Тюнинг

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Prativnii, 16 кві 2009.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    саме так. Більше того. Коли мова заходить за старі авто, 20-30 річні, або й старіші, то тюнінг полягає саме у максимальному наближенні до заводського вигляду і стану. І підтримання в такому стані стає дедалі дорожчим задоволенням. Власне, тому я свого Corrado продав минулого року. Поїхала в Дніпропетровськ, новий власник задоволений. Красивий був екземплярчик, 1991 рік :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. soviet

    soviet Well-Known Member

    Хех, в мене знайомий має Corrado, кльова машинка, але якщо на фотках твоя, то виглядає просто бомба:cools:, і як на мене ти правий саме ця модель повинна бути цитую тебе ж)) :"максимальному наближенні до заводського вигляду і стану"
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    уже не моя :sad: я протримався 5 років і передав естафету далі. Фотографії зроблені перед продажем, минулої весни
     
  4. alexbordug

    alexbordug миється в бані

    Я вот занялся тюнингом своего Wolkswagen Golf 7, хочу поставить везде оптику, не подскажете какую выбрать, я вот присмотрелся здесь Тюнинг Volkswagen Golf 7 (Фольксваген Гольф 7): оптика, фары, фонари, реснички бедлук, решетки радиатора, накладки бампера, спойлера - магазин Car Tuning в Украине, мне понравились, друзьям тоже нравиться
     
  5. Astrohov

    Astrohov миється в бані

    Коррадо шикарный по всем статьям. Редко увидишь такую - заводскую.
     
  6. Volkovv

    Volkovv New Member

    Думаю, что очень тяжело держать машину в хорошем состоянии без какого либо тюнинга.
     
а де твій аватар? :)