Тест для дівчат: Твоє ідеальне весілля :)

Тема у розділі 'Піонертабір', створена користувачем Hailie, 5 вер 2014.

  1. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    Продовжуючи вчорашню тему кохання та весілля пропоную вам, дівчатка, дізнатись яким може бути ваше ідеальне весілля [​IMG]

    http://aeterna.qip.ru/test/result/200474/

    ---------- Додано в 09:43 ---------- Попередній допис був написаний в 09:33 ----------

    Мій результат:

    Ты серьёзная и рассудительная в жизни повседневной, ласковая, верная и внимательная в личной жизни. Ты хочешь, чтобы твоя свадьба прошла идеально, по сценарию, который ты нафантазировала ещё в детстве. Ты любящая, мудрая жена и все искренне завидуют твоему супругу, а вот внутри ты фантазёрка и романтик.
    Вряд ли ты захочешь много гостей, скорее всего ты пригласишь самых близких в небольшой, но с безупречным вкусом обставленный торжественный зал или живописную церквушку или в беседку на берегу водоёма. Кто-то скажет, что этой свадьбе не хватает модных, современных веяний и яркости, но ты то знаешь, что безукоризненная, романтическая, тихая свадьба с живой музыкой в сотни раз лучше любой другой), а уж какая за ней последует восхитительная романтическая ночь...Вы с супругом точно не забудете вашу свадьбу, и это самоё главное!

    Приймаю, мені підходить ;)

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 5 вер 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Неочікувано для мене:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Finya

    Finya enjoy the silence

    І повністю очікувано для мене)
    +1:)))
     
  4. Hase

    Hase зайчик

    Для чого то весілля взагалі? Ми одружилися лише з двома свідками, один з моєї сторони, другий - мого чоловіка. Після цього поїхали у відпустку (медовий місяць). Одружені вже майже 18 років і далі щасливі один з одним.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Це зовсім не про мене:dntknw:

    Ты уверенная в себе, красивая и обаятельная. Ты всегда находишься в центре внимания. Ты любишь всё самое лучшее и всегда добиваешься своих целей. Это отличные качества! Но и муж и свадьба тебе нужны самые лучшие и дорогие. Все твои знакомые сойдут с ума от зависти, свадебную вечеринку твоей мечты будут помнить весь год, ведь она будет организована просто по-королевских. Ты в платье от лучших дизайнеров затмишь всех и вся. Все влюблены и восхищены тобой - вот сценарий свадьбы твоей мечты! Бюа от искуснейших поворов не только вкусны, но и так красивы, что страшно отрезать от них кусочек! А под конец роскошнейший феерверк, который запомнит каждый из многочисленных гостей! Роскошь будет сопровождать тебя и в свадебном путешествии и в семейной жизни, но не забывай, что зависть других ужастное чувство, что за всей этой дорогой мишурой люди могут не разглядеть тебя саму, твою индивидуальность, и не зря существует призказка о золотой клетке. Если ты готова к этим трудностям, тогда дерзай.
    С искренними пожеланиями счастливой личной жизни)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    скажи мені шо то не так..
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    :blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. utania

    utania New Member

    У мене було весілля мрії Все було неначе в казці. Особлива подяка за це флористичній майстерні http://byket.kiev.ua/ Вони дуже гарно прикрасили залу, зробили букет нареченої, нареченому бутоньєрку, прикраси на машини. Це все з живих квітів. Дуже сподобалось. Тож, раджу!
     
  9. prius

    prius Well-Known Member

    А тепер попросіть їх най вам баньку оформлять,буде ще баня мрії
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Комусь же попала уродіна до розлучення буде мучитись в колисці таких тре дусити

    Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Piotr Lumen

    Piotr Lumen Active Member

    В кожного свої мрії! Але не всі мрії побожні.....
     
  12. amaksimova

    amaksimova миється в бані

    Моє ідеальне весілля - це коли гості ситі, задоволенні та танцюють. Тому ми, голову перевагу надали ресторану який замовили за рік часу і музиці. Це було найскладніше оскільки музичних гуртів зараз дуже багато, але все ж ідеальний знайшли ArtGoStudio . Працюють вони професійно і з душею, з азартом. Нам дуже сподобалось!
     
  13. Telyli

    Telyli Member

    У мене по тесту вийшло таке:

    ИТАК... СВАДЬБА - ЭТО ТОРЖЕСТВО ТОЛЬКО ДЛЯ ДВОИХ)


    Эта одна из самых необычных видов свадеб! Главной твоей чертой является - романтическая, тонкая, невинная натура. Если уж ты влюбляешься, то навсегда, и никто в целом мире тебе не нужен кроме НЕГО. Поэтому вы вместе, взявшись за руки сбегайте ото всех в самый романтичный уголок земли, где и происходит свадьба, где вы начинайте жить только друг для друга и ради своего любимого пойдёте на всё. Вместо гулянки или свадебной вечеринки, вы вместе спрячетесь ото всех в своём уютном гнёздышке и будете наслаждаться обществом друг друга. А что ещё для счастья надо, когда вы молоды и влюблены, и не замечайте ничего вокруг, кроме своей любви, готовы отдаться этому чувству полностью? Это одна из самых романтичных видов свадеб - свабьда только для двоих! Но будте осторожны, любой медовый месяц заканчивается, а серы будни не часто напоминают эти счастливые деньки, когда вы принадлежите только друг-другу. Надеюсь, это не расстроит ваши романтические настроения, ведь если любовь настоящая можно найти радость в каждом дне совместной жизни!
    С искренними пожеланиями счастливой личной жизни)

    В принципі, так воно і було))
     
  14. Jaulwya

    Jaulwya миється в бані

    Коли ми розписувалися з чоловіком, то нікого не запрошували - вдвох за 15 хвилин пройшли ту церемонію, а потім пішли гуляти містом.
    А вже на вихідних влаштували в ресторані свято для близьких та друзів, яких у нас назбиралося 20 чоловік - нам їх вистачило)
    Я не купувала ніякої весільної сукні, просто вдягла плаття-футляр світлого кольору і на цьому все. А от на ювелірці ми вирішили не економити і купили обручки з діамантами - https://gold.ua/products/obruchal-nye-kol-ca/s-brilliant тут на них знижки непогані були. Я, пам'ятаю, тоді ще сильно боялася, що розмір не підійде, хоча переміряла всіма можливими способами. Але все підійшло)
    Мені таке святкування здається ідеальним, бо великі весілля не люблю ще з часів одруження старшої сестри, коли вони запросили 130 чоловік, з яких майже нікого не знали (запрошувала колишня свекруха сестри - вони потім розвелися з тим чоловіком), але весілля влаштовувалося майже повністю за кошти нашої сім'ї :facepalm:
     
  15. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    Ну прямо таки закономірність якась. Я зустрічав чимало історій, де пишні весілля закінчувалися розлученням, а скромні - звичайним мирним і довгим подружнім життям
     
  16. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Тест для дiвчат опишіть шлюбну ніч вашої мрії в подробицях де як скільки ! по вашому опису легко зможемо охарактеризувати вас .
     
  17. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    по питаннях теж можна охарактеризувати легко
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    якщо питання не фейк :) і розумному зрозуміло що форуми типу цього для того щоб "жартувати "
     
  19. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    саме так як Ви написали..в лапках, у Вас добре виходить
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    я б подивився як ви будете жарутвати в моїх лапках :)
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)