Якщо Ви турист і Вас вхопило серце посеред міста?! Не телефонуйте за звичним для Вас номером 112 Це може коштувати вам життя. Краще запасіться валідолом.
Якщо Вам пощастить все ж на нього додзонитися, то не дуже тіштеся, вам потрібно буде поговорити ще з залізякою, яка запропонує Вам варіанти відповіді. Якщо Ви не знаєте української, рахуйте Ви пропали зразу, а якщо повезло і ви її знаєте то зможете все ж потрапити на оператора. Але і тут я би ся не тішив. Він Вам нафіг не потрібен, бо нічого не рішає. Єдине, що він може зробити, то запитає Ваше прізвище і запропонує передзвонити за можливими телефонами - 101, 102, 103, 104 і так далі. Одним словом Бажаю успіху усім додзвонившимся - він вам знадобиться
а что у кого то уже эта тема работает???? у нас пока только разговоры о перспективах и т.д. министерство считает это одним с приоритетных направлений своего развития - создание единой диспетчерской службы 112 по аналогу с 911 ихней .... только на фоне ржавых пожарных машин, нищенской зарплаты спасателей, разваливающихся карет скорой помощи .... тратить кучу денег на эту службу, в задачи которой по большому счету будет именно переключение на уже существующие 101, 102, 103 и т.д. я лично не понимаю .....
Перед тим як таку службу започаткувати , крім заміни спец.автопарку, треба ще замінити систему підходу до цих emergency services. Стара система коли в швидкій є бабулька(Божий одувачкик) -лікар , алкоголік-санітар і шофер треба міняти. На 911 в амбулансі їздять по двоє. Вони парамедики і одночасно шофери (які чередуються під час зміни). Це можуть бути як жінки , так і чоловіки молодого , середнього віку і спортивного типу. Парамедики - це парамедики.Це не фельшери/мед.сестри і не лікарі. Щоб ним бути , в коледжі існує спеціальна 2 річна програма для їх підготовки.Там не вчать догляд за хворим в умовах стаціонару , бо їм цього не треба.... там вчать надання першої мед. допомоги і стабилізацію стану хворого щоб довести його до лікарні.Також вчать як з мигалкою їздити по місті в різних погодних умовах. Не знаю чому , але подача кисню хворому і дефебрилятор (для запуску серця) - це удєл не парамедиків , а пожежників. Коли в диспечерську 911 поступає дзвінок і там не має ні криміналу , ні пожежі ,то на місце виїзжають як пожежники так і парамедики. Пожежники не на машині з драбиною , а на спеціальній для надання мед.допомоги. .
Кисень і дефібрилятор мають всі невідкладні служби, включно з поліцією (принамні в більшості країн, де я був), ну і відповідно навчені надавати першу допомогу. Років з 15 чи більше тому власне це запровадили, оскільки в більшості випадків до хворого добираються саме поліцаї, а якщо дефібрилятора в них нема, мусять чекати приїзду пожежників чи амбулянсу. Крім того, дефібрилятори є в місцях скупчень людей - торгових центрах тощо, в шафках, позначені знаками, аналогічно до пожежних рукавів, вогнегасників і аптечок.
Кілька фото Парамедики які належать до пожежників і пожежна машина та , що помпує воду Пожежники в Нью Йорку. ......
Особисто я вважаю, що таки було б незле запровадити єдину диспетчерську службу. За такою системою, що є єдиний пульт куди поступає сигнал, і оператор-фахівець оцінює ситуацію і викликає відповідну службу (або кілька служб одночасно). Скажімо якщо впав електричний стовп і придавив машину і вона загорілась - людина в паніці дзвонить на один єдиний номер і каже що сталося. Оператор оцінює ситуацію - викликає пожежників, рятувальників, швидку і аварійну службу електромережі і заодно координує їх дії. Тобто дає сигнал відключити електропостачання на аварійній ділянці, тощо... Вважаю за доцільне ввести єдиний номер через те, що номери аварійних служб важко згадати більшості людей під час стресу чи взагалі просто згадати... сам купу разів стикався з питанням "як там в швидку звонити?" , чи "а міліція то 01, 02, чи 03,".. люди плутаються! особливо старші люди! Потрібен один номер і налагоджена система. У випадку зі 112 - це дуже хороша ідея адже саме 112 має ловити всюди де навіть мобільні оператори не ловлять і 112 натискається навіть при заблокованій клавіатурі на телефоні - візьміть до рук мобілку і спробуйте!
Так, для дзвінка на 112 з мобільного телефону не потрібна навіть SIM-карта, набрати його можна при заблокованій клавіатурі. Тут пояснено детальніше: http://ec.europa.eu/information_society/activities/112/index_en.htm До речі, в Європі не набирайте номер 112 задля забави, а якщо набрали випадково - дочекайтеся оператора, і скажіть, що все добре і сталася помилка. Диспетчерський центр обладнано локалізаційними засобами для визначення, звідки дзвонили - щоб надавати допомогу і у випадках, якщо людина не могла говорити, перервався зв'язок тощо (аналогічно до 911 в Штатах). Відео: http://www.youtube.com/watch?v=jXVn2YIf5Jk
А ще доречі той номер 112 нам навіть необхідно ввести! Якщо ми прагнемо бути в Європі а не в... Вся Європа має службу порятунку, а ми чим гірші? чи ми думаємо що нас вже нічого н еврятує?
Кілька разів чув , що діти бавлячись набирали 911 . Навіть після того як дорослі вибачилися , все одно приїхала поліцейська машина і поліція ( в машині 2є поліцаїв) культурно попросили дозволу зайти в помешкання , переконатися що все в порядку.