Схуднення

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Slav, 10 лип 2019.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я використовую цей метод:
    Диета, основанная на открытии, за которое дали Нобелевскую премию. Она поможет не только похудеть, но и замедлить старение
    Приймаю їжу тільки з 6 години до 12 години вечора.
    Очевидно, треба обмежити себе в їжі.
    Ще вранці інтенсивно бігаю приблизно 1.5 кілометра.
    За два тижні скинув 8 кілограмів.
    Щоб не відчувати голоду п'ю воду і вживаю насіння fenugreek seeds
    fenugreek seeds - Пошук Google
    Можна вживати ще насіння льону.
    Щоб не мучив голод можна приймати антидепресанти, але мені
    допомагає інтенсивне бігання - воно так само діє як антидепресанти.
     
  2. Slav

    Slav Well-Known Member

    Ще треба виключити з раціону майже всі жири і вуглеводи: масло, олію, хліб, макарони, рис, картоплю, цукор тощо.
    Можна їсти невелику кількість м'яса. Основна їжа повинна складатись з низькокалорійних овочів та фруктів. Вживати
    їх треба в невеликих кількостях.
     
    Останнє редагування: 12 лип 2019
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    1 год

    Ла-ла-ла...
    Мені лікар прописав товстіти.
    Коли виходила від нього так і сказав :
    ,, поправляйтесь ''


    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  5. vavanBRO

    vavanBRO TimeCop

    Хочу до літа привести себе у форму, хоча завжи катаю на велосипеді, і немаю схильності до повноти, але цьої зими трохи запустив себе появилось пузо і боки.
    Зара більш активніший став і за їдою слідкую, думаю спотр-піт якийсь взяти, але ніколи спортивне харчування не вживав, досвіду немаю, хто що порадить в період сушки.
     
  6. alviprg

    alviprg New Member

  7. Reginaa

    Reginaa Member

    Головне не використовувати содову дієту для схуднення. Знайшла статтю Почему содовая диета опасна? - LadyWinner чому вона дуже шкідлива для організму. найкращі варіант - це фізичні вправи
     
  8. Svetlanaaa

    Svetlanaaa New Member

    на резкое или медленное изменение веса вашего тела влияет ну ооочень много факторов. зачастую это проблемы с щитовидной железой (да да, проблемы с ней у каждого второго). но так же в нашем организме есть куча гормонов, которые могут делать свой вклад в изменение веса, одним из таких есть свободный тироксин Здати аналізи: Тироксин вільний (FT4) | МедЛаб . его часто назначают врачи при общем анализе крови, чтобы удостовериться нет ли с ним проблем, так как тироксин имеет большое влияние на вес.
     
  9. KatrinBy

    KatrinBy Active Member

    Була також проблема в тому що мало рухалася, більше часу проводила вдома за ноутом. Потім почала бігати, ввечері не важке кардіо, щоб не переїдати обрала для себе безпечний варік --- порошок з топінамбуру. Перед цим читала статті, бо є деякі протипоказання і краще з ними ознайомитися.
    І поки вага тримається стабільно, ще й покинуло відчуття важкості і здуття, можливо все діє комплексно, але я задоволена результатом.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  11. Darina Koh

    Darina Koh New Member

    По цей час вважаю самим дієвим методом схуднення не завдаючим шкоди, препарат пиколинат хрома. Купувала його тут https://harmonypro.com.ua . Приймаючи цей засіб ви просто перестаєте хотіти їсти, точніше значно менше хочете вживати їжу. Додаєте до цього побутову активність і вуаля - починаєте скидати зайві кілограми. Раджу!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. mytania

    mytania New Member

    Привіт усім)
    Хочу поділитись історією свого схуднення.
    В 9 класі я важила ну дуууже багато, при зрості 158см я була 78кг. Мене то особо не хвилювало, але коли закохалась то вирішила схуднути вже і одразу і просто перестала їсти(не знаю чим я думала і керувалась) я не їла по 2 дні нічого окрім води, на третій день вже падала в обмороки, і так я робила на протязі літа. Вже в 10 клас я пішла з вагою 55кг. Слава Богу що мій організм то переніс і я не нахваталась різних болячок, як це буває часто. Але згодом мої кг почали вертатись, що було очікувано для такого методу схуднення. Я просиділа на БЕЗЛІЧ дієтах, я худла і набирала, і так по колу. Добре, що потім додумалась просто сісти на правильне харчування. Я почала готувати смачну але корисну їжу, пити свою кількість води, купила смарт годинник і вимірювала кроки, вимірювала калорії, ходила на масажі різні і трохи старалась займатись спортом(що для мене дуже важко)
    Перед ПП я повернулась до 67кг, зараз вже 57-58, але не збираюсь зупинятись і не хочу. Можу іноді і шкідливого їсти, але стараюсь то все контролювати і слухати своє тіло, головне то все почати.
    Всім здоров'я
     
  13. Annafill

    Annafill New Member

    Програма схуднення

    Вітаю! Декілька хвилин вашого часу можуть допомогти тисячам людей, які зіткнулися з проблемою зайвої ваги! Пройдіть невелике опитування за посиланням (7 питань), щоб взяти участь у всеукраїнському дослідженні!

    Ваш досвід у боротьбі з зайвою вагою допоможе розробити комплексну програму схуднення з урахуванням причин надмірної ваги, супутніх хвороб, психологічного аспекту цієї проблеми. Для нас важливий ваш досвід, адже на реальних історіях базуються великі відкриття!

    Долучайтеся до глобальної програми боротьби із зайвою вагою! Участь в опитуванні безкоштовна:

    https://docs.google.com/forms/d/e/1...d1_p_j5Z6e4UzJ9QAHN7hhFQ/viewform?usp=sharing

    2.jpg

    1.jpg

    3.jpg
     
  14. Annafill

    Annafill New Member

    Update: шукаємо респондентів, які мають негативний досвід і в яких не вийшло схуднути. За участь в онлайн-інтерв'ю даруємо “Щоденник здорового схуднення” за онлайн-інтерв'ю

    Заповнюй анкету і зустрінемось вже найближчим часом в режимі онлайн.

    Після інтерв’ю ти отримаєш “Щоденник здорового схуднення”, який вже показав свою ефективність та допоміг 97% жінок почати худнути, зберегти мотивацію та дійти до цілі! Посилання потрібно скопіювати і вставити в пошукову строку гугл:

    https://forms.gle/pbC1gxemAMiThWSM8

    [​IMG]
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)