Тест на логіку

Тема у розділі 'Піонертабір', створена користувачем VasMT, 8 жов 2015.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я не дуже тяжко переношу подібне.
    Вже казав - проїхав 50 км на ровері, за північ сиділи з друзями під горіхом, а зранку о 6 год. знову на ровер і знову 50 км. крутив педалі )
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не знаю...Логіка в побутовому сенсі чоловіків та жінок відрізняються дуже.
    Я не те, щоб тут пошуткувати, а серйозно. Іноді я не можу зрозуміти, як мої чоловіки (син і чоловік) не можуть допенькати простих речей. Я розмовляю з ними як...з пришельцями, чи шо. По самим різним речам. Чи треба не йти кудись, чи треба зробити щось зараз, а не пізніше. Що це, як це пояснити - я не знаю. Простий приклад: зламалася стиралка. Майстер зняв деталь і пішов. Проходе тиждень, другий. Я кажу чоловікові: дзвони. Кажу йому: "дзвони" тиждень.
    Відповідь: "майстер знає, чого я буду йому тарабанити".Поки донька не зчинила скандал, поки він їй не дав телефон, і вона не подзвонила. Що ви думаєте? "Ми за вас забули". А ми стираємо руками джинси, зимові речі, як так і треба. Може логіка і є, а інтуіції катма.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Приклад показовий
    Якщо чоловік сам не пере свої речі, то його не цікавить зламана пралка)
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не цікавить. Але ж це річь ЙОГО, а не дяді з вулиці. Він просто як ...ну без досвіду в цьому світі, тіко народився чи що. Те ж саме син, маючи двох дітей. Це не тільки мій висновок і мої хлопці.
    Мій тато теж був такий.
    "Як з тобою жити, якщо ти завжди права"(с)
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Упереджене ставлення.
    Так буває не у всіх;
     
  6. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Тут здається досить гарно написано:

    У чому полягають відмінності між чоловічою та жіночою логікою

    Вважається, що жінки керуються емоціями під час прийняття рішень, та й що жінки більш емоційні, ніж чоловіки. Можливо, так воно і є, але це відбувається не через "іншу" роботу мозку, а через модель, у якій виховуються хлопчики і дівчатка. Дівчаткам у дитинстві дозволяється показувати свої емоції, хлопчикам, навпаки, це робити забороняється. "Ти чого скиглиш як дівчинка?", "Хлопчик повинен бути суворим і сильним". Ну які тут можуть бути емоції! Звичайно, хлопчики менш емоційні, тому що їм просто не можна такими бути.
    Види логіки
    Логіку можна розділити на дві великі категорії: формальна і неформальна логіка. Формальну логіку вигадав Аристотель, він же її називав "аналітикою". Формальна логіка вивчає поняття, судження, висновки з боку їх логічної структури, але, не зачіпаючи їх зміст. Тобто для формальної логіки важливою є правильність зробленого висновку з аргументації. Рух неформальної логіки виник ще у середині XX століття в американських і європейських філософів. І для неї важлива логіка аргументації, а не логіка доказів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    На жаль... :sad:

    Погодьтеся, часто жінка здатна видати таку думку, до якої не зміг би додуматися жоден чоловік :hi:
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Навіть не сперечаюся)))

    - Куди би ти хотіла поїхати на відпочинок?
    - Не куди, а з ким
    - Ну то з ким би ти хотіла поїхати на відпочинок?
    - Залежить куди...
    )))
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    :mocking:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Ось вам чоловіки:один дуже скромний і правильний, а другий розтяпа забудькувата, і так можна було чекати вічність....
    ...а :dntknw:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    :i-m_so_happy::good2:
    :mocking:
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    7 год ·
    Як там у вас з іноземною ? " Küche, Kirche, Kinder..." . Не розучились перекладати ? [​IMG]

    [​IMG][​IMG]

    зі

    і виглядає так, що це вона сама себе цим всім навантажила, шо хіба нє? :scratch_one-s_head:
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    :)

    Французи кажуть:Якщо жінка помиляється як людина, вона має рацію як жінка.
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. terRen

    terRen Дуже важлива персона

  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Капєц...
    Я знаю, що Близнюки інколи сумніваються: або-або
    Але щоб хтось крутив собі голову АЖ ТАК - то тре бути любителем цієї справи)))

    @terRen, ви ж по гороскопу мусет з конкретних людей?
     
  18. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    А конкретні люди, то на ваш розсуд до яких знаків відносяться?
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Нє, ну є всякі Ваги, Близнюки, Риби - вони цікаві, але непостійні.
    А всякі решта також цікаві, але передбачувані.

    зі

    зі
    я не поняв, я весь день як на допиті у слідчого )))
     
  20. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    По-перше:Терези, вони і є Терези, а не (Ваги)
    , але ж ви ще казали про::blush:
    :pardon:
    Нє, ну як собі хочете, можете і не відповідати, самі казали::scratch_one-s_head:
    то питайтеся, то спілкуємося, то читайте, то пишіть.., а зараз на тобі - приїхали)))
    :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)