Теплі підлоги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Grek, 17 сер 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    а-а-а-а, спасайте )))) Ліричний відступ ))) Пластикові труби ду-у-уже різні. А на підлоговий підігрів ду-у-уже прискіпливо потрібно підбирати .
    Основний трабл в підлозі не від лопання труб чи старіння полімеру, а від протирання....
    Практично з усім погоджуюся. Можна добавити декілька моментів, але погоди не змінять.
    Для загального розвитку уточніть. Є три визначення: Імпульсні блоки живлення, насоси, чиста синусоїда. Як воно комунікується між собою і в чім проблема? Наскільки я розбираюсь в гінекології, то напів-беліберда, але можу помилятись... і буду радий, якщо помилився ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Забули уточнити, влєктричні чи від інших теплоносіїв? :blush::tongue: На влєктричні всю кладовку акумуляторами потрібно буде затарити ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    ні, то я помилився, неуважно подивився, які там блоки живлення планують використовувати
    Marikruua. Мені здалося, що мова йде про БЖ на 220В.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    я взагалі не розумію, як ті блоки живлення на 12 В можуть використовуватись з обігрівом підлоги. Хіба що для живлення якоїсь хитрої електроніки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. palmir

    palmir Well-Known Member

    1. Теплі підлоги можна використовувати як основний тип обігріву без батарей. Для цього потрібно зробити правильний розрахунок метражу труби в підлозі, щоб в будинку теплонадходження відповідали тепловтратам. І тоді не треба буде збільшувати температуру, і стелити коврики щоб не пекло в ноги)))) (реальний випадок з життя)
    Мене один дядько застеріг, що при теплих підлогах, щоб пилюка не піднімалась, прийдеться кожен тиждень пилососити і мити підлогу))))))))))))
    При правильно спроектованій підлозі, температура на поверхні буде в межах норм.
    2. Позитив як в комфорті, так і в економії. З теплими підлогами загальну температуру приміщення можна опустити на 1-2 градуси від звичайної, притому відчуття тепла будуть ті ж, що були при вищій температурі, наприклад, з батареями. Пониження на 1 градус це приблизно 5% економії на опаленні.
    І сердечника від того буде краще, бо загальна температура буде понижена.
    4. Знову ж, коли все нормально зроблено, то у найлютіші морози -20 (яких є кілька днів на рік) температура подачі в трубу становить 40 градусів. Відразу за трубою іде розсіяння тепла по стяжці. Температура на поврехні є в межах отих 24 градусів (були навіть конкретні цифри в користувачів). Нехай в низу біля пінопласту температура буде 36,6)), скажіть, наскільки багато може виділятись шкідливих речовин з пінопласту при такій температурі? Додам для тих хто боїться пінопласту – робились заміри на наявність шкідливих речовин в термобудинках (це ті, що будуються з пінопластових блоків, а потім заливаються бетоном в середину) – все в нормі. Тобто уся кімната з пінопласту і все в нормі (при потребі знайду це посилання))
     
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Народ, не ведіться на реклами, і на пояснення тих, хто начитався рекламок. Тепла підлога використовується для комфортних умов. Для опалення використовувати тупо. Тема вже жована- пережована.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Яка,нах, економія? Теплі підлоги відносяться до найбільш інерційних. Які сердечники при різниці 1-2*С? Купіть 10 термометрів і почіпляйте по стінах, підлогах, стелях в приміщеннях з різними системами опалення. Тоді така дурня не буде лізти в голову
    На городі бузина, а в городі дядько. Пінопласти бувають дуже різні, і виділення з них теж ду-у-же дивують декотрих реклямщиків.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. palmir

    palmir Well-Known Member

    а ну так, "тупо", "дурня" - це аргумети, і "жована пережована" - це відповідь.
    На такі вислови навіть нема бажання відповідати.

    Чому ви вважаєте, що інерційність це погано? І інерційність буває різною. Якщо будинок не з дерева, чи вати (чи щось схоже), то він також буде інерційним. Йпрст, тож капець якийсь))))
    Про сердечників писали вище, то була відповідь на це. (читайте уважніше)

    Спираюсь не на рекляму, а на реальні будинки, в яких живуть люди.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Тут дуже часто цитують мій допис. але я наголошую, що це не мої думки, а зібрані з інших форумів думки, вирішила поділитися тут з усіма у цій темі, щоб люди не затрачали стільки часу, шукаючи як я. відповіді на питання про "+" та "-" теплої підлоги. Нещодавно в одній з тем про новобудови Львова прочитала допис форумчанки скільки вони заплатили за газ 2 кімнатної квартири з підігрівом підлоги у кухні і санвузлі (2 місяці взимку). то була якщо чесно шокована. підігрів дійсно не економія газу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. palmir

    palmir Well-Known Member

    Окрім "новобудова" і "тепла підлога" треба ще трохи деталей, як про саму підлогу так і про все решта. Бо можна так наваяти, що їх рахунках за газ будуть цілком обгрунтовані.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. palmir

    palmir Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 9 кві 2015
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Хтось має реальні цифри споживання газу теплою підлогою?) Багато кажуть, що тепла підлога - це по витратам газу розкіш.
     
  15. palmir

    palmir Well-Known Member



    Розписуйте. Лишень, покажіть будинок в цілому з його стінами і стелями, а не лише окремо СО. Сподіваюсь, що надасте цифри, а не будете переливати з пустого в порожнє, підмішуючи, ні в кут ні в двері, якісь мої твердження.



    Про пінопласт. Сам по собі він є досить інертним. Його часто використовують в харчовій промисловості. Від температур, які видає правильно зроблена ТП пінопласт не розпадається, інакше в літній період уся упаковка пішла б спати. Звичайно ніхто не заперечує, що виділення стіролу починаються і при 30°, але питання скільки його виділяється, враховуючи, що йому потрібно пробитись через стяжку,клей,плитку. Після чого він потрапляє в провітрюване приміщення, газообмін якого, в порівнянні з газобміном між пінопластом і кімнатою, є знааачно більшим. В крайньому постеліть вспінений поліетилен, буде і додаткова ізоляція (щоб не перегрівати пінопласт), так і додатковий бар’єр. Шкідливий не сам по собі хім. елемент, а певна його гранична норма.

    Посилання
    на заміри наявності стірола в термобудинку. От вам практика, а не теорія.

    Навіть IARC, зробивши купу експериментів, однозначно не може встановити, що стірол є канцерогеном.

    Більше шкоди є від меблів і хімії, яку використовуєте в будинку.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  16. palmir

    palmir Well-Known Member

    В кількох знайомих питав, як робили теплі підлоги? Кажуть 2-4см(+-) пінопласту, труби і 2-3см(+-) стяжки зверху. Наслідок - крім будинку гріємо ще грунт під будинком, а там його гріти не перегріти. А чом так зробили? Майстер казав, що так має бути. Потім плачуться, що багато газу йде.

    Або інший випадок - з теплими підлогами дуже жарко. Контур ТП підключений безпосередньо до контуру з батареями. На батареї даємо 50-70градусів, і то саме валить на ТП. Дамо менше на ТП, буде холодно в тих кімнатах де батареї. Значить потрібно підкручувати температуру до гори - от вам знову збільшення витрат. Щоб цього не було потрібно ставити відповідний вузол підмішування, який в подачу на ТП буде підмішувати охолоджену воду обратки.

    ТП це ж не є щось саме по собі. Щоб конкретно надати цифри з практики, означає, що має бути два одинакових будинки, з одинаковим температурним режимом і з різними СО . Погодьтесь, що трохи проблемно. Навіть на одинакових авто може бути різний розхід палива. І одні кажуть, що добре, а другі хаять, хоча їх хаяння не заперечує факту, що в інше авто все ж споживає менше палива.

    Загалом відчутний ефект дає лише комплекс мір, як по СО, так і по зменшенню тепловтрат будинком загалом.
     
  17. ivanivan

    ivanivan миється в бані

    До речі, може хтось має контакти для алмазної різки бетону? Брат тут домовився http://variant-bud.com.ua/ . Хочу порівняти ціни
     
  18. jhm

    jhm New Member

    Під теплу підлогу треба давати мінімум 10, а краще 15см екструдованого пінополістиролу. Якщо пінопласту - тоді ще +20-30% товщини. Якщо на цьому зекономити, то будете гріти вниз - або сусідів, або грунт. Відповідно при правильному виконанні витрата газу така сама як від звичайного опалення.
    Якщо будинок добре утеплений (10-20см пінопласту і якісні вікна) то теплої підлоги для опалення вистачає з головою.
     
  19. zljychka

    zljychka ;-)

    Хто ставив теплу підлогу, розкажіть у скільки тисяч гривників обійшлося?
     
  20. SiteImage

    SiteImage миється в бані

    "Якщо будинок добре утеплений (10-20см пінопласту і якісні вікна) то теплої підлоги для опалення вистачає з головою"

    Переконали - дубу робити ))))
     
а де твій аватар? :)