Тарілка і TV-тюнер + Satellite TV for PC

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем MARTINI, 16 бер 2007.

  1. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Варіантів декілька, все залежить від суми, яку Ви готові витратити. ІМХО, оптимальним було б поставити тарілку на супутник EutelsatW4, який знаходиться в орбітальній позиції 36Е. За допомогою "тітки Шури" можна дивитись повні пакети НТВ+, Поверхность+ з Триколором на додачу. Якщо придбати пристойний тюнер, наприклад, Дрімбокс 800, можна насолоджуватись каналами в форматі високої чіткості.
     
  2. Suzi

    Suzi New Member

    Десь на 200-300 у.о. ми готові. Може навіть і трохи більше, але за хорошу якість і мінімум мороки з настроюванням в процесі експлуатації. Я так розумію, по суті майже то саме виходить - підключення в Медіамаксі близько 200 у.о., сателітку знайомі ставили за 300. Власне в цю гілку зайшла ще настроєна на сателітку, але....щотижня (чи нехай щомісяця) бавитись з перенастроюванням каналів теж не хочеться.
    Як в цьому випадку з тим настроюванням? І хто така "тітка Шура"?:)
     
  3. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    угу. Тільки крім тюнера ще ящик треба такий щоб показував в HD якості :)

    не забути при купівлі сказати про це, щоб не забули головку дати з круговою поляризацією, яка дорожча якщо не помиляюсь разів в 4-5. Хоча за файне пиво можна і з звичайної головки зробити поляризовану ;)

    Як казав Жиглов- шаринг, она же цьоця Шура, она же роздача ключів/кодів по інтернету (які міняються кожних 10 секунд) і які коштують троха грошей/за якийсь там час :) Тобто без шарингу на 36Е нема змісту направлятися

    З.І. "Ящик" в першому реченні то телевізор ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Думаю, що на це питання відповів шановний Picasso. Середній розмір оплати 5 у.о./пакет. При замовленні декількох пакетів дають знижку. Продавців "тітки" тре шукати в районі радіоринку, конкретніше казати не буду, оскільки це справа не зосім легальна.
    настроювання, як правило, полягає в доскановуванні нових каналів, які починає транслювати провайдер супутникового мовлення.

    дорожча раптом на 1 у.о.

    Достатньо HD-Ready, на сьогодні такий апарат уже є в багатьох і достатньо демократичний по ціні.

    Китайський Dreambox HD800 PVR коштує 400-420 у.о., оригінальний ~600 у.о., все решта обладнання до 30 у.о. + робота по налаштуванню.
     
  5. levandovskij

    levandovskij Member

    а можна інфо в приват? цікавить "шура" + обладнання + установка :)
     
  6. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Маючи швидкісний нет 2Мб і >, думаю, відпадає потреба брати желізяку-тарілку з тюнером ще й заморочуватися щоб її змонтувати. Ну нє? Поправте мене, якщо я не правий.
    - Порадьте якийсь хороший форум по супутниковому ТВ і т.п. маю декілька питань.
     
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ха!

    Нє. :nea:

    Не в неті щастя. (Щастя в наявності)

    На тарілці можна музику дивитися, різні іноземні передачки, наші на крайній випадок... (Але усе варто мати як мінімум в HD)

    Форум по тарілках тут десь пролітав - навіть рекламувався. Не сильно жвавий, але реагує швидко. :)

    Знайду скину...

    Тут було
     
  8. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Тут теж форум. Запитуйте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Ну коли так, то перше. Яким чином мені дивитися таки канал як МТВ (Європа)???
    Спочатку думав, що тут http://www.mtv.tv/shows/30-seconds-...rs/musicvideo/hurricane-mtv-unplugged-674307/, але як виявилося :sad:, тут просто "заганяють" якісь коротенькі роліки (кліпи, передачі чи фільми) і все :sad: Чи може я не розібрався толком з "менюшкою" сайту каналу (мої знання англійської далеко не ідеальні)
    Чи можливо є якийсь "сайт-ретранслятор" даного каналу чи т.п.???
     
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    На сателіті є FTA МTV Україна
     
  11. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Наповнення МТВ-Україна дещо (не суттєво) відрізняєтья від наповнення МТВ-Росія. Якщо це для Вас критично, МТВ-Росія веде мовлення в пакеті НТВ+
     
  12. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Україна і Росія принципово не цікавить! Я ж писав
    Деякі передачі можна дивитися на їхньому сайті, але то більше як "рекламні роліки".
    Ефір нашого і російського МТВ переповнюють всякі-там "ріаліті шоу" типу наших "фабрики", "Міняю жінку" і т.д. і т.п. А мене цікавить МТВ Європа з кліпами, хіт-парадами (ТОП-20) і т.п. А то музичних каналів нормальних, нажаль і не залишилось (щоб без Кіркорових з Басковими). Ну і мову підтягнути ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    MTV давно не модно. На сателітці є значно цікавіші канали - VIVA, I-music, 4U, Yavido, тощо.
    Забийте на попсу, дивіться класне! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

  15. Svjato

    Svjato Well-Known Member

     
  16. McRival

    McRival Member

    Доброго вечора!!!!!!!!!!!!!!1

    Шановні форумчани маю кілька питань по саталітарному, а то вирішив собі встановити.Вірніше дати гроші шоб встановили))))):).
    Стоїть одне з основних завдань як би то виразитись дивитись вершки чи шо?
    Ну і HD-канали однозначно.
    Можливо хтось має знає може порадити шо ставити маю на увазі тюнер і т.п. (і скільки це обійдеться)
    З.І.є нет прямі руки до нього також.
     
    Останнє редагування модератором: 10 сер 2011
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    заходите, реєструєтесь, читаєте і тільки коли шось не зрозуміло тоді починаєте задавати питання

    вотуво

    і вотуво
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А без реєстрації читати ніззя?
     
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    писати ніззя,ібо вапгосікі всьо їдно будут
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Після читання?
    А, ще раз прочитати? потім третій раз..?
     
а де твій аватар? :)