутрекері - нововведення: рейтинг тепер має чисто статистичне значення, а погодою править система Тайм-Бонусів:
    http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2879173

    Тобто ... (у плані "дуримо") - роздача книжки вагою 5 Мбайт і роздача пакета з чотрьох ДВД тепер прирівнені.
    Популярна роздача, де десятки лічів і забута, де немає жодного ліча - теж прирівнені.
    Тож треба запустити 20 роздач, обмежити смугу до 1 кб/сек і заробляти тайм-бонуси.

    "Умом Россию не понять"!
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Summer

    Summer Well-Known Member

    цікава система з ТБ, значить рейтинг не рахується тепер? ну побачу, адже головне не втікати з роздачі ))
    щойно глянула в профіль - за день 8 ТБ :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Там зараз цілий флейм. Вже дві гілки закрили через перевантаження сервера. Усі кричать, що це - маячня собача. І головне - невигідно виставляти нові релізи. особливо великовагові.


    В плані "дурити":
    зареєструвати 5 екаунтів; по черзі скачувати по 3 торент-файли з кожного (тобто 15 за день - достатньо).
    І потім - сідувати з-під одного клієнта 5-ма екаунтами одночасно.

    Якось я запитав адміна, чи можуть кілька осіб працювати по p2p протоколу з-під одного клієнта на одному компі?
    Адмін відповів, що можна технічно і це не є порушенням правил. Тільки не ганяти один торент кільком особам водночас, бо це буде різновидом читерства.

    ---------- Додано в 23:57 ---------- Попередній допис був написаний в 23:51 ----------

    P.S. У мене зараз в офісі запущено 5 торентів. Тільки один розбирається. За минулу добу набігло 37 тайм-бонусів. Чому не 40 - бо одна роздача завантажилася десь о першій годині ночі.

    P.P.S. Вже сотнями там скаржаться - швидкість завантаження впала до діалапних швидкостей. Сідам невигідно накручувати гігабайти. Тільки години.

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Щось я не дуже просікаю, навіщо та зміна і що вона дасть?

    У мене ось що зараз в статистиці

    [​IMG]

    Це багато чи мало? :)

    І якщо я правильно розумію, то я тепер можу поставити обмеження на віддачу скажімо 10 кбіт/сек і таймбонуси будуть нараховуватися точно так само як при повністю відкритому каналі. Тоді загальне падіння швидкості цілком логічне. Нема стимулу реально роздавати, головне просто номінально залишатися на роздачі
     
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Саме так. І трекер вже серйозно загальмував. Люди домовляються про перенос роздач на інші трекери або перекидання через файлообмінники.
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Проблема зі скачуванням рідкісних роздач справді була. Деяких доводилося чекати тижнями. І з тим однозначно треба було щось робити, стимулювати людей залишатися навіть на роздачах яких ніхто довгий час не качає. Але те що зробили зараз - це перебор. Я думаю оптимальна моглаб бути змішана система - рейтинг за популярні роздачі + таймбонуси за рідкісні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    З новою системою таймбонусів стало ще гірше. Зрештою нічого дивного, нововведення дуже поспішне і по великому рахунку це звичайнісінька дурість.
    Основна мета та проблема це захист від чітерів. На трекері де немає золотих_роздач це буде ЗАВЖДИ. Новачку важко розпочати піднімати рейтинг коли роздачу на яку він витратив наданий йому гандикап потерли як неліквідну.
    Прирівнювання тих хто роздає терабайти до тих що дають кілобайти призведе лише до втрати швидкості обміну. Нема більше стимулу віддавати багато. На інших трекерах це все ще потрібно.
    Результат не радісний, швидкість роздачі у розділі артхаус впала у декілька разів.
    Якщо не буде кардинальних змін, про цей трекер можна буде забути.

    п.с за пів доби набігає тих бонусів біля 900. Користі з них рівно НУЛЬ.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)