[ТБ-програма] Хто тут живе ? (журналістські рослідування)

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Deus igrok, 30 вер 2010.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

  2. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ще скажіть, що він не лиє воду на його млин...

    ---------- Додано в 13:40 ---------- Попередній допис був написаний в 13:37 ----------

    Явно, що замовне. Бачив тільки кілька кадрів, як вони вчепилися - куди Саловий літав? Та аж 4 польоти виявилося було і аж 2007!!! Про дружину згадали і один так замнєвся, що 2 хвилини не міг вимовити - чи він за чи проти...

    Піар (гнилий) чистої брудної води...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Так...яким би Садовий не був, але вчора ЗІК і Добродомов відверто облив його брудом. Більше не буду ту передачу дивитись, гидко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    А з чим ви не згідні ? )))

    Вам подобається ідея ще одного не рентабельного стадіону для міста-банкрута ?
    Чи можливо схвалюєте, що всі центрові приміщення/будинки продані за, навіть не смішно, низькі суми (10к-100к грн) ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. sani

    sani Well-Known Member

    Я скажу так, я не сильно цікавлюсь політикою і тп... Але нехай Садовий і 3,1415дарас, але!

    - В мене в подвір"ї вже 2 роки світять ВСІ ліхтарі, а дотого ніколи, ніодного!
    - Біля мого будинку зробили 2 дитячих майданчика.
    - І нехай магістральні дороги зроблені за державні кошти і до Євро2012, але ж є куча міжбудинкових доріг, які накінець то заасфальтували, а до того роками там були такі колдобіни що капець...
    - Накінець то, не соромно запросити до Львова гостей, є що показати, різні фестивалі акції і тп... Львів реально став привабливим для туристів(нафти, вугілля в нас нема)
    і навіть нехай він собі краде, але деякий результат роботи є. До того такого не було :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Недавно мав розмову про Садового. Дізнався багато цікавого про водопостачання та колектори до яких ніколи ні в кого руки не доходили. (Буняк за них тому і не брався).
    А з Писарчуком будемо мати Донецьк-2... (ЯТД)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    З тим, що людину обливають брудом по телебаченню. Не важливо чи то Садовий чи ще хтось. І ведучий - просто хам.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Ну а можна трішки конкретики, а то на правду не зрозуміле значення слова "бруд"?
    В програмі говорили правду - чи брехню?

    P.S.
    Я наприклад не розумію, чому ПР дистанціювалася від писарчука, чому ні горбаль, ні герман, та навіть колесніков (який сьогодні був ві Львові) - не агітують за писарчука.
    чому садовий полишив НУ , і звідки раптово у ХДС стільки грошей на рекламу.
    чому каськів з Пори отримав 25 міліонів від януковича , і чому Пора теж підтримує Садового.

    От я не розумію,

    P.S.
    я навіть не розумію інформації яку випадково отримав, коли став мимовільним учасником однієї зустрічі зі штабістом з ПР, і він дивувався чому так мало з центру "ресурсів" надсилаються на підтримку кандидата в мери, в той час як на інші "цільові програми":ради ,- все добре з підтримкою...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    так вони самі не знають чи правду чи брехню вони говорили! подивіться ще раз передачу. Там про ту Ніцу скільки разів повторювалось, при тому, що ніякихх доказів нема. Якби я було ведучою, то навіть не починала б про це. А яким тоном ведеться та передача!
    ладно, то моя думка. я не збираюсь виясняти в кого , де і за скільки дача. Просто порівняйте ведучих "Свободи слова" приміром чи будь-якої київської передачі, будь-якого київського каналу і "Хто тут живе". Навіть те, скільки політик вкрав має бути сказано якось з більш хитро, цікаво, а не в лоб казати, що ви злодій, але ми ще точно не знаєм, але обов"язково дізнаємось.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. sani

    sani Well-Known Member

    доречі, дуже хочу подивитись наступну передачу про представника правоохоронних органів :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Тому що тоді йому буде повний п----ць на виборах...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    чому , у Криму двох мерів "посадила" за ґрати, у інших областях така ж доля деяких кандидатів спіткала.
    Жодної проблеми не було б і садового притягнути, зважаючи на скандальне будівництво стадіону.
     
  13. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    То це треба робити було 2 роки назад або через 2 роки після виборів. А не як кому заманеться... (тобто в порядку слідства а не часу "під вибори" )
    Є злодії а є злодії, що роблять корисне. Якщо ви не бачите між цим різниці - то навіщо ви тратили 2 год, щоб подивитися цю передачу?
    Зразу заяву в суд на 5 хв...
     
  14. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Цікава класифікація, себто садовий злодій що робить користь,
    а писарчук, як власник одного з найбільших платників податків, просто злодій, так ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    У вас є достовірна інформація про одного з "найбільшого платника податків"? Дуже цікаво подивитися :) Єдине, що я знаю, що там чи не найбільша орендна плата з м2...

    І НАЙГОЛОВНІШЕ!!!!
    Пропрнуєте, щоб мер наплював на Львів повністю? Як я знаю під Південний земля виділена не повністю... Тобто маємо реальне порушення законодавства...
    То в чому перевага такого мера як Писарчук???????????????

    ---------- Додано в 22:04 ---------- Попередній допис був написаний в 22:02 ----------

    ДО речі - скільки ПП зареєстровано на ринку?
     
  16. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Ось найголовніше:
    [​IMG]

    щоб ви сформували саме таку думку, яка вигідна товаришам на фото.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Не дивлюся ні ZIK ні інше наше телебачення. Все краще видно збоку, а ще краще з середини... Тому мені, боюсь, це не грозить...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

     
  19. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Програма ця про політиків чому тут дивуватися ?
    Хіба ще сліпому не видно що Андрійко Садовий ліг під ПР через чисельні розкрадання які він уміло (поки що) спихнув на своїх заступників. Бідака Синюта наприклад. Арешт мерів у Криму лише нагадування усім решта, що хто не з нами той буде за гратами.

    Гарний слоган для піар компанії Садового. :good:

    Там і без ніци і т.п. вистачало. От що не сказали так це про те чого лише вартує наймання голови евро-12 у Львові колишнього працівника-злодія зі Світоча який там так прокрався що просто змушений був звільнитися. Він ще й з собою приволік другого злодюжку у заступники.

    Кася звичайний рейдер який торгував краденими, через різні схеми, землями під Києвом після 2005 року. Продавав місця у ВР
    На цьому клоуні проби нема де ставити.
    Зараз такий зброд ПР легко затягує на свій бік тому що вибору у них нема або за грати або плазувати перед "голубими".
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    ))))))))))))))) ДАІшника запросили - який "безжалостный и бессмысленный" (с) розстріл
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)